×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Lajmi fundit/ Aksidentohet djali i presidentit, si është gjendja e tij

Endrit Thaçi, djali i Presidentit Hashim Thaçi është aksidentuar mëngjesin e sotëm.

Kështu ka raportuar Gazeta Shneta, ndërsa Gazeta Express ka pyetur Policinë e Kosovës lidhur me aksidentin.

Ngjarja ndodhi rreth orës 05:25 të mëngjesit, te rreth rrotullimi afër Stacionit Policor Jugu. Në aksident janë përfshirë tre automjete. Endrit Thaçi është dërguar në spital dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore është kthyer në banesën e tij. Një tjetër person i përfshirë në aksident ka mbetur i plagosur dhe ndodhet ende në spital. Identiteti i tij nuk dihet.

Njoftimi i policisë

Sot në ora 05:25 në rrugën Prishtinë – Ferizaj, te rreth rrotullimi afër Stacionit Policor Jugu, ka ndodhur një aksident në mes të tri automjeteve. Si pasojë e aksidentit një person është lënduar. Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Richard Grenell publikon videon duke ngrënë me serbët: Natë e mahnitshme në Beograd

Richard Grenell publikon videon duke ngrënë me serbët: Natë e mahnitshme në Beograd

Publikuar më 23.09.2020
Takimi i të Dërguarit Special të Donlad Trump në Serbi është...

Takimi i të Dërguarit Special të Donlad Trump në Serbi është shoqëruar me një atmosferë të ngrohtë dhe me këngë. Në një video që ka shpërndarë Grenell në Twitter shihet një me buzëqeshje të shumta në darkë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe anëtarët e delegacionit serb dhe amerikan. “Serbët dhe amerikanët në Beograd […]

Lexo më shumë

Ulen tensionet/ Greqia dhe Turqia bien dakord për bisedime, ja temat

Ulen tensionet/ Greqia dhe Turqia bien dakord për bisedime, ja temat

Publikuar më 23.09.2020
Greqia dhe Turqia të martën ranë dakord të rinisnin bisedime...

Greqia dhe Turqia të martën ranë dakord të rinisnin bisedimet në një përpjekje për të zgjidhur pretendimet e tyre të diskutueshme detare në Mesdhe. Njoftimi nga Athina dhe Ankaraja erdhi pas më shumë se një muaji tensionesh në rritje që i çuan të dy vendet në prag të një konflikti të plotë. “Greqia dhe Turqia […]

Lexo më shumë

Asnjë i vdekur nga virusi në 24 orët e fundit!

Asnjë i vdekur nga virusi në 24 orët e fundit!

Publikuar më 22.09.2020
Situata epidemiologjike me COVID-19 paraqitet stabile me ten...

Situata epidemiologjike me COVID-19 paraqitet stabile me tendencë të rënies ne javët në vazhdim, si rezultat i zbatimit të rekomandimeve të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike. Gjatë dy javëve të fundit kemi rënie të dukshme të numrit të rasteve 44%. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private […]

Lexo më shumë

Kosova mund të rikthejë masat/ Hoti: Vala e dytë e pandemisë është kthyer, ne po përgatitemi për vjeshtën

Kosova mund të rikthejë masat/ Hoti: Vala e dytë e pandemisë është kthyer, ne po përgatitemi për vjeshtën

Publikuar më 22.09.2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës së tij n...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës së tij në Shërbimin Spitalor dhe Universitar të Kosovës ka thënë se rënia e numrit të rasteve me COVID-19 ditëve të fundit u ka dhënë një qetësi shpirtërore, mirëpo prapë duhet të jenë të gjithë të kujdesshëm. Hoti me këtë rast tha se kjo është arritur falë punës […]

Lexo më shumë

Alarmi/ Greqia drejt mbylljes si pasojë e virusit!

Alarmi/ Greqia drejt mbylljes si pasojë e virusit!

Publikuar më 22.09.2020
Me Atikën një hap përpara të pikës së kuqe për sa i përket e...

Me Atikën një hap përpara të pikës së kuqe për sa i përket epidemisë së koronavirusit, siç theksoi dje zëdhënësi i qeverisë, Z. Stelios Petsas, diçka që reflektohet në të dhënat dramatike të rasteve të reja çdo ditë në komunitet dhe të sëmurët rëndë të pranuar në spitale, autoritetet shkencore dhe shëndetësore po zhvillojnë një […]

Lexo më shumë

Rritja e rasteve me virus në Greqi/ Shqetësimi se po kthehet në një Bergamo të ri

Rritja e rasteve me virus në Greqi/ Shqetësimi se po kthehet në një Bergamo të ri

Publikuar më 22.09.2020
Rritja e mprehtë e rasteve me COVID-19 ka ngritur shqetësime...

Rritja e mprehtë e rasteve me COVID-19 ka ngritur shqetësimet në Greqi me shkencëtarët dhe mediat që flasin për rrezikun që Athina do të bëhet një “Bergamo e re”. Spitalet në Athinë aktualisht kanë 99 njësi të kujdesit intensiv, 62 të jo-COVID dhe 37 për rastet e COVID. Qeveria Greke po mendon për masa shtesë […]

Lexo më shumë

Tmerr në Selanik/ Personi me pistoletë në dorë kërcënon banorët vendas (Video)

Tmerr në Selanik/ Personi me pistoletë në dorë kërcënon banorët vendas (Video)

Publikuar më 22.09.2020
Rreth orës 19:00 të pasdites së djeshme, 21 shtator, në zonë...

Rreth orës 19:00 të pasdites së djeshme, 21 shtator, në zonën e Nikopolis, një 41-vjeçar qëlloi një 39-vjeçar jashtë një agjencie OPAP në Selanik. Autori i krimit dhe viktima e njihnin njëri-tjetrin dhe incidenti i atribuohet ndryshimeve personale që ata kishin. Një ambulancë e EKAB shkoi në vendin e ngjarjes dhe personi i plagosur u […]

Lexo më shumë

Pas Prishtinës, delegacioni amerikan viziton Serbinë

Pas Prishtinës, delegacioni amerikan viziton Serbinë

Publikuar më 22.09.2020
Delegacioni i Qeverisë amerikane, i udhëhequr nga Drejtori E...

Delegacioni i Qeverisë amerikane, i udhëhequr nga Drejtori Ekzekutiv i Koorporatës Ndërkombëtare të Financave dhe Zhvillimit në Shtetet e Bashkuara (DFC), Adam Boehler, do të zhvillojë të martën një vizitë në Beograd, për t’u takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq dhe kryeministren e këtij shteti, Ana Bërnabiq. Delegacioni amerikan, i cili të hënën ka vizuar […]

Lexo më shumë