×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Dashi

Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet.

Demi

Në pjesën më të madhe të ditës Demat do të jenë të kënaqur. E marta premton takime miqësore, udhëtime të shkurtra dhe shkëmbim idesh. Blerjet e mëdha ende nuk janë të mirëpritura. Në dashuri, të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat dhe do të ndihen mjaft komodë nën praninë e partnerit/partneres.

Binjakët

Binjakët mund të jenë pak të trishtuar, për shkak të monotonisë së kësaj dite. Nuk parashikohet të përjetoni emocione të veçanta. Një mundësi e mirë është të shihni një film aventurë, ose të bisedoni me njerëz që merren me sport. Në mbrëmje ju rekomandohet të analizoni jetën tuaj personale dhe ta ruani atë nga momentet negative.

Gaforrja

Ka gjasa që të shmangni ftesat për të takuar disa persona të caktuar. Nëse është e rëndësishme që të përmbushni atë që është planifikuar për nesër, duhet të lini mënjanë kohën e lirë. Shmangni aktivitetin ekstrem, pijet e tepërta dhe thashethemet.

Luani

Nesër Luanët nuk kanë gjasa të gjejnë forcën për fitore. Do të ishte mirë t’u përkushtoheni punëve të shtëpisë. Mos u përpiqni të shmangni deficitin financiar apo probleme të tjera financiare, pasi do të jetë e pamundur. Në fund të ditës do të çlodheni duke biseduar me familjarët.

Virgjëresha

Nuk rekomandohet që të kërkoni ndihmë apo këshilla këtë të martë. Pjesa tjetër e fundjavës premton t’ju japë shumë emocione pozitive. Udhëtimet dhe piknikët janë të mirëpritura. Përsa u përket marrëdhënieve personale, nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie.

Peshorja

Është e mundur që disa prej jush do të vendosin të transformojnë jetën personale. Kur të hyni në këtë rrugë, mos harroni të llogarisni rreziqet potenciale. Në mbrëmje ka gjasa të flirtoni me dikë që ka shprehur interes ndaj jush. Ata që janë në një marrëdhënie do të ndihen mjaft të përkëdhelur nga partneri/partnerja.

Akrepi

Kohën tuaj të lirë rekomandohet t’ua kushtoni familjarëve dhe të lini mënjanë punët e përditshme shtëpiake. Në fund të ditës janë të mundshme grindjet e vogla në familje, ose konfliktet me fqinjët tuaj. Tregohuni më pozitivë ndaj partneres/partneres suaj.

Shigjetari

Nesër mund të ketë një arsye të re që ju të ndiheni krenarë. Ka gjasa të shpalleni fitues në një garë sportive. Ndoshta mund të zbuloni një talent të ri në muzikë, pikturë, letërsi apo dizajn. Shmangni sportet ekstreme dhe blerjet e nxituara.

Bricjapi

Bricjapët duhet të tregohen të kujdesshëm me miqtë e tyre të ngushtë. Duhet të veproni më me seriozitet ndaj disa çështjeve të rëndësishme. Megjithatë, mund të kërkoni ndihmë në familje për financat tuaja. Nuk rekomandohet të nisni këtë të martë një marrëdhënie të re dashurie.

Ujori

Ujori nesër nuk duhet të kërkojë arsye për të qenë i pakënaqur. Duke u ndjerë të nervozuar, duhet menjëherë të mendoni sesi të dilni nga kjo gjendje. Mendoni pozitivisht dhe mësoni të respektoni ndjenjat e partnerit/partneres suaj. Bëni kujdes me regjimin ushqimor.

Peshqit

Peshqit do të kenë prioritet realizimin e ëndrrës së tyre. Kini besim te vetja dhe mos e humbisni asnjëherë atë. Do të kaloni një mbrëmje të qetë, por pa ndonjë emocion të veçantë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Publikuar më 09.05.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në d...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në disa momente të caktuara gjatë ditës. Megjithatë, kjo situatë do të kalojë dhe shumë shpejt do t’i ktheheni normalitetit. Përpiquni të shmangni grupet e mëdha të njerëzve apo të huajt. Ka gjasa që dikush të tentojë t’ju vjedhë. Demi Do të keni vëmendjen […]

Lexo më shumë

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 08.05.2021
Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi ...

Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi shëndeti juaj nuk do të jetë perfekt sot. Marrëveshjet e pronave do të materializohen dhe do të sjellin fitime përrallore. Ju do të prekeni nga dashuria e vëllait apo motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla. Demi Sot mund të keni shpenzime, […]

Lexo më shumë

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 07.05.2021
Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shen...

Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shenjën e tyre duke ju inkurajuar për problemet që keni pasur deri më tani. Në përgjithësi dita do ju shkojë mirë, por keni shumë punë për të bërë. Atmosfera në dashuri do jetë e bukur dhe përjetoni shumë gëzime. Demi Gropat dhe problemet praktike […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Publikuar më 06.05.2021
Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë ...

Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë dyert dhe do t’i bëjë njerëzit t’ju kujtojnë në një mënyrë shumë të favorshme. Një investim i pamenduar mirë mund t’ju hapë probleme në të ardhmen. Demi Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithnjë e më i ngadaltë, por për fat të mirë, detyrat që do […]

Lexo më shumë

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë