×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Moderatorja Megi Pojani filmohet duke kërcyer te varri i stërgjyshes: Po ku e di ajo se ça është instagrami, stërmbesa e saj it’s f*cking famous

Moderatorja Megi Pojani me motrën e saj, kanë tejkaluar çdo imagjinatë, duke bërë një video në varreza.

Nuk merret vesh mirë se çfarë janë duke bërë, por shihet qartë se si tallen, në vendin e fundit ku mund t’i shkojë njeriut për ta bërë një gjë të tillë.

Në një moment, Megi shprehet se gjithsesi nuk ka asgjë të keqe që të tallesh në këtë lloj forme pasi stërmbesa e saj është shumë e famshme në Instagram.

“Ka lindur më 1900 (të qeshura histerike), po ku e di ajo ça është Instagrami. Stërmbesa e saj it’s f*cking famous”- thotë në një moment Megi Pojani, duke folur për stërgjyshen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

gif

“Lamtumirë xhaxhi Ismail”, vajza e Dritëroit ndan foton e veçantë të babait me Kadarenë

“Lamtumirë xhaxhi Ismail”, vajza e Dritëroit ndan foton e veçantë të babait me Kadarenë

Publikuar më 04.07.2024
Elona, vajza e autorit të mirënjohur shqiptar, Dritëro Agoll...

Elona, vajza e autorit të mirënjohur shqiptar, Dritëro Agolli ka shkruar disa fjalë zemre për ikjen e të madhit, kolosit të letrave shqipe dhe kolegut të nderuar të babait të saj, Ismail Kadaresë. Në një postim në rrjetin social, Facebook, Elona shkruan se ndonëse ai do të kishte dashur një fund ndryshe pa shumë dhimbje […]

Lexo më shumë

“Jetoi si njeri i lirë në një vend që s’ishte i tillë”/ Macron vlerëson Ismail Kadarenë: Me veprat e tij i tregoi botës regjimin e Enver Hoxhës në Shqipëri

“Jetoi si njeri i lirë në një vend që s’ishte i tillë”/ Macron vlerëson Ismail Kadarenë: Me veprat e tij i tregoi botës regjimin e Enver Hoxhës në Shqipëri

Publikuar më 02.07.2024
Presidenca franceze dhe vetë kreu i shtetit, Emmanuel Macron...

Presidenca franceze dhe vetë kreu i shtetit, Emmanuel Macron kanë ngushëlluar përmes një mesazhi ndarjen nga jeta të kolosit të letërsisë shqipe, Ismail Kadare. Macron vlerëson krijimtarinë e pashoq të shkrimtarit të madh Ismail Kadare. Franca ishte vendi që i hapi dyert Kadaresë duke i dhënë azil pasi ai u largua nga regjimi diktatorial në […]

Lexo më shumë

Shuhet në moshën 88-vjeçare shkrimtari i shquar Ismail Kadare, krijimtaria e pasur që la pas

Shuhet në moshën 88-vjeçare shkrimtari i shquar Ismail Kadare, krijimtaria e pasur që la pas

Publikuar më 01.07.2024
Ka ndërruar jetë Ismail Kadare, romancieri, poeti, eseisti, ...

Ka ndërruar jetë Ismail Kadare, romancieri, poeti, eseisti, skenaristi dhe dramaturgu shqiptar, e një ndër shkrimtarët më të rëndësishëm ndërkombëtarisht. Ai u lind më 28 janar 1936. A ishte figurë letrare dhe intelektuale kryesore ndërkombëtare. Romani Gjenerali i ushtrisë së vdekur, e bëri të famshëm ndërkombëtarisht. Në vitin 1992, Kadare u nderua me çmimin “Cino […]

Lexo më shumë

Padia e plotë e Ilir Metës për divorcin me Monika Kryemadhin: Grindjet e herëpashershme kanë tronditur thellë marrëdhënien tonë bashkëshortore

Padia e plotë e Ilir Metës për divorcin me Monika Kryemadhin: Grindjet e herëpashershme kanë tronditur thellë marrëdhënien tonë bashkëshortore

Publikuar më 29.06.2024
Në datën 20 qershor, Ilir Meta regjistroi padinë lidhur me d...

Në datën 20 qershor, Ilir Meta regjistroi padinë lidhur me divorcin nga Monika Kryemadhi. Meta dhe Kryemadhi i janë drejtuar organeve kompetente për tu divorcuar. Pas shortit elektronik, çështja i ka rënë në “duar” për gjykim gjyqtares Fahrije Budo (Stringa) Ndërkohë është publikuar padia e plotë e dorëzuar në gjykatë nga Ilir Meta i cili […]

Lexo më shumë

Ndahet nga jeta poeti i njohur Agim Doçi

Ndahet nga jeta poeti i njohur Agim Doçi

Publikuar më 24.06.2024
Pas një hemoragjie cerebrale që e la në gjendje të rëndë dy ...

Pas një hemoragjie cerebrale që e la në gjendje të rëndë dy ditë më parë, në mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta poeti i mirënjohur Agim Doçi, autori i shumë këngëve fituese të festivaleve. Agim Doçi ishte 76 vjeç. Ceremonia e varrimit do të mbahet nesër në Tiranë me homazhet që nisin në orën […]

Lexo më shumë

E para herë që edicioni VIP fitohet nga një grua, Egla “rrëmben” çmimin e parë në “Big Brother VIP”, reagime pro dhe kundër

E para herë që edicioni VIP fitohet nga një grua, Egla “rrëmben” çmimin e parë në “Big Brother VIP”, reagime pro dhe kundër

Publikuar më 26.05.2024
Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, e cila ...

Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, e cila fiku dritat e shtëpisë dhe fitoi çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Aktorja është gruaja e parë që fiton edicionin VIP të këtij “reality show”. “Falenderoj që jeni bërë zëri, nga një format kaq i rëndësishëm, që jeni bërë zëri i këtyre […]

Lexo më shumë

Martesa e dy grave në Tiranë, institucionet fetare dalin kundër: Akti nuk përfaqëson as botëkuptimin, as fenë dhe as traditën e shqiptarëve

Martesa e dy grave në Tiranë, institucionet fetare dalin kundër: Akti nuk përfaqëson as botëkuptimin, as fenë dhe as traditën e shqiptarëve

Publikuar më 20.05.2024
Në tarracën e bashkisë së Tiranë, kurorëzuan dashurinë në nj...

Në tarracën e bashkisë së Tiranë, kurorëzuan dashurinë në një ceremoni fetare, çifti i së njëjtës gjini Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj. Dy pastorë nga Britania kishin udhëtuar për të zhvilluar këtë ceremoni, mes dy aktivisteve të komunitetit LGBT+. Të pranishme në dasmën e tyre, e para e këtij lloji në vendin tonë, ishin edhe vajzat […]

Lexo më shumë

Martesa e parë fetare mes dy grave në Shqipëri, Edlira dhe Alba kurorëzojnë dashurinë

Martesa e parë fetare mes dy grave në Shqipëri, Edlira dhe Alba kurorëzojnë dashurinë

Publikuar më 20.05.2024
Në tarracën e bashkisë së Tiranë, kurorëzuan dashurinë në nj...

Në tarracën e bashkisë së Tiranë, kurorëzuan dashurinë në një ceremoni fetare, çifti i së njëjtës gjini, Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj. Dy pastorë nga Britania kishin udhëtuar për të zhvilluar këtë ceremoni, mes dy aktivisteve të komunitetit LGBT+. Të pranishme në dasmën e tyre, e para e këtij lloji në vendin tonë, ishin edhe vajzat […]

Lexo më shumë
car rental tirana real estate saranda