×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

KRONIKË

Dhunohet gazetari dhe bashkëshortja e tij, policia shpall në kërkim dy persona (Dëshmia)

Dhunohet gazetari dhe bashkëshortja e tij, policia shpall në kërkim dy persona (Dëshmia)

Publikuar më 26.01.2023
Gazetari Elvis Hila është dhunuar në Lezhë nga dy persona. S...

Gazetari Elvis Hila është dhunuar në Lezhë nga dy persona. Sipas kallëzimit të vetë gazetarit në polici kjo ka ndodhur për shkak të detyrës, gjë të cilën e konfirmon edhe policia. Blutë e Lezhës sqarojnë se ngjarja ka ndodhur sot (25 janar) rreth orës 16:40, ku dy personat i kanë dalë përpara gazetarit dhe e […]

Lexo më shumë

Hetimi për tragjedinë e Gërdecit, Mediu del nga SPAK: Akuzat janë të motivuara politikisht, jam i pafajshëm!

Hetimi për tragjedinë e Gërdecit, Mediu del nga SPAK: Akuzat janë të motivuara politikisht, jam i pafajshëm!

Publikuar më 10.01.2023
Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, ka dalë nga ambiente...

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, ka dalë nga ambientet e SPAK, pasi u thirr për t’u njohur me akuzat e ngritura ndaj tij. Në hyrje të ambienteve të SPAK, ai ka dhënë edhe një intervistë për mediat, ku ka thënë se akuzat e ngritura ndaj tij janë të motivuara politikisht. Ai shtoi se është i […]

Lexo më shumë

Djegia gjallë e 61-vjeçarit në Dajt, del foto e djalit të Marjetës, shok me të “dashurin” e të ëmës që dëshmoi krimin makabër

Djegia gjallë e 61-vjeçarit në Dajt, del foto e djalit të Marjetës, shok me të “dashurin” e të ëmës që dëshmoi krimin makabër

Publikuar më 20.12.2022
Janë publikuar fotot e Besmir Karajt, djalit të Marjeta Kara...

Janë publikuar fotot e Besmir Karajt, djalit të Marjeta Karajt i cili ka vrarë në makabër Menduh Kurtdedën. Në foto ai shihet krah burrit të mamasë, Faik Stojnës. Siç edhe është raportuar më herët Besmiri punonte si shofer, shpërndarës mallrash në biznesin e Faikut dhe kishin një raport të mirë, shkruan portali Prapaskena. Kjo mund […]

Lexo më shumë
gif