×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

VIDEO/ “Air Albania Stadium” ndizet nga oshëtimat e tifozëve, kulmon me koreografinë “Përjetësisht”

Moment historik për Kombëtaren shqiptare që tifozët kuqezi i janë përgjigjur në mënyrën më të bukur. Momenti i himnit dhe më pas futja në fushë e skuadrave të Shqipërisë dhe Polonisë ka sjellë një atmosferë elektrizuese në “Air Albania Stadium”.

Tifozëria kuqezi ka shpërthyer në brohoritje dhe më pas në kore atdhetare… dhe një koreografi e bukur në tribunën pas njërës portë, ku janë vendosur ‘Tifozat Kuq e Zi’, ku shkruhet “Përjetësisht”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ronaldo/ Kërcimi i tij i tmerrshëm e bëri stolin e Luksemburgut të fliste me ‘veten’

Ronaldo/ Kërcimi i tij i tmerrshëm e bëri stolin e Luksemburgut të fliste me ‘veten’

Publikuar më 15.10.2021
Fjalët nuk janë të mjaftueshme për të përshkruar lojtarë si ...

Fjalët nuk janë të mjaftueshme për të përshkruar lojtarë si Cristiano Ronaldo. Edhe këto ndonjëherë duken të varfra për të shpjeguar sesi është e mundur – ndërsa jeni gati 37 vjeç- të dukeni akoma si një superhero. Përkundrazi, ai mund të thotë shumë për klasën e tij dhe admirimin që (akoma) u shkakton kundërshtarëve një […]

Lexo më shumë

Publikohen pamjet e Maradonës në shtrat me 16-vjeçaren që e akuzon atë se e mbylli në hotel dhe e drogoi me kokainë

Publikohen pamjet e Maradonës në shtrat me 16-vjeçaren që e akuzon atë se e mbylli në hotel dhe e drogoi me kokainë

Publikuar më 14.10.2021
Janë publikuar pamjet e Diego Maradonës në një shtrat me një...

Janë publikuar pamjet e Diego Maradonës në një shtrat me një vajzë 16-vjeçare e cila ka kohë e akuzoi legjendën e futbollit se e ka mbyllur atë në një hotel, e ka droguar me kokainën dhe e ngacmoi duke e prekur te gjoksi. Mavys Alvarez, nga Kuba, shihet e pakëndshme në videot intime që janë […]

Lexo më shumë

Gazetari polak: Tifozët shqiptarë goditën edhe me çakmakë e telefona, jo vetëm me shishe

Gazetari polak: Tifozët shqiptarë goditën edhe me çakmakë e telefona, jo vetëm me shishe

Publikuar më 13.10.2021
Goli i shënuar nga Polonia ndaj Shqipërisë detyroi arbitrin ...

Goli i shënuar nga Polonia ndaj Shqipërisë detyroi arbitrin kryesor në minutën e 78 të ndërpriste për disa minuta ndeshjen. Shkak u bë hedhja e disa mjeteve të forta në fushën e futbollit. Ditën e sotme FIFA bëri një paralajmërim të ashpër për incidentet e krijuara në stadium, teksa gazetarët polakë nuk kanë ngurruar të […]

Lexo më shumë

Arbitri merr vendimin zyrtar për sfidën mes Shqipërisë dhe Polonisë, do të rifillojë vetëm me një kusht

Arbitri merr vendimin zyrtar për sfidën mes Shqipërisë dhe Polonisë, do të rifillojë vetëm me një kusht

Publikuar më 12.10.2021
Arbitri kryesor ka vendosur që të rifillojë ndeshja mes Shqi...

Arbitri kryesor ka vendosur që të rifillojë ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë por me kushtin e vetëm nëse një shishe po u hodh në fushën e lojës do të ndërpritet menjëherë ndeshja. Ndeshja u ndërpre në minutën e 77-të në momentin kur polakët shënojnë golin por nga stadiumi u pritën me “breshëri” shishesh. Menjëherë gjyqtari […]

Lexo më shumë

Ndodh e pabesueshmja në ‘Air Albania’, shënon Polonia, gjyqtari ndërpret ndeshjen

Ndodh e pabesueshmja në ‘Air Albania’, shënon Polonia, gjyqtari ndërpret ndeshjen

Publikuar më 12.10.2021
Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan në “Air Albania” me...

Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan në “Air Albania” me Poloninë ndeshjen e vlefshme për Grupin I të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022”. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa rezultati zhbllokohet në minutën e 77-të. Swiderski realizon në portën e kuqezinjve, ndërsa hidhen sende të forta në fushë dhe gjyqtari ndërpret ndeshjen.

Lexo më shumë

VIDEO/ Tifozët e Kombëtares përplasen me fansat polakë para presidencës

VIDEO/ Tifozët e Kombëtares përplasen me fansat polakë para presidencës

Publikuar më 12.10.2021
Pjesa më e madhe e tifozëve të Kombëtares kanë hyrë brenda n...

Pjesa më e madhe e tifozëve të Kombëtares kanë hyrë brenda në stadium, por ka ende që janë në sheshin “Nënë Tereza” apo në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Dhe në një moment, teksa kanë qenë duke u shkëmbyer, tifozët kuqezinj të ardhur nga Prishtina janë përplasur me ata polakë, dukshëm në numër të vogël. Fatmirësisht, […]

Lexo më shumë

Momenti kur Sokol Cikalleshi i infektuar puth në ballë trajnerin italian (VIDEO)

Momenti kur Sokol Cikalleshi i infektuar puth në ballë trajnerin italian (VIDEO)

Publikuar më 12.10.2021
Kombëtarja Shqiptare është kthyer padyshim në një vatër infe...

Kombëtarja Shqiptare është kthyer padyshim në një vatër infeksioni Covid-19, pasi ditën e sotme ka rezultuar pozitiv dhe një tjetër futbollist. Bëhet fjalë për mesfushorin Klaus Gjasula, i cili ka bërë me dhimbje koke Edy Rejan, pasi tekniku italian e kishte projektuar titullar për sfidën tepër të rëndësishme ndaj Polonisë, mbrëmjen e sotme në orën […]

Lexo më shumë

Një ditë para ndeshjes me Poloninë, sulmuesi i kombëtares infektohet me Covid-19

Një ditë para ndeshjes me Poloninë, sulmuesi i kombëtares infektohet me Covid-19

Publikuar më 11.10.2021
Përfaqësuesja shqiptare e futbollit tronditet përsëri nga CO...

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit tronditet përsëri nga COVID-19. Një tjetër titullar humbet sfidën kudër Polonisë dhe vë në vështirësi të mëdha trajnerin Edi Reja. Sulmuesi Sokol Cikalleshi ka rezultuar pozitiv ndaj COVID në testet që kryhen nëj ditë para sfidave dhe për këtë arsye është izoluar menjëherë nga pjesa tjetër e ekipit. Ai nuk ka […]

Lexo më shumë