×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Njohje të reja për beqarët, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Dashi
Dita e sotme ju sjell vetëbesimin dhe qetësinë shpirtërore që kërkoni prej kohësh. Marrëdhëniet personale përforcohen. Beqarët do të kenë njohje të reja. Profesionalisht do të duhet të punoni më fortë që t’ia dilni mbanë.

Demi
Pa dyshim sot, jeni shumë emotive, të apasionuar dhe të gatshëm per aktivitete të reja. Vetëm kujdes nga pakujdesia, mos shkaktoni debate dhe mos ekzagjëroni. Nëse jeni beqarë, do të keni njohje të reja, të cilat mund të zhvillohen në një marrëdhënie serioze.

Të martuarit mos debatoni. Financiarisht shpenzimet janë të mëdha dhe do t’ju stresojnë.

Binjakët
Mos kini shumë pretendime dhe shpresa nga të tjerët. Kufizoni besimin që i ofroni disa personave. Dita e sotme nuk është e duhura për njohje të reja. Në karrierë jeni shumë kreativ! Financiarisht tani është koha e duhur të organizoheni dhe të bëni plane për te ardhmen e afërt.

Gaforrja
Sot kaloni më shumë kohë me persona tjerë, se sa me veten tuaj. Do ju jepet mundësia të njiheni më mirë me një mik apo mikeshë nga e kaluara.

Luani
Dita e sotme mund të jetë e lodhshme, plot me përgjegjësi dhe detyrime që ju stresojnë. Do vëreni, se një koleg nga puna do tregojë interes ndaj jush.

Virgjëresha
Zgjoheni me buzeqeshje dhe me shumë siguri sot. Deri në darkë  humori do të përmirësohet ndjeshëm, falë rastësive të bukura. Jeni në pritje të mesazhe dhe lajmeve të mira dhe pozitive.

Peshorja
Sot do të  kuptoni se cilët persona vlejnë të jenë prezentë në jetën tuaj dhe cilët jo. Me partnerin do të kaloni moment pasionant.

Akrepi
Sot do i jepni fund konflikteve në marrëdhëniet personale. Vendosni prioritete në jetë. Bëhuni gati të njihni dikë që, do ju japë siguri për të ardhmen. Profesionalisht mund të përjetoni situata jo të bukura me kolegët, por do t’i tejkaloni shumë shpejt.

Shigjetari
Sot do të kuptoni se përputhshmëria nuk është aspak e thjeshtë për t’u arritur. Në punë do të jeni shumë produktiv.

Bricjapi
Nëse në fillim nuk keni sukses, provoni përsëri. Shumë njerëz nënvlerësojnë fuqinë e këmbënguljes dhe të durimit, por ju pikërisht këto cilësi do t’ju çojnë drejt arritjeve që doni. Në vend që të shpërtheni nga zemërimi dhe ankthi, kini besim në planet tuaja, edhe kur rezultatet nuk janë siç i prisnit.

Ujori
Qielli i së dielës bën thirrje për pushim dhe tërheqje. Po kërkoni të lidheni përsëri me bazën tuaj të shtëpisë dhe anëtarët e familjes sot.

Është një ditë ideale për t’u përqendruar në zbukurimin e shtëpisë tuaj dhe zgjidhjen e çdo konflikti familjar. Lidhja e Hënës me Venusin dhe Jupiterin që rrit humorin, e bën të lehtë të praktikoni talentet dhe aftësitë tuaja, në projekte që i doni.

Peshqit
Do ta keni të vështirë të identifikoheni nën qiellin e së dielës. Ka porosi për të përmbushur, mesazhe për t’iu përgjigjur dhe biseda të rëndësishme për të bërë. Lidhja mbështetëse e hënës me Venusin, që ndërton lidhje dhe ngre Jupiterin, krijon një atmosferë romantike, që mund ta shfrytëzoni për t’u kënaqur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë