Përplas 80-vjeçarin dhe largohet, policia në kërkim të autorit

Një shtetas ende i paidentifikuar, i cili ishte drejtuesi një motoçiklete ka përplasur një 80-vjeçar, shtetasin P.M. Policia njofton se si pasojë e përplasjes shtetasi P.M i cili ishte duke drejtuar në biçikletë është dërguar në spital për ndihmë mjekësore por fatmirësisht është jashtë shërbimit për jetën.

Ndërsa grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e autorit i cili u largua nga vendngjarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet