Visheni gjithmonë me xhinse? Ja cili është trendi i kësaj vjeshte (Foto)

Xhinset janë ato që shpesh na ndihmojnë të dalim nga çdo situatë, janë praktike dhe mund të shkojnë me çdo stil veshjeje, sport ose klasik.

Sigurisht që trendi i tyre ndryshon vit pas viti. Me ardhjen e sezonit të vjeshtës do të nxjerrim nga dollapi edhe xhinset tona, madje edhe ato më të vjetrat sepse lajmi i mirë i kësaj vjeshte është se ju mund të vishni gjithçka që ju rri mirë në trup.

Sipas tendencave të këtij viti ju mund të vishni xhinset që ju rijnë pas trupi, ato kauboj, apo xhinset me bel të lartë.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga trendët e kësaj vjeshte.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet