×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Tom Hanks shan fansat që i penguan bashkëshorten: Qëndroni larg gruas sime!

Aktori Tom Hanks së bashku me bashkëshorten e tij po dilnin nga një restorant ndërkohë që janë përballur me një situatë jo të këndshme. Hanks dhe Wilson po shkonin në makinën e tyre në momentin kur  një grup fansash të cilët donin të takonin çiftin kanë penguar Wilson. Në një video që po bën xhiro në rrjet duket Hanks i cili i bërtet fansave pasi gruaja e tij pengohet dhe rrëzohet.

Në pamje, një roje sigurie shihet që mundohet t’i hapë rrugën Hanksit dhe Wilson. Sipas Mirror, disa nga fansat e tyre përpiqen të bëjnë selfie me çiftin dhe aksidentalisht pengojnë Wilson.

Por kur Wilson rrëzohet si rezultat i shtyrjes aksidentalisht nga fansat, ajo kthehet dhe i thotë atyre të ndalojnë. Më pas aktori me tone të larta zeri dëgjihet që ulëret ndaj tyre duke thënë:“Kjo është gruaja ime, largohu”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shuhet në moshë të re Nevila Dibra, zv/Dekane e Fakultetit të Shkencave Shoqërore të Universitetit të Shkodrës

Shuhet në moshë të re Nevila Dibra, zv/Dekane e Fakultetit të Shkencave Shoqërore të Universitetit të Shkodrës

Publikuar më 27.06.2022
Rektorja e Universitetit të Shkodrës, Suzana Golemi, njoftoi...

Rektorja e Universitetit të Shkodrës, Suzana Golemi, njoftoi lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta në moshë të re, të Nevila Dibrës, zv/Dekane e Fakultetit të Shkencave Shoqërore të Universitetit të Shkodrës “Luigj Gurakuqi”. “Të nderuar kolegë, miq e bashkëpunëtorë, Me hidhërim të thellë mësuam lajmin tronditës të ndarjes nga jeta të koleges, mikes sonë […]

Lexo më shumë

Kaos në rrugët e SHBA-ve, protestuesit që mbështesin abortin djegin flamurin amerikan (PAMJET)

Kaos në rrugët e SHBA-ve, protestuesit që mbështesin abortin djegin flamurin amerikan (PAMJET)

Publikuar më 25.06.2022
Protestuesit pro abortit në Uashington, D.C. dogjën flamurin...

Protestuesit pro abortit në Uashington, D.C. dogjën flamurin amerikan të premten mbrëma pas vendimit të Gjykatës së Lartë të SHBA-së për të shfuqizuar të drejtën ligjore 50-vjeçare të grave për abort. Protestuesit dogjën flamurin amerikan pranë kryqëzimit të D St. NW dhe 7th St SW në Uashington, D.C, raporton foxnews. Protesta ka pasur edhe në qytetin e New […]

Lexo më shumë

Meksikë, 79-vjeçari ekzekuton bashkëshorten 21-vjeçare në mes të restorantit

Meksikë, 79-vjeçari ekzekuton bashkëshorten 21-vjeçare në mes të restorantit

Publikuar më 25.06.2022
Një këngëtare meksikane u qëllua për vdekje nga bashkëshorti...

Një këngëtare meksikane u qëllua për vdekje nga bashkëshorti i saj në një restorant në Mexico City ditën e premte. Yrma Lydia, 21, e cila sapo kishte nisur karrierën në muzikë, u qëllua me armë në restorantin Suntory Del Valle në jug të qytetit, nga bashkëshorti i saj 79-vjeçari, Jesús Hernández Alcocer. 21-vjeçarja e vrarë […]

Lexo më shumë

Vrasja brutale e studentes 21-vjeçare në Egjipt trondit botën arabe

Vrasja brutale e studentes 21-vjeçare në Egjipt trondit botën arabe

Publikuar më 25.06.2022
Vrasja brutale e një vajze në mes të ditës në një rrugë të E...

Vrasja brutale e një vajze në mes të ditës në një rrugë të Egjiptit ka tronditur botën arabe, duke sjellë në qendër të vëmendjes krizën e dhunës me bazë gjinore në vend.  21-vjeçarja Naira Ashraf u ther për vdekje të hënën nga një burrë të cilin e kishte refuzuar, sipas prokurorëve egjiptianë të cilët thanë se […]

Lexo më shumë

Ish-modelja Carré Otis tregon përdhunimet dhe drogimin e detyruar: Drejtori kishte të gjithë pushtetin dhe unë nuk mund të rezistoja

Ish-modelja Carré Otis tregon përdhunimet dhe drogimin e detyruar: Drejtori kishte të gjithë pushtetin dhe unë nuk mund të rezistoja

Publikuar më 25.06.2022
Me fytyrën e saj impresioniese, dikur modelja aspirante Carr...

Me fytyrën e saj impresioniese, dikur modelja aspirante Carré Otis u kontaktuar nga agjentët e modelingut sapo fotoja e saj ra në tavolinën e shefit të agjencisë më të madhe të modeleve. Në moshën 16 vjeçare ajo nënshkroi me ‘Elite Model Management’ – ku janë krijuar gjithashtu supermodelet si Naomi Campbell, Cindy Crawford e Helena Christensen, shkruan në […]

Lexo më shumë

Gjykata e Lartë pendohet pas 50 vitesh, rikthen ligjin që ndalon abortin në SHBA

Gjykata e Lartë pendohet pas 50 vitesh, rikthen ligjin që ndalon abortin në SHBA

Publikuar më 25.06.2022
“Përmbysja e së drejtës së një gruaje për abort nga Gjykata ...

“Përmbysja e së drejtës së një gruaje për abort nga Gjykata e Lartë të premten ishte një rrufe ligjore, politike dhe shoqërore që meriton termin e mbipërdorur “historik” sepse do të ndryshojë jetën në shumë mënyra, shumë ende të panjohura.” Kështu hapet artikulli i medias së njohur amerikane “CNN” pas vendimit të Gjykatës së Lartë […]

Lexo më shumë

Sharon Stone bën deklaratën tronditëse: Kam humbur 9 fëmijë nga abortet

Sharon Stone bën deklaratën tronditëse: Kam humbur 9 fëmijë nga abortet

Publikuar më 24.06.2022
Aktroja e njohur Sharon Stone ka zbuluar se ka pësuar nëntë ...

Aktroja e njohur Sharon Stone ka zbuluar se ka pësuar nëntë aborte. 64-vjeçarja bëri një koment në një postim të revistës “People”, ku shfaqej Peta Murgatroyd, e cila kohët e fundit foli për dështimin e shtatzënisë ndërsa bashkëshorti i saj, Maks Chmerkovskiy, ishte në Ukrainë. “Ne, si femra nuk kemi një forum për të diskutuar thellësinë […]

Lexo më shumë

I mori makinën kolegut dhe shtypi klientin që pinte kafen në lokal, mësuesja sapo ishte pajisur me patentë

I mori makinën kolegut dhe shtypi klientin që pinte kafen në lokal, mësuesja sapo ishte pajisur me patentë

Publikuar më 24.06.2022
Një qytetar nga Lezha po konsumonte kafen e mëngjesit në një...

Një qytetar nga Lezha po konsumonte kafen e mëngjesit në një nga lokalet në zonë, pa i shkuar nëpër mend se mund të goditej nga një automjet. Aksidenti i pazakontë u regjistrua rreth orës 9:00 të së enjtes në rrugën e vjetër nacionale Lezhë-Milot, pranë fshatit Tresh, kur një automjet doli jashtë rruge dhe përfundoi […]

Lexo më shumë