×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Kronikë

U largua 2 ditë më parë nga banesa, gjendet i vdekur një 39-vjeçar në zonën e Selitës

U largua 2 ditë më parë nga banesa, gjendet i vdekur një 39-vjeçar në zonën e Selitës

Publikuar më 16.09.2021
Një 39-vjeçar në Tiranë është gjetur pas i pajetë ditën e so...

Një 39-vjeçar në Tiranë është gjetur pas i pajetë ditën e sotme në zonën e Selitës. Sipas policisë, i riu me iniciale R.Ç. është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune në vendin e quajtur “Kdrat e Selitës”. Për më tepër, bëhet e ditur se ai ishte larguar nga banesa e tij dy ditë […]

Lexo më shumë

“Vjehrri më kërcënonte”, 31-vjeçari që vrau ish-gruan shpërthen në lot para gjykatës: E doja ende

“Vjehrri më kërcënonte”, 31-vjeçari që vrau ish-gruan shpërthen në lot para gjykatës: E doja ende

Publikuar më 14.09.2021
Gjykata e Fierit ka caktuar masën “arrest me burg” për Elton...

Gjykata e Fierit ka caktuar masën “arrest me burg” për Elton Metaj, i cili vrau ish-bashkëshorten, 23-vjeçaren, Sabrina Benga. Mësohet se 31-vjeçari ka folur para togave të zeza. Ai është paraqitur në gjendje të rënduar psikologjike dhe mes lotësh, ku është shprehur se e donte ende ish-bashkëshorten dhe se armën e kishte blerë pasi ndihej […]

Lexo më shumë

Aksidenti me ashensorin në pallatin në Astir, ja si paraqitet gjendja e 2 të plagosurave

Aksidenti me ashensorin në pallatin në Astir, ja si paraqitet gjendja e 2 të plagosurave

Publikuar më 13.09.2021
Detaje të reja janë mësuar nga incidenti i ndodhur një ditë ...

Detaje të reja janë mësuar nga incidenti i ndodhur një ditë më parë në një pallat në zonën e Astirit, ku pas rënies së ashensorit u lënduan 2 gra. Sipas “BalkanWeb” bëjnë me dije se 30-vjeçarja M. S., ndodhet ende në Spitalin e Traumës. Megjithatë ajo ka vetëm dëmtime në gjymtyrë dhe ndodhet jashtë rrezikut […]

Lexo më shumë

 U ekzekutua nga ish-bashkëshorti teksa hante bukë, kjo është 23-vjeçarja që u vra mbrëmë në Fier (Foto)

 U ekzekutua nga ish-bashkëshorti teksa hante bukë, kjo është 23-vjeçarja që u vra mbrëmë në Fier (Foto)

Publikuar më 11.09.2021
Vajza që shihni në foton e siguruar nga Top Channel është 23...

Vajza që shihni në foton e siguruar nga Top Channel është 23-vjeçarja Sabrina Benga, e cila u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e prindërve të saj, nga ish-bashkëshorti, 31-vjeçari Elton Metaj. Nënë e një vajze të mitur do të përcillet sot për në banesën e fundit, ndërsa policia bëri të mundur arrestimin e autorit […]

Lexo më shumë

Ishte fshehur në pyll/ Arrestohet në Fier pas disa orësh 31-vjeçari që vrau ish-gruan (VIDEO)

Ishte fshehur në pyll/ Arrestohet në Fier pas disa orësh 31-vjeçari që vrau ish-gruan (VIDEO)

Publikuar më 11.09.2021
Është arrestuar autori i cili mbrëmjen e djeshme vrau me aut...

Është arrestuar autori i cili mbrëmjen e djeshme vrau me automatik ish-gruan e tij. Mësohet se Elton Metaj, 31 vjeç është kapur nga FNSH në një zonë të pyllëzuar në fshatin Peshtan. I arrestuari gjatë mbrëmjes së djeshme qëlloi për vdekje ish-bashkëshorten, Sabrina Bengaj në banesën e prindërve të saj. Ky krim ishte i paralajmëruar, […]

Lexo më shumë

E rëndë në Fier/ 31-vjeçari vret me armë zjarri ish-bashkëshorten në banesën e ish-vjehrrit

E rëndë në Fier/ 31-vjeçari vret me armë zjarri ish-bashkëshorten në banesën e ish-vjehrrit

Publikuar më 11.09.2021
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zhupan në Fier rreth orës ...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zhupan në Fier rreth orës 22:50. Shtetasi Elton Meta, 31 -vjeç ka vrarë me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij Sabrina Bendaj në banesën e ish-vjehrrit. Mësohet se çifti ka një vajzë të mitur. Pas krimit autori është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia njofton se ka ngritur pika […]

Lexo më shumë

Kapet me kallashnikov, pistoletë dhe municion luftarak në makinë/ Arrestohet 24-vjeçari në Kurbin (Foto-Emri)

Kapet me kallashnikov, pistoletë dhe municion luftarak në makinë/ Arrestohet 24-vjeçari në Kurbin (Foto-Emri)

Publikuar më 31.08.2021
Me kallashnikov, pistoletë dhe municion luftarak në automjet...

Me kallashnikov, pistoletë dhe municion luftarak në automjet, 24-vjeçari i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar, kapet e vihet në pranga nga Policia e Kurbinit. Finalizohet operacioni policor “Zhejë”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kurbin, në bashkëpunim me strukturat hetimore të DVP Lezhë. Sekuestrohen armë zjarri automatik, pistoletë, municion luftarak dhe një automjet. […]

Lexo më shumë

Emrat/ Kishin planifikuar të kryenin një vrasje kundrejt pagesës, arrestohen 3 persona në Durrës

Emrat/ Kishin planifikuar të kryenin një vrasje kundrejt pagesës, arrestohen 3 persona në Durrës

Publikuar më 30.08.2021
Finalizohet nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës,...

Finalizohet nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës, në bashkëpunim me strukturat hetimore të DVP Durrës, operacioni policor i koduar “Misioni”. Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, 2 prej tyre me precedent të theksuar kriminal në fushën e krimeve ndaj personit dhe pronës, shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes pa leje. Tre të ndaluarit dyshohet se […]

Lexo më shumë