“Ky është art, jo pornografi”, Lady Gaga pozon nudo për revistën “Paper”

Përpara lançimit të albumit të gjashtë të Lady Gaga me titull “Chromatica”, këngëtarja ka pozuar e zhveshur për kopertinën e revistës “Paper”, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj tonifikuese.
Në foto, në pjesën e poshtme të trupit Lady Gagës është bërë fotoshop, çka që në krye të fotografimit, e ka bërë artisten të dalë e sigurt në studio,
Unë bie dakord të jem nudo me të gjithë në këtë dhomë,” tha Lady Gaga, për Paper, para se të vishte një rrobë, të zbukuruar me emrin e saj në anën e pasme në kristale.
Unë besoj se jemi duke bërë art, kjo nuk është pornografi“, u shpreh këngëtarja kontraverse dhe shumë e dashur për publikun.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet