×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Po kalonte te vijat e bardha, makina përplas rëndë 22-vjeçaren në Tiranë

Po kalonte te vijat e bardha, makina përplas rëndë 22-vjeçaren në Tiranë

Një kalimtare është aksidentuar mesditën e kësaj të premte në rrugën te “21 Dhjetori” në Tiranë teksa po kalonte në vijat e bardha.

Nga detajet që dihen deri më tani, bëhet me dije se 22-vjeçarja është plagosur rëndë dhe ndihmën e parë e mori  nga qytetarët që rastisën në vendngjarje.

Ndërkohë drejtuesi i automjetit nuk është larguar nga vendi i ngjarjes dhe më pas është shoqëruar për në polici.

Nga pamjet e publikuara, kalimtarja e plagosur është marrë me ambulancë për t’u transportuar në spital.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 11:55, tek “21 Dhjetori”, mjeti me drejtues shtetasin D. M., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen B. M., 22 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aksident i shumëfishtë në rrugën Kukës-Uzinë, shoferi përplas 3 makina si pasojë e shpejtësisë

Aksident i shumëfishtë në rrugën Kukës-Uzinë, shoferi përplas 3 makina si pasojë e shpejtësisë

Publikuar më 08.05.2021
Një aksident i shumefishtë ka ndodhur në rrugën Kukës-Uzinë ...

Një aksident i shumefishtë ka ndodhur në rrugën Kukës-Uzinë që lidh segmentin Kukës-Morinë. Në aksident janë përfshirë 4 mjete, por pavarësisht dëmeve materiale të konsiderueshme, për fat të mirë nuk ka pasur pasoja në jetë njerëzish. Aksidenti sipas dëshmitarëve ka ardhur si pasojë e lëvizjes me shpejtësi në këtë aks rrugor të një automjeti i […]

Lexo më shumë

Ekzekutoi bashkëshorten se i kërkoi divorcin, Gjykata jep masën e sigurisë për Koço Buzon

Ekzekutoi bashkëshorten se i kërkoi divorcin, Gjykata jep masën e sigurisë për Koço Buzon

Publikuar më 08.05.2021
Gjykata e Elbasanit vendosi masën e arrestit me burg për 58 ...

Gjykata e Elbasanit vendosi masën e arrestit me burg për 58 vjecarin Koço Buzo i cili dy ditë më parë ekzekutoi bashkëshorten e tij Liljana Buzo në prezencë të djalit, pasi kjo e fundit doli nga gjykata në seancën e divorcit. Pasi dëgjoi pretencën e prokurorit Petref Asllani, gjykatësi Bujar Musta gjykoi duke vlerësuar ngjarjen […]

Lexo më shumë

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Prokuroria zbulon sa persona janë arrestuar dhe proceduar në kuadër të hetimeve për ”krimet zgjedhore”

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Prokuroria zbulon sa persona janë arrestuar dhe proceduar në kuadër të hetimeve për ”krimet zgjedhore”

Publikuar më 08.05.2021
Prokuroria e Përgjithshme në një njoftim të shpërndarë sot p...

Prokuroria e Përgjithshme në një njoftim të shpërndarë sot për mediat, ka dhënë detaje nga hetimet sa i takon krimeve zgjedhore, që lidhen me procesin e zgjedhjeve parlamentare të 25 Prillit. Sipas Prokurorisë deri tani 5 persona janë arrestuar, nga të cilët 3 gjenden ende pas hekurave, ndërkohë që 10 persona të tjerë janë nën […]

Lexo më shumë

Shpërndanin heroinë, arrestohen babë e bir në Korçë (Video)

Shpërndanin heroinë, arrestohen babë e bir në Korçë (Video)

Publikuar më 08.05.2021
Babë e bir në Korçë janë vënë në pranga pasi shpërndanin dro...

Babë e bir në Korçë janë vënë në pranga pasi shpërndanin droga të forta dhe mbanin armë pa leje. Mësohet se finalizimin e operacionit të koduar “Parandalimi”, u arrestua 43-vjeçari I. L., dhe djali i tij, 25-vjeçari A. L., banues në Korçë. Nga informacionet e siguruara, policia kreu kontrolle në lokalin e tyre në lagjen […]

Lexo më shumë

Laboratori i drogës në Lushnjë, arrestohet një prej autorëve dhe dy punonjës të OSHEE-së (Emrat)

Laboratori i drogës në Lushnjë, arrestohet një prej autorëve dhe dy punonjës të OSHEE-së (Emrat)

Publikuar më 08.05.2021
Policia e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me zbulim...

Policia e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me zbulimin e një laboratori që përdorej për kultivimin e lëndëve narkotike në Lushnjë, ku janë vënë në pranga 3 persona dhe janë shpallur në kërkim 3 të tjerë. Personat e arrestuar janë Mario Çela (një prej autorëve të ngritjes së laboratorit), si dhe Mestan Zoto e […]

Lexo më shumë

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Milot-Morinë

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Milot-Morinë

Publikuar më 08.05.2021
Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në aksin rrugor Mil...

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Morinë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura me harqe ” mjeti tip” Benz” me drejtues shtetasin Z.L., dhe pasagjer shtetasin Gj.T., është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin F.O., 35 vjeç dhe pasagjere shtetasja A.M. Për pasojë ka […]

Lexo më shumë

Zhdukja e biznesmenit italian, hetuesit e Romës kërkesë prokurorisë shqiptare për prova…

Zhdukja e biznesmenit italian, hetuesit e Romës kërkesë prokurorisë shqiptare për prova…

Publikuar më 07.05.2021
Policia shkencore e Romës do të verifikojë provat e mbledhur...

Policia shkencore e Romës do të verifikojë provat e mbledhura në vendin ku u gjet e djegur makina në të cilën udhëtonte Davide Pecorelli. Hetuesit ende nuk kanë mundur të zbulojnë detaje nga ngjarja e ndodhur në Gjegjan të Pukës teksa kanë kërkuar nga Shqipëria materiale të reja. Vijon të jetë mister fati i biznesmenit […]

Lexo më shumë

SPAK kërkon 2 vite burg për Adriatik Llallën

SPAK kërkon 2 vite burg për Adriatik Llallën

Publikuar më 07.05.2021
Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizu...

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka shqyrtimi i dosjes së ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. Gjatë seancës së sotme, çështja e Adriatik Llallës u rigjykua vetëm në 5 seanca, ndërsa pretenca do të jepet nga Prokuroria më 20 maj. Me rigjykimin e çështjes, ish-kryeprokurori Llalla humb të drejtën për gjykim të shkurtuar dhe […]

Lexo më shumë