Tragjike/ Digjen brenda banesës babë e bijë

Një burrë dhe vajza e tij 10-vjeçare kanë gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri në banesën e tyre në Hull të Anglisë.

Sipas mediave vendase, burri u dogj menjëherë, ndërsa vajza u transferua në spital dhe më pas humbi jetën.

“Ne nxorëm një mashkull ajo që ne dimë tani është vajza e tij 10-vjeçare pasi u transportua ne spital humbi jetën. Të dy vdiqën  në mënyrë tragjike nga zjarri” tha Shërbimi i Zjarrfikësve dhe Shpëtimit Hubside.

Nga ana tjetër, policia e Hberside tha se zjarrfikësit po punojnë për shuarjen e flakëve në banesë.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet