Fier/ Shpërthen bombola e gazit në fshatin Libofshë, plagosen 3 persona

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite në fshatin Libofshë të Fierit

Policia njofton se në banesën e shtetasit M. Z në fshatin Libofshë, dyshohet se ka shpërthyer një bombël gazi, ku si pasojë kanë pësuar dëmtime të lehta shtetasi M. Z dhe nëna e tij.

“Shekulli” mëson se personat e plagosur kanë qenë tre. Dy prej tyre janë dërguar në spitalin e Fierit me makina private. Të plagosurit e dërguar në Fier janë nënë e bir.

Zjarri është fikur plotësisht dhe në banesë ka dëme të vogla materiale.

Po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet