×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Mori ofertë të majme, Olsi Bylyku zbulon pse nuk pranoi të bëhej pjesë e “Kosheres”

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në vend. Shumë emra u diskutuan se do të bëheshin pjesë e tij, ndër ta edhe Olsi Bylyku. Në fakt ky i fundit nuk ju bashkua skuadrës së “Kosheres” duke vazhduar punën e tij në “Klanifornia”.

Shumë pikëpyetje mund të ngrihen pas këtij vendimi, duke qenë se Olsi është një nga miqtë më të mirë të Bes Kallakut, që është aktualisht prezantues i “Kosheres”. Së fundmi Olsi ishte i ftuar në emisionin “ExPuls” në “Ora News”, ku tregoi se ka pasur një arsye shumë të fortë pse e refuzoi ofertën e spektaklit të ri të humorit.

“Po më ka ardhur ofertë, por nuk e pranova, sepse mendova që është një kosto për mua në lidhje me stabilitetin artistik. Kam pasur 6 vite karrierë dhe unë kam ndërruar 3 emisione. Sigurisht që është kënaqësi të punosh me Altin Bashën, Bes Kallakun dhe gjithë aktorët e Kosheres, por e gjithë kjo u bë për shkak të stabilitetit tim artistik, që për mendimin tim në 6 vite të ndërrosh 3 emisione nuk krijon një stabilitet se ku të shohin njerëzit ty vazhdimisht.

Kështu që mendova që do mbarojë një cikël, ose ndoshta ai cikël nuk do vijë kurrë, sepse mund të jem gjithmonë në Klanifornia, por në një të ardhme sigurisht të gjitha ofertat janë të pranueshme, për sa kohë ne jemi kthyer si futbollistët. Unë kam pasur ofertë edhe nga ‘Portokallia’ kur kam qenë në Klan, por sapo kisha shkuar në Klan dhe sigurisht lëvizja ishte e pamundur”, tha Olsi, duke shtuar se oferta e “Kosheres” ishte goxha e majme.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Publikuar më 05.05.2021
Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rr...

Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rrjete sociale. Edhe në muzikë ajo mungon prej muajsh dhe fansat po e presin me padurim një këngë të re prej artistes. Kjo mungesë e Samantës në rrjete sociale dhe muzikë, i ka bërë disa fansa të saj të mendojnë se ajo mund të ketë angazhime […]

Lexo më shumë

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Publikuar më 05.05.2021
Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutu...

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutuar mbi banalitetin e përdorur në skeçe, ka reaguar ashpër ndaj një skeçi të Agron Llakajt i cili duke imituar emisionin ‘Përputhen’ ka quajtur pederast personazhin që luante rolin e Arjan Konomit. Aktori i “Portokalli-së” u shpreh në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore […]

Lexo më shumë

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Publikuar më 04.05.2021
Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm...

Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm ajo di. Artistja publikoi albumin e saj të radhës dhe na solli plot 7 perla, që si gjithmonë u pritën mjaft mirë nga publiku. Këngët e mini albumit të saj janë kthyer të gjitha në hit dhe dëgjohen kudo, pavarësisht se janë shumë […]

Lexo më shumë

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

Publikuar më 02.05.2021
Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kan...

Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kanë dalë së bashku në publik ku kanë folur gjatë për njohjen dhe dashurinë e tyre. Ata kanë treguar se pas disa muaj njohje, u fejuan direkt dhe pas një viti fejese shkoi të jetonte tek familja e bashkëshortit pa martesë. Ardit Gjebrea: Kur ke shkuar […]

Lexo më shumë

Të gjithë i dinim në një marrëdhënie dashurie, Arilena habit me deklaratën e fundit për Popin

Të gjithë i dinim në një marrëdhënie dashurie, Arilena habit me deklaratën e fundit për Popin

Publikuar më 02.05.2021
Prej kohësh është përfolur se Arilena Ara dhe menaxheri i sa...

Prej kohësh është përfolur se Arilena Ara dhe menaxheri i saj janë në një lidhje dashurie, por postimi i fundit i këngëtares i ka habitur të gjithë. Popi feston ditëlindjen dhe Arilena ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur në faqe teksa shkruan se atij i thërret me krenari “Baba”. “Gëzuar […]

Lexo më shumë

Jennifer Lopez – Ben Affleck: Takime të fshehta pas ndarjes së saj nga Alex Rodriguez

Jennifer Lopez – Ben Affleck: Takime të fshehta pas ndarjes së saj nga Alex Rodriguez

Publikuar më 01.05.2021
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kaluan disa momente së bashku...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kaluan disa momente së bashku në Los Angeles pas ndarjes nga Alex Rodriguez, sipas burimeve të Page Six. Aktori është parë nga paparacët të paktën 3 herë duke vizituar shtëpinë e J.Lo në Kaliforni. Gjatë një prej vizitave të tij, ai u fotografua me një SUV të bardhë Escalade që […]

Lexo më shumë

“Ka mbaruar çdo gjë”/ Zbulohet se çfarë diskutuan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez në darkën e parë pas ndarjes

“Ka mbaruar çdo gjë”/ Zbulohet se çfarë diskutuan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez në darkën e parë pas ndarjes

Publikuar më 30.04.2021
Pas ndarjes së Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, fansat fil...

Pas ndarjes së Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, fansat filluan të pyesnin nëse do të qëndronin vërtet miq. Kjo është ajo që ish-çifti deklaroi në njoftimin e tyre të përbashkët dhe kjo duket se është ajo që ata po përpiqen të bëjnë pavarësisht dramës që rrethon fundin e marrëdhënies së tyre. Kohët e fundit, ylli […]

Lexo më shumë

Arrestohen 5 persona, rrëmbyen qentë e Lady Gaga-s

Arrestohen 5 persona, rrëmbyen qentë e Lady Gaga-s

Publikuar më 30.04.2021
Të paktën 5 persona kanë rënë në pranga e policisë pasi dysh...

Të paktën 5 persona kanë rënë në pranga e policisë pasi dyshohet se janë pjesë e një grupi që rrëmbyen dy qentë e këngëtares me famë botërore Lady Gaga dhe plagosën kujdestarin e tyre. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se 5 persona janë arrestuar nga policia e Los Anxhelosit. Mes tyre ishte edhe gruaja që i ktheu […]

Lexo më shumë