×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

U njohën në protestë, gazetarja shqiptare merr propozimin ‘live’ në emision nga partneri i saj

Në emisionin “Rudina”, i moderatores së njohur Rudina Magjistari, ka ardhur për herë të parë propozimi për martesë. Të ftuar në emision ishin çifti i njohur i ekranit, gazetarja Fabiola Hoxha dhe anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Indrit Hoxha. Fabiola nuk kishte marrë ende një propozim për martesë, pavarësisht se ata e kanë zyrtarizuar lidhjen prej 3 vitesh, ndaj Indriti vendosi ta bënte live në emision.

Në momentin që Indriti e mori të vallëzoje mes studios së Rudinës, u ul në gjunjë me një unazë në dorë dhe i propozoi për martesë. Fabiola i tha menjëherë “Po” dhe të dy shkëmbyen një puthje.

Ata kanë treguar se bashkë janë njohur për herë të parë gjatë protestave të PD-së në vitin 2015, kur Indriti ishte shoqëruar në polici së bashku me disa përfaqësues të tjerë të PD-së.

Kur më pyesin shoqet ku e njohe Indritin ia kthej me shaka në burg, por në fakt nuk është kështu e vërteta se njerëzit keqkuptohen nga kjo fjalë se është pak e rëndë. Unë kam qenë gazetare që mbuloja sektorin e policisë dhe kronikën e zezë dhe sa herë që ka protesta mbulohet qoftë nga ana sociale, qoftë nga ana politike, por është edhe sektori i kronikës së zezë ku gazetari duhet ta mbulojë. Pikërisht shoqërimet që janë bërë në polici, nëse është marrë lejë në polici për të zhvilluar protestën etj.

Ka patur komunikime vetëm në rrjetet sociale se numrin sigurisht që nuk e shkëmbeva në ato momente. Indriti më shkruante vazhdimisht në Instagram, Facebook. Kur postoja një foto apo story gjithmonë shkruante, jo gjithmonë ia lexoja dhe ia ktheja dhe pastaj ka qenë një moment që më shkruan dhe më ngacmon po në Instagram dhe më nervozoi pak. Ishte një mesazh me presion, aty u inatosa pak”, tregoi Fabiola.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jennifer Lopez – Ben Affleck/ Ata nuk po fshihen më, puthja “e nxehtë” në Instagram e yllit latin

Jennifer Lopez – Ben Affleck/ Ata nuk po fshihen më, puthja “e nxehtë” në Instagram e yllit latin

Publikuar më 25.07.2021
Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj të shtunën dhe natyr...

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj të shtunën dhe natyrisht nuk mund t’i mungonte i dashuri i saj, Ben Affleck. Edhe pse deri më tani, adhuruesit e çiftit të famshëm ishin të kënaqur me fotografi të vjetra të këtyre dy ose në fotot e bëra nga paparacët, tani fotoja e tyre e parë e përbashkët […]

Lexo më shumë

Britney Spears/ Mëkati i dyfishtë me selfie topless, gjë që i bëri fansat e saj të qeshin (Foto)

Britney Spears/ Mëkati i dyfishtë me selfie topless, gjë që i bëri fansat e saj të qeshin (Foto)

Publikuar më 25.07.2021
Pas fotografisë seksi, të cilën Britney Spears e postoi në I...

Pas fotografisë seksi, të cilën Britney Spears e postoi në Instagram të shtunën në mëngjes, ylli i popit tregon se i pëlqente “liria” e saj dhe “e provoi përsëri”. Konkretisht, këngëtarja ka postuar një fotografi, ku shfaqet vetëm me pantallona të shkurtra, ndërsa mbulon gjoksin e zhveshur. Dhe atje, ku fansat e saj e adhuruan […]

Lexo më shumë

Noizy rrëshket mes turmës, truprojat e tërheqin me nxitim (Video)

Noizy rrëshket mes turmës, truprojat e tërheqin me nxitim (Video)

Publikuar më 23.07.2021
I nxehti i verës vjen padyshim dhe me dëshirën e njerëzve pë...

I nxehti i verës vjen padyshim dhe me dëshirën e njerëzve për më shumë argëtim, muzikë, shoqëri të mirë, por pse jo dhe koncerte. Së fundmi Noizy ka përjetuar një moment të pakëndshëm gjatë një koncerti. Në një video të publikuar në rrjet, reperi shihet teksa po performonte në skenë dhe si duket nuk e ka […]

Lexo më shumë

”Çfarë çike!”/ Dua Lipa mbërrin në Tiranë, Rama: Vajzë e mençur dhe modeste si të ishte askushi

”Çfarë çike!”/ Dua Lipa mbërrin në Tiranë, Rama: Vajzë e mençur dhe modeste si të ishte askushi

Publikuar më 23.07.2021
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Tiran...

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Tiranë, ku pritet të zhvillojë një koncert. Gjatë vizitës së saj në kryeqytetin shqiptar, Dua është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Ky i fundit ka publikuar një foto krah këngëtares me origjinë shqiptare, ku shkruan se “brenda meje mbeti gjurma e vajzës së mençur, të […]

Lexo më shumë

Përdhunim dhe sulme seksuale, ish-producenti i Hollivudit deklarohet i pafajshëm për akuzat në Kaliforni

Përdhunim dhe sulme seksuale, ish-producenti i Hollivudit deklarohet i pafajshëm për akuzat në Kaliforni

Publikuar më 22.07.2021
Ish-producenti i filmave të Hollivudit, Harvey Weinstein, u ...

Ish-producenti i filmave të Hollivudit, Harvey Weinstein, u deklarua i pafajshëm ndaj akuzave për përdhunim dhe sulme seksuale, teksa u paraqit para një gjykate në Llos Angjelles të Kalifornisë. Ai udhëtoi atje nga Nju Jorku, ku është duke vuajtur dënimin me 23 vjet burgim për krime të ngjashme. Në Kaliforni, Weinstein, 69 vjeç, përballet me 11 […]

Lexo më shumë

Britney Spears/ Zbulimet e ish-truprojës: Tabletat e saj krijonin halucinacione, ajo po fliste për universet paralele

Britney Spears/ Zbulimet e ish-truprojës: Tabletat e saj krijonin halucinacione, ajo po fliste për universet paralele

Publikuar më 21.07.2021
Ish-truproja i Britney Spears, Fernando Flores foli për medi...

Ish-truproja i Britney Spears, Fernando Flores foli për median britanike ‘The Sun’ për efektet që barnat antipsikotike patën tek ylli i popit. “Për një kohë, ajo po merrte ilaçe aq të forta me recetë sa që përfundimisht kishte halucinacione”, tha ai. Ish oficeri i policisë dhe truproja punoi për sigurinë e saj në vitin 2010. […]

Lexo më shumë

Gjykata Themelore në Prishtinë jep masën e sigurisë për Fjolla Morinën

Gjykata Themelore në Prishtinë jep masën e sigurisë për Fjolla Morinën

Publikuar më 21.07.2021
Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i ...

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda. Masa e paraburgimit do llogaritet prej momentit kur Morina është arrestuar me 17 korrik 2021. Për këtë vendim e ka marrë të […]

Lexo më shumë

‘Kush mban më shumë inat kur ziheni?’, Arbana merr në intervistë të shoqin: Çfarë të nervozon te unë?

‘Kush mban më shumë inat kur ziheni?’, Arbana merr në intervistë të shoqin: Çfarë të nervozon te unë?

Publikuar më 17.07.2021
Arbana Osmani ka vendosur të bëjë pjesë këtë herë Eduartin n...

Arbana Osmani ka vendosur të bëjë pjesë këtë herë Eduartin në rubrikën e saj të pyetjeve në Instagram. Pasi konsumuan darkën, Eduarti kishte kohë në dispozicion për t’iu përgjigjur pyetjeve të fansave teksa Arbana e intervistonte. Sigurisht që shumica e pyetjeve ishte për marrëdhënien e tyre dhe për Diellin. Eduarti u shpreh se të jetosh […]

Lexo më shumë