×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Showbiz

“Po falimentojmë”, Dua Lipa kërkon ndihmë urgjente financiare nga qeveria

“Po falimentojmë”, Dua Lipa kërkon ndihmë urgjente financiare nga qeveria

Publikuar më 02.07.2020
The Rolling Stones dhe Paul McCartney janë 2 nga 1500 artist...

The Rolling Stones dhe Paul McCartney janë 2 nga 1500 artistë nga Britania që kanë kërkuar mbështetje urgjente për të ndihmuar skenën muzikore. Ata i janë bashkuar artistëve të tjerë si Ed Sheeran apo Dua Lipa për t’i shkruar një letër të përbashkët Sekretarit të Kulturës, Oliver Dowden, duke e paralajmëruar se sektori i muzikës […]

Lexo më shumë

“34 vjeçe do dalësh me brekë”, Anxhela Peristeri rrëfen debatin me të ëmën për veshjen

“34 vjeçe do dalësh me brekë”, Anxhela Peristeri rrëfen debatin me të ëmën për veshjen

Publikuar më 02.07.2020
Anxhela Peristeri ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “...

Anxhela Peristeri ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” për të folur për këngën më të re “Dashni”, por jo vetëm. Këngëtarja tregoi se si e kaloi periudhën e izolimit e vetme në shtëpi dhe detaje të tjera nga jeta e saj. Anxhela rrëfeu se izolimi në shtëpi për të kishte qenë shumë […]

Lexo më shumë

Arbana Osmani drejt fundit të pritjes së ëmbël, zbulohet kur do vijë në jetë fëmija

Arbana Osmani drejt fundit të pritjes së ëmbël, zbulohet kur do vijë në jetë fëmija

Publikuar më 02.07.2020
Arbana Osmani në muajin maj zbuloi se ishte shtatzënë për he...

Arbana Osmani në muajin maj zbuloi se ishte shtatzënë për herë të dytë. Moderatorja tregoi se këtë herë pret të sjellë në jetë një fëmijë nga Eduart Grishaj, me të cilin është njohur në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Arbana nuk ka treguar asnjë detaj më tepër në lidhje me shtatzëninë e saj, […]

Lexo më shumë

“Mos e prek aq shumë modelen”, Olsi Bylyku tregon çastet e xhelozisë së partneres nga klipi

“Mos e prek aq shumë modelen”, Olsi Bylyku tregon çastet e xhelozisë së partneres nga klipi

Publikuar më 02.07.2020
Olsi Bylyku brenda pak ditësh pritet të publikojë videoklipi...

Olsi Bylyku brenda pak ditësh pritet të publikojë videoklipin më të ri të këngës së tij “Diablo”. Para pak ditësh partnerja e tij, Egli Tako, publikoi një video nga prapaskenat e klipit të të dashurit dhe shprehej: “Ah Olsi Bylyku për ty paska qenë kjo jetë mor djalë. Ma bëre jetën si deshe! Bravo, bravo!” […]

Lexo më shumë

“Nuk më pëlqen kur përdor fjalë banale”, Zef Deda kritikon publikisht të birin për humorin

“Nuk më pëlqen kur përdor fjalë banale”, Zef Deda kritikon publikisht të birin për humorin

Publikuar më 02.07.2020
Aktori i njohur i humorit shkodran, Zef Deda, ishte i ftuar ...

Aktori i njohur i humorit shkodran, Zef Deda, ishte i ftuar sot në emisionin “Ditë e Re” përmes një lidhjeje në “Skype”.Gjatë intervistës Deda u pyet se si e shikon ai humorin që bëhet sot dhe a i pëlqejnë batutat që përdor i biri i tij, Julian Deda. Aktori i humorit u shpreh se më […]

Lexo më shumë

“Nuk mund ta quaj kineast”, Gent Hazizi flet për suksesin e Ermal Mamaqit: Kur monton disa gjëra nuk do të thotë se ke bërë film

“Nuk mund ta quaj kineast”, Gent Hazizi flet për suksesin e Ermal Mamaqit: Kur monton disa gjëra nuk do të thotë se ke bërë film

Publikuar më 02.07.2020
I ftuar në emisionin “Ditë e Re” në “Ora News” ka qenë aktor...

I ftuar në emisionin “Ditë e Re” në “Ora News” ka qenë aktori i njohur Gent Hazizi i cili ndër të tjera ka folur edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi me dy filmat e tij të fundit dhe shumën e madhe që ka fituar. Ai shprehet se nëse është i suksesshëm bravo i […]

Lexo më shumë

“Afrohen fshehtas dhe më vjedhin punën”, këngëtari thumbon publikisht kolegët e tij

“Afrohen fshehtas dhe më vjedhin punën”, këngëtari thumbon publikisht kolegët e tij

Publikuar më 01.07.2020
Këngëtari Genc Prelvukaj është treguar gjithmonë shumë i hap...

Këngëtari Genc Prelvukaj është treguar gjithmonë shumë i hapur dhe nuk kanë munguar në shumë raste thumbimet për kolegët e tij. Së fundmi artisti i njohur ka akuzuar disa këngëtarë se vjedhin këngë që punohen në studion e tij dhe se këtë gjë e bëjnë fshehurazi. Në një status në “Instagram” ai ka shkruar se […]

Lexo më shumë

Aktori turk përkëdhel Almedën me dhurata luksoze, shpenzon mijëra euro për shqiptaren

Aktori turk përkëdhel Almedën me dhurata luksoze, shpenzon mijëra euro për shqiptaren

Publikuar më 01.07.2020
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të...

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të komentuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Turqi. Së fundmi aktori turk është kthyer në qendër të vëmendjes së portaleve turke, për shkak të një dhurate luksoze që i ka bërë partneres së tij dhe vetes. Sipas mediave ai ka blerë dy makinë […]

Lexo më shumë