Reshje në të gjithë territorin! Parashikimi i motit sot në vendin tonë

Dita e sotme do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqendrueshme.

Moti parashikohet kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Ndërkohë në zonat malore priten reshje të dobta bore.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01ºC në 06ºC, në zonat e ulëta nga 06ºC në 14ºC dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 15ºC.

Era do të fryejë në drejtim Jugor- Juglindor, ndrësa forca e valëzimit në det pritet të jetë deri në 3-4 ballë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet