×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Showbiz

Edhe Madona e pranon: Tani bën karrierë me by**ë, më parë merrje fund nëse tregoje të pasmet padashje

Edhe Madona e pranon: Tani bën karrierë me by**ë, më parë merrje fund nëse tregoje të pasmet padashje

Publikuar më 12.08.2022
Ylli i muzikës botërore Madonna ka dhënë një intervistë së f...

Ylli i muzikës botërore Madonna ka dhënë një intervistë së fundmi për “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, ku ka zbuluar se si një incident në skenë desh i dha fund karrierës së saj. Ikona 63-vjeçare e muzikës tha se momenti ndodhi në “MTV Awards” të vitit 1984, ku ajo performoi këngën e saj hit […]

Lexo më shumë

Këngëtarja nga Tirana rrëfen dhunën nga i dashuri: Më mbyllte në shtëpi e më qëllonte me grushta fytyrës, e pa edhe nëna ime

Këngëtarja nga Tirana rrëfen dhunën nga i dashuri: Më mbyllte në shtëpi e më qëllonte me grushta fytyrës, e pa edhe nëna ime

Publikuar më 30.07.2022
Ajo është këngëtare e këngëve popullore në Shqipëri. Në një ...

Ajo është këngëtare e këngëve popullore në Shqipëri. Në një nga intervistat e saj, tha se i pëlqejnë sfidat dhe se i merr parasysh edhe pasojat. Por E.S., nuk e kishte parashikuar se deri ku do të shkonte i dashuri i saj, një burrë i martuar dhe me katër fëmijë. Ai e dhunoi këngëtaren shqiptare për shkak […]

Lexo më shumë

Koncerti i qeverisë, Ylli Limani zbulon momentin kur rrezikoi të digjej: Shpëtuam! (VIDEO)

Koncerti i qeverisë, Ylli Limani zbulon momentin kur rrezikoi të digjej: Shpëtuam! (VIDEO)

Publikuar më 30.07.2022
Këngëtari i njohur nga Kosova, Ylli Limani, i ka shpëtuar pë...

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ylli Limani, i ka shpëtuar për pak djegies, ndërsa performonte në sheshin “Skënderbej”, mbrëmjen e të enjtes, në koncertin e organizuar nga qeveria shqiptare me rastin e hapjes së negociatave me BE-në dhe 100 vjetorin e marrëdhënieve me SHBA-në. Ndërsa ishte duke kënduar, flaka e ndezur për t’i dhënë dritë […]

Lexo më shumë

‘Bëjeni Instagramin sërish Instagram’, rrjeti social pranon dështimin pas reagimeve të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

‘Bëjeni Instagramin sërish Instagram’, rrjeti social pranon dështimin pas reagimeve të Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Publikuar më 29.07.2022
Rrjeti i madh social, Instagram, ka vendosur të kthejë disa ...

Rrjeti i madh social, Instagram, ka vendosur të kthejë disa prej ndryshimeve të nisura së fundmi, pas reagimeve të përdoruesve, përfshirë edhe yjet Kylie Jenner dhe Kim Kardashian. Aplikacioni i fotografive dhe videove u akuzua se po imiton TikTokun pasi nisi të enjten ndryshimin, duke bërë që postimet të shfaqen në ekran të plotë si […]

Lexo më shumë

‘Duhet të bësh lëpirësin ose spiunin që të mbash një vend pune’/ Vëllezërit shqiptarë korrin sukses në ‘America’s Got Talent’: Punuam 13 vite në cirk pa lekë, askush s’na vlerësoi

‘Duhet të bësh lëpirësin ose spiunin që të mbash një vend pune’/ Vëllezërit shqiptarë korrin sukses në ‘America’s Got Talent’: Punuam 13 vite në cirk pa lekë, askush s’na vlerësoi

Publikuar më 13.07.2022
Arnold Balla 26 vjeç dhe Artan Balla 20 vjeç janë vëllezërit...

Arnold Balla 26 vjeç dhe Artan Balla 20 vjeç janë vëllezërit shqiptarë që kanë mahnitur një Amerikë të tërë. Ata u bënë të njohur pasi morën pjesë në spektaklin e talenteve “America’s Got Talent” ku e lanë jurinë të habitur me aftësitë e tyre akrobatike. Në një intervistë ekskluzive për JOQ Albania, vëllezërit kanë rrëfyer se […]

Lexo më shumë

‘Sa bukur na ka dalë nusja’, pamjet nga dasma e aktores turke në liqenin e Ohrit

‘Sa bukur na ka dalë nusja’, pamjet nga dasma e aktores turke në liqenin e Ohrit

Publikuar më 05.07.2022
Aktorja e famshme turke, Ebru Şahin, i ka dhënë fund beqaris...

Aktorja e famshme turke, Ebru Şahin, i ka dhënë fund beqarisë dhe kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj, basketbollistin e Cleveland Cavaliers, Cedi Osman. Ceremonia është mbajtur në liqenin e Ohrit në vendlindjen e basketbollistit. Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar me muzikë maqedonase. […]

Lexo më shumë

Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!

Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!

Publikuar më 17.06.2022
Aktori Tom Hanks së bashku me bashkëshorten e tij po dilnin ...

Aktori Tom Hanks së bashku me bashkëshorten e tij po dilnin nga një restorant ndërkohë që janë përballur me një situatë jo të këndshme. Hanks dhe Wilson po shkonin në makinën e tyre në momentin kur  një grup fansash të cilët donin të takonin çiftin kanë penguar Wilson. Në një video që po bën xhiro […]

Lexo më shumë

Johnny Depp dhe Amber Heard reagojnë ndaj vendimit të gjykatës (Deklarimet)

Johnny Depp dhe Amber Heard reagojnë ndaj vendimit të gjykatës (Deklarimet)

Publikuar më 02.06.2022
Amber Heard dhe Johnny Depp u gjetën të dy përgjegjës për sh...

Amber Heard dhe Johnny Depp u gjetën të dy përgjegjës për shpifje në paditë e tyre kundër njëri-tjetrit të mërkurën, me një juri që u dha dëmshpërblim të dyve. Depp paditi Heard, ish-gruan e tij, për shpifje në lidhje me një op-ed të vitit 2018 që ajo shkroi për The Washington Post, në të cilin ajo […]

Lexo më shumë
gif