Shqipëria kalon përsëri në avantazh, Hysaj shënon golin e dytë

Pjesa e dytë nisi keq për Shqipërinë që pësuan gol vetëm dy minuta pasi startojë pjesa e dytë.

Mirëpo kuqezinjtë arrin të gjejnë menjëherë forcë dhe të kalojë sërish në avantazh falë një aksioni fantastik që u finalizua nga Hysaj në minutën e 52’.

Goli i parë në Kombëtare për Hysaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet