×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Dashi

Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja.

Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres.

Demi

Nëse nuk keni pushuar mjaftueshëm, atëherë do të ndiheni jashtëzakonisht të lodhur sot dhe mund t’ju duhet të ngadalësoni ritmin. Merrni më shumë kohë për familjen. I dashuri juaj do të duket paksa i irrituar, gjë që do t’ju shtojë presionin. Jo gjithçka do të dalë sipas dëshirave tuaja sot, por përsëri dita do të kalojë bukur.

Binjakët

Bëni kujdes me investimet e reja sot. Partneri/partnerja juaj do të humbin durimin nëse neglizhoni të kërkoni mendimin e tyre. Mundohuni të mos i thoni asgjë të ashpër të dashurit tuaj, sepse do të pendoheni më vonë. Fati sot do të jetë në anën tuaj dhe do të ketë fitime, pasi do të jeni në vendin e duhur, në kohën e duhur.

Gaforrja

Do të jetë një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që ju bëjnë të ndiheni mirë me veten tuaj. Sidoqoftë, planet tuaja mund të çojë në një pakësim fondesh. Ju do të jeni mjaft të ndjeshëm për një çështje familjare. Do zhgënjeheni paksa, pasi njohja dhe shpërblimet që prisnit mund të shtyhen.

Luani

Sot do të ndiheni shumë energjikë, duhet të përfitoni nga kjo për të përfunduar detyrat në pritje. Romanca do të zërë vend të rëndësishëm në jetën tuaj, pasi një miqësi mund të kthehet në diçka më të thellë. Nëse keni organizuar një darkë në mbrëmje, sigurohuni për të gjitha detajet.

Virgjëresha

Mbështetja e një personi me shumë ndikim do t’i japë një shtysë të madhe moralit tuaj. Financat gjithashtu do të pësojnë rritje, por në të njëjtën kohë edhe shpenzimet tuaja do të jenë në rritje. Mos u sillni ashpër në familje, pasi kjo mund të prishë paqen në shtëpi.

Peshorja

Shëndeti për ju do të jetë i mirë, pavarësisht orarit tuaj të zënë. Megjithatë, mos neglizhoni asnjë shenjë shqetësuese. Në punë mund të ndodhin ndryshime, të cilat do të jenë në favorin tuaj. Sjellja e papritur e bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shqetësojë disi.

Akrepi

Sjellja juaj e nxituar mund të shkaktojë probleme për një mik. Mund të keni probleme sot për shkak të dikujt nga e kaluara. Sa i përket aspektit profesional, sot do të ndiheni me fat në dashuri. Kjo është një ditë e mirë për të shprehur veten dhe për të punuar në projekte që janë të një natyre krijuese.

Shigjetari

Jini optimist dhe shikoni anën e mirë të jetës. Besimi juaj do t’ju ndihmojë për të hapur dyert, që çojnë në realizimin e shpresave dhe dëshirave tuaja. Një problem në pritje dhe shpenzimet financiare do t’ju turbullojnë mendjen. Kjo nuk do të jetë një ditë shumë e mirë për të udhëtuar.

Bricjapi

Pozicioni i parave në jetën tuaj do të përmirësohet, pasi pagesat e vonuara nda jush do të rikuperohen. Një takim i papritur romantik mund t’ju hutojë. Mos bëni asnjë angazhim nëse nuk jeni i sigurt se do mund t’i shkoni deri në fund. Gjysma juaj më e mirë do të jetë forca juaj sot. Kjo do t’ju japë një ndjenjë të madhe kënaqësie.

Ujori

Jini të kujdesshëm si me miqtë, ashtu edhe me të huajt. Pranimi i gabimeve në punë, do shkojë në favorin tuaj sot. E rëndësishme është të mos i përsërisni ato. Përgjithësisht do të jetë një ditë e lumtur dhe do të ketë shumë dashuri e romancë mes teje dhe bashkëshortit/bashkëshortes suaj.

Peshqit

Performanca e fëmijëve tuaj do t’ju sjellë kënaqësi të jashtëzakonshme. Kohët e këqija na mësojnë shumë, kështu që mos e humbni kohën duke u ankuar. Përgjithësisht do të jetë një ditë e bukur edhe në marrëdhënien tuaj në çift.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Publikuar më 09.09.2021
Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshm...

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 7 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 7 shtator 2021

Publikuar më 07.09.2021
Dashi Pjesa e parë e javës karakterizohet nga tensione të nd...

Dashi Pjesa e parë e javës karakterizohet nga tensione të ndryshme, ka një akumulim të keqkuptimeve që duhen kapërcyer. Nuk ju mungon vendosmëria, por ndoshta tani duhet të përpiqeni të merrni një qëndrim më reflektues. Problemet që lidhen me jetën e përditshme gjithashtu ju kanë larguar nga dashuria, do keni rimëkëmbje në gjysmën e dytë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 6 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 6 shtator 2021

Publikuar më 06.09.2021
Dashi Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mb...

Dashi Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mbushur me aktivitet kjo e hënë 6 shtator. Në aspektin profesional nuk do t’ju mundojnë mundësitë e favorshme, mundohuni të përfitoni. Demi Zhvillime pozitive në sferën profesionale. Përpara keni një periudhë të bukur nga e cila do të keni mundësi që të rimëkëmbeni. Binjakët Shmangni stresin dhe […]

Lexo më shumë