×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë situatë.

Demi

Do të frymëzoheni nga diçka që do t’ju bëjë të mendoheni gjatë për të ardhmen. Nuk parashikohen evente të veçanta gjatë kësaj dite. Ekziston më shumë mundësia të përfshiheni në punët e shtëpisë dhe nuk do të realizoni ato çfarë kishit planifikuar.

Binjakët

Do të ndiheni mjaft të lodhur nesër. Mos u përpiqni të veproni kundër fizikut tuaj. Nëse e ndjeni të nevojshme për t’u relaksuar, mendoni mënyrën më të mirë për ta bërë këtë. Rekomandohet të gjeni kohë edhe për lojëra me fëmijët.

Gaforrja

Gaforret nuk rekomandohet të kalojë shumë kohë në internet. Është e rëndësishme të përfshiheni nëpër aktivitete që do të kënaqnin edhe familjen tuaj. Bëni kujdes me dietën ushqimore dhe luftoni zakonet e këqija.

Luani

Disa Luanë mund të ndodhen në një periudhë të vështirë. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se nuk do të keni momente të lumtura. Mos u shqetësoni nëse konkurrenti ose rivali juaj kryesor është më i fortë se ju. Mendoni me zgjuarsi dhe ecni përpara.

Virgjëresha

Të lindurit e kësaj shenje duhet të tregohen më të sinqertë. Ka gjasa t’ju dalë në pah një gënjeshtër, e cila do t’ju bëjë të ndiheni mjaft keq. Sinqeriteti është i mirëpritur kudo, madje të tillë duhet të tregoheni edhe me veten tuaj. Mos u përpiqni të manipuloni të
tjerët.

Peshorja

Mos lejoni që të tjerët të përpiqen t’ju ndryshojnë mendimin. Kini besim te vetja dhe tregohuni i sigurt kur dialogoni me të tjerët. Edhe pse është e mërkurë, ka gjasa që të shënoni sukses në biznes. Rekomandohet të gjeni kohë për t’iu përkushtuar pamjes fizike dhe mirëqenies.

Akrepi

Akrepat nuk rekomandohen të tregohen agresivë ndaj personave të afërt. Shmangni fyerjet dhe fjalët provokuese. Mbani veten nën kontroll dhe evitoni çdo konflikt të mundshëm. Nuk ka asnjë arsye nesër për t’u përfshirë në situata të tensionuara.

Shigjetari

Shigjetarët do të marrin disa lajme inkurajuese. Kjo mund të lidhet me marrëdhëniet në familje apo me një çështje trashëgimie. Beqarët e kësaj shenje nuk rekomandohen të përfshihen nesër në marrëdhënie romantike, pasi nuk është dita e duhur.

Bricjapi

Bricjapët do ta shpenzojnë këtë ditë duke shijuar çdo moment. Ka gjasa të realizoni të gjitha planet tuaja. Mos i refuzoni këshillat e tjerëve, mbi të gjitha nëse këshillat vijnë nga të afërmit tuaj. Bëni kujdes me shëndetin!

Ujori

Ujorët mund të ndihen të lodhur nga dita e nesërme. Ka shumë gjasa që pjesën më të madhe të kohës të jeni të aktivizuar në punë, apo me çështje urgjente personale. Vetëm në mbrëmje do të mund të gjeni pak kohë të lirë.

Peshqit

Të lindurit e kësaj shenje rrezikojnë të përfshihen në një konflikt verbal. Ka gjasa që fjalët e shprehura në fuqinë e emocioneve do të dëmtojnë marrëdhënien tuaj me dikë të afërt. Beqarët e kësaj shenje nuk rekomandohet ta kërkojnë dashurinë nëpër rrjete sociale, por në ato vende që frekuentojnë më shpesh.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Publikuar më 09.05.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në d...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në disa momente të caktuara gjatë ditës. Megjithatë, kjo situatë do të kalojë dhe shumë shpejt do t’i ktheheni normalitetit. Përpiquni të shmangni grupet e mëdha të njerëzve apo të huajt. Ka gjasa që dikush të tentojë t’ju vjedhë. Demi Do të keni vëmendjen […]

Lexo më shumë

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 08.05.2021
Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi ...

Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi shëndeti juaj nuk do të jetë perfekt sot. Marrëveshjet e pronave do të materializohen dhe do të sjellin fitime përrallore. Ju do të prekeni nga dashuria e vëllait apo motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla. Demi Sot mund të keni shpenzime, […]

Lexo më shumë

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 07.05.2021
Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shen...

Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shenjën e tyre duke ju inkurajuar për problemet që keni pasur deri më tani. Në përgjithësi dita do ju shkojë mirë, por keni shumë punë për të bërë. Atmosfera në dashuri do jetë e bukur dhe përjetoni shumë gëzime. Demi Gropat dhe problemet praktike […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Publikuar më 06.05.2021
Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë ...

Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë dyert dhe do t’i bëjë njerëzit t’ju kujtojnë në një mënyrë shumë të favorshme. Një investim i pamenduar mirë mund t’ju hapë probleme në të ardhmen. Demi Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithnjë e më i ngadaltë, por për fat të mirë, detyrat që do […]

Lexo më shumë

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë