U largua në median kosovare, Krasta: Të flas atë që mendoj nuk ka kufij

Moderatori i njohur shqiptar Adi Krasta nëpërmjet një statusi në rrjetin social facebook ka bërë të ditur për publikun se do të jetë prezent në media në televizionin T7 në Kosovë.

Sipas tij të flasësh për atë që mendon nuk ka kufij territorialë, e rëndësishme është të mendohet në liri të plotë.

Postimi i plotë

Te flas atë që mendoj në radio a televizion më vjen si alternativë e vetme. Kjo nuk mund të jetë territoriale. Nuk ka kufij. Nuk mbyllet.
Kam vendosur të pranoj ftesën e T7 në Kosovë për të realizuar intervistën dhe fjalën hyrëse të javës.
E rëndësishme është të flitet/mendohet në liri të plotë. Kudoqoftë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet