×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Showbiz

“Plogështi, ethe, temperaturë dhe kollë”, këngëtarja e njohur shqiptare infektohet me koronavirus dhe e thotë publikisht

“Plogështi, ethe, temperaturë dhe kollë”, këngëtarja e njohur shqiptare infektohet me koronavirus dhe e thotë publikisht

Publikuar më 08.07.2020
Një nga këngëtaret e njohura dhe të dashura, në mbarë trojet...

Një nga këngëtaret e njohura dhe të dashura, në mbarë trojet shqiptare ka bërë të ditur publikisht se është infektuar me koronavirus. Bëhet fjala për Eliza Hoxhën, e cila ka treguar për fansat dhe ndjekësit e saj se ka e ripërsëritur testin dhe ka rezultuar pozitive. Këngëtarja e bëri të ditur lajmin publikisht, ku tregon […]

Lexo më shumë

“Me gjithë dëshirën e madhe për famë e para”, Jurgen Malaj refuzon rolin e Fatmirit në serialin “Haklajt”, ja arsyet

“Me gjithë dëshirën e madhe për famë e para”, Jurgen Malaj refuzon rolin e Fatmirit në serialin “Haklajt”, ja arsyet

Publikuar më 08.07.2020
Ditën e sotme u bë e ditur se shumë shpejt do të nisë puna p...

Ditën e sotme u bë e ditur se shumë shpejt do të nisë puna për të filmuar një serial mbi familjen Haklaj, ku personazh kryesor do të jetë Fatmiri. Duket se organizatorët dhe regjisorët e serialit kishin nisur punën për gjetjen e aktorit kryesor, të atij që do të interpretonte Fatmir Haklajn. Ata ia kishin […]

Lexo më shumë

Shifra të frikshme për një postim në “Instagram”, Lura Elezi zbulon sa paguhen VIP-at shqiptarë

Shifra të frikshme për një postim në “Instagram”, Lura Elezi zbulon sa paguhen VIP-at shqiptarë

Publikuar më 08.07.2020
“Instagrami” është shndërruar në një mjet mjaft fitimpru...

“Instagrami” është shndërruar në një mjet mjaft fitimprurës për personazhet shqiptare. Por sa fitojnë VIP-at tanë për një postim apo story në rrjetin social “Instagram”? E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”, Lura Elezi, Dj dhe realizuese eventesh, ka zbuluar për herë të parë shifrat e frikshmë që marrin personazhet përmes llogarive të tyre në […]

Lexo më shumë

Roberti nuk e harron familjen Istrefi, feston bashkë me Norën dhe të afërmit e saj

Roberti nuk e harron familjen Istrefi, feston bashkë me Norën dhe të afërmit e saj

Publikuar më 08.07.2020
Robert Berisha dhe Nora Istrefi prej më shumë se 1 viti janë...

Robert Berisha dhe Nora Istrefi prej më shumë se 1 viti janë ndarë nga njëri-tjetri, por vazhdojnë të ruajnë raportet e mira. Madje duket se Roberti vazhdon të ketë po të njëjtën marrëdhënie edhe me familjarët e ish-bashkëshortes. Së fundmi Era Istrefi ka festuar ditëlindjen dhe në festën private të familjes së saj nuk ka […]

Lexo më shumë

Këngëtarja shqiptare infektohet me Covid-19, ju bën thirrje të gjithëve: Tregoni kujdes!

Këngëtarja shqiptare infektohet me Covid-19, ju bën thirrje të gjithëve: Tregoni kujdes!

Publikuar më 08.07.2020
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, ka rezultuar p...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja përmes një postimi në rrjete sociale, në të cilin ka treguar të gjitha simptomat që i janë shfaqur. Ajo ka shpjeguar se para pak ditësh kishte lodhje trupi, dhimbje sysh, koke dhe qafe, e pas një […]

Lexo më shumë

Olta Boka në pritje të një vajze, emocionon vellai i saj: Daja do ta ndihmojë me shpirt

Olta Boka në pritje të një vajze, emocionon vellai i saj: Daja do ta ndihmojë me shpirt

Publikuar më 08.07.2020
Stivi Boka, vëllai i këngëtares Olta Boka ka emocionuar me ...

Stivi Boka, vëllai i këngëtares Olta Boka ka emocionuar me dedikimin për mbesën e tij që pritet të vijë se shpejti në jetë. I ftuar në emisionin “ Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, Stivi u shpreh se mezi e pret momentin kur të takohet me të dhe se do të jetë krahu i saj […]

Lexo më shumë

“Më thave shpirtin”, Rudina Dembacaj humb njeriun më të shtrenjtë

“Më thave shpirtin”, Rudina Dembacaj humb njeriun më të shtrenjtë

Publikuar më 08.07.2020
Rudina Dembacaj ka humbur ditën e sotme babain e saj. I ati ...

Rudina Dembacaj ka humbur ditën e sotme babain e saj. I ati i aktores së njohur ishte në gjendje të rëndë shëndetësore dhe këtë gjë e tregoi vetë ajo pak ditë më parë përmes rrjeteve sociale. Rudina tregoi se 4 ditë më parë do e festonte ditëlindjen e saj në derën e spitalit, sepse duhej […]

Lexo më shumë

E dhunoi brutalisht, e dashura denoncon në polici aktorin e famshëm turk

E dhunoi brutalisht, e dashura denoncon në polici aktorin e famshëm turk

Publikuar më 08.07.2020
Aktori Ozan Guven, që u bë i njohur për shqiptarët me rolin ...

Aktori Ozan Guven, që u bë i njohur për shqiptarët me rolin e Rustem Pashait në serialin “Sulejmani i Madhërishëm” është vendosur në qendër të mediave rozë në Turqi, për shkak të një skandali që lidhet me të dashurën e tij. Deniz Bulutsuz ka denoncuar aktorin për dhunë brutale dhe gjithçka e ka dëshmuar me […]

Lexo më shumë