×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

“Pitbull me dy këmbë”, Roza Lati revoltohet me pushuesen që i kërkoi të largonte qenin nga plazhi

Moderatorja Roza Lati ka treguar se është përballur me një situatë aspak të këndshme gjatë pushimeve të saj në jug të vendit. Roza ka treguar se ajo ka marrë me vete në plazh edhe qentë e saj, por duket se disa pushues të tjerë nuk i kanë pranuar.

Përmes disa videove të publikuara në rrjete sociale ajo ka rrëfyer një ngjarje që i ka ndodhur me një zonjë që ka qenë e pranishme në plazh. Roza ka treguar se zonja në fjalë i ka kërkuar që ta lidh qenin e saj, Sashën, sepse fëmijët ishin të frikësuar, ndërkohë që në të vërtetë ata po luanin me të.

Ajo ka shtuar se gruaja ka dashur që të thërras dhe policinë, ndaj si përfundim Roza është detyruar të largohet nga plazhi.

“Është momenti që duhet të përballemi me disa situata injorante. Ishim në plazh për qejfin tonë. Të gjithë fëmijët nga mosha 5, 6, 7, deri në 9 vjeç kanë loz me radhë me Sashën, i kanë hedhur shishen në plazh për ta kapur. Del një grua e vjetër, duhet të them plaka po po them grua e vjetër meqë jemi me kulturë. Ishte një thes hormonesh, la nam në mes të plazhit duke ulëritur kanë frikë fëmijët, nuk lejohet qeni, do thërras policinë, lidhe qenin.

Ndërkohë që të gjithë fëmijët po loznin me qenin. Pse duhet një grua e vjetër, të ngrejë në këmbë plazhin? Mendoj se duhen sulmuar këto fenomene menopauze. Dimë te themi se sapo u larguam nga plazhi. Unë ika me përshtypjet më të mira nga plazhi, po jo me përshtypjet më të mira nga pitbulli me 2 këmbë.“, ka thënë ndër të tjera Roza.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Doli pozitiv me Covid, Florjan Binaj tregon pyetjen më të shpeshtë që i bënin njerëzit

Doli pozitiv me Covid, Florjan Binaj tregon pyetjen më të shpeshtë që i bënin njerëzit

Publikuar më 18.09.2020
Pak kohë më parë Florjan Binaj, rezultoi pozitiv me Covid-19...

Pak kohë më parë Florjan Binaj, rezultoi pozitiv me Covid-19 ama ishte asimptomatik. Këtë e bëri të ditur vetë aktori nëpërmjet një postimi në “Instagram”. Sërish ka qenë vetë ai që nëpërmjet një interviste në “Top Story” ka rrëfyer detaje mbi këtë situatë. “Gjëja që më ka acaruar më shumë kanë qenë pyetjet e njerëzve. […]

Lexo më shumë

“Kisha ditë që nuk paguaja as një paketë cigare”, rrëfehet Rozana Radi

“Kisha ditë që nuk paguaja as një paketë cigare”, rrëfehet Rozana Radi

Publikuar më 18.09.2020
Rozana Radi, është një nga këngëtaret e njohura shqiptare, e...

Rozana Radi, është një nga këngëtaret e njohura shqiptare, e cila shpesh herë kërkon të tregojë se është femër e fortë. Prej vitesh sjell projekte muzikore që ka synim të ngrejë zërin dhe për të drejtat e vajzave dhe grave. Në një shkrim të fundit në Instagram, ka zbuluar se ia ka dalë të përballet […]

Lexo më shumë

“Disa kilogramë kokëforta u shtuan për dy muaj”, Olta Boka tregon si duket pas lindjes (Foto)

“Disa kilogramë kokëforta u shtuan për dy muaj”, Olta Boka tregon si duket pas lindjes (Foto)

Publikuar më 18.09.2020
Këngëtarja Olta Boka prej 15 korrikut të këtij viti u bë nën...

Këngëtarja Olta Boka prej 15 korrikut të këtij viti u bë nënë për herë të parë. Boka solli në jetë një vajzë, Gaian. Si çdo nënë tjetër edhe këngëtarja ka marrë disa kilogram më shumë pas lindjes së vajzës. Së  fundi  ajo ka publikuar një foto ku shihet me të voglën në karrocë dhe për […]

Lexo më shumë

Aktori i famshëm turk i kthen një super koment moderatores shqiptare (Foto)

Aktori i famshëm turk i kthen një super koment moderatores shqiptare (Foto)

Publikuar më 17.09.2020
Aktori i famshëm turk, Can Yaman ka marrë vëmendjen e mediav...

Aktori i famshëm turk, Can Yaman ka marrë vëmendjen e mediave rozë në Shqipëri me veprimin e fundit. Së fundmi ai i ka kthyer përgjigje komentit të bërë nga mideratorja shqiptare Eva Murati, ku kjo e fundit i komentoi në një video që ai aktori postoi në “Instagram”. Moderatorja bukuroshe e ekraneve shqiptare i ka […]

Lexo më shumë

“Mesi më këputi, mezi eci, vapë”, partnerja e Ledri Vulës flet për shqetësimet e shtatzënisë: Për analizat mos me fol

“Mesi më këputi, mezi eci, vapë”, partnerja e Ledri Vulës flet për shqetësimet e shtatzënisë: Për analizat mos me fol

Publikuar më 16.09.2020
Një nga vajzat bukuroshe, që ka marrë vëmendjen e mediave ro...

Një nga vajzat bukuroshe, që ka marrë vëmendjen e mediave rozë, është padyshim edhe partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha. Çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë dhe rrugës po vjen një bebe vajzë. Vetëm pak javë më parë Ledri dhe Sara e bënë të ditur lajmin publikisht dhe prej asaj […]

Lexo më shumë

“Dështova si bashkëshorte”, deklarata e moderatores: Nuk do të kem më fëmijë

“Dështova si bashkëshorte”, deklarata e moderatores: Nuk do të kem më fëmijë

Publikuar më 16.09.2020
Moderatorja Dajana Shaban, ka deklaruar se pas ndarjes nga b...

Moderatorja Dajana Shaban, ka deklaruar se pas ndarjes nga boksieri Kamer Maloku nuk do të ketë më një martesë të dytë. Po ashtu ajo shprehet se nuk do të ketë më asnjë fëmijë të dytë. Teksa e pranon se ka dështuar si bashkëshorte, moderatorja thotë se ndihet mjaft krenare si nënë dhe ka treguar një […]

Lexo më shumë

“Martohu me mua”, Jennifer Lopez dhe Maluman do t’i shohim shumë shpejt bashkë (Foto-Video)

“Martohu me mua”, Jennifer Lopez dhe Maluman do t’i shohim shumë shpejt bashkë (Foto-Video)

Publikuar më 15.09.2020
Dy yjet botërorë të muzikës, Jennifer Lopez dhe Maluma shuë ...

Dy yjet botërorë të muzikës, Jennifer Lopez dhe Maluma shuë shpejt do të vijnë bashkë me një projekt të ri dhe nuk bëhet fjalë për një këngë. Ka qenë vetë JLO ajo që ka bërë të ditur lajmin e bukur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku na tregon se shumë shpejt […]

Lexo më shumë

Prezantuesja e njohur shfaqet në një arkivol xhami në emision (Video)

Prezantuesja e njohur shfaqet në një arkivol xhami në emision (Video)

Publikuar më 15.09.2020
Moderatorja e njohur italiane Maria De Filipi i ka befasuar ...

Moderatorja e njohur italiane Maria De Filipi i ka befasuar të gjithë në shfaqjen e saj të fundit në emision. Si kurrë më parë, prezantuesjaështë shfaqur në një arkivol xhami në emision. Disa konkurrentë të “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De […]

Lexo më shumë