Zjarr në pikën e bombolave të gazit në rrugën “Myslym Shyri”

Një bombol gazi ka shpërthyer në rrugën “Myslym Shyri”. Zjarri ka përfshirë një pikë mbushjeje të bombulave të gazit në qendër të kryeqytetit, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e incidentit apo edhe dëmet e shkaktuara.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30.

Mësohet se policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.

Vijon…

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet