Përplasen makinat te “Ali Demi”, dy të lënduar

Pak momente më parë një aksident rrugor ka ndodhur tek kryqëzimi i “Ali Demit”, në Tiranë. Sipas raportimeve mësohet se një makinë tip “Fiat”, ka goditur një makinë tip “Benz”, tek goma e parë dhe kjo goditje ka shkaktuar përmbysjen e makinës.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesit e automjeteve, të cilët raportohen se janë dy djem të rinj.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Lapërdhosja e shtetit

Rezart Prifti Këto ditë të bukura Tetori në Shqipëri diskutohet si përherë për surealen, për të paprekshmen, për atë që…

Abissnet