×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Kush është 49-vjeçari që u dhunua dhe u rrëmbye sot në Kamëz

Është zbuluar identiteti i personit që u dhunua dhe u rrëmbye sot në Kamëz. Ai quhet Jak Prenga, ndërsa ende nuk ka asnjë gjurmë të pengmarrësve. Ngjarja ndodhi gjatë mesditës së sotme në rrugën “London” të Kamzës. Dyshohet se ngjarja lidhet me një konflikt të mëparshëm. Pas debatit, ata e kanë marrë në makinë duke u larguar në drejtim të Fushë-Krujës.

Ndërkohë sipas pamjeve nga vendi ku ndodhi ngjarja e rëndë duken shenja gjaku ndërsa mësohet se për herë të fundit makina e autorëvë të dyshuar është lokalizuar në zonën e njohur si “Ura e Gjolës”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Greqi/ Arrestohet shqiptari, anëtar i një organizate të trafikut të drogës, i bëri “pritë” policia në hyrje të shtëpisë

Greqi/ Arrestohet shqiptari, anëtar i një organizate të trafikut të drogës, i bëri “pritë” policia në hyrje të shtëpisë

Publikuar më 20.09.2020
Policia greke ka arrestuar një shqiptar, i cili është  dënua...

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, i cili është  dënuar me 12 vite burg si anëtar i një organizate të trafikut të drogës që vepronte në Shqipëri dhe shpërndante lëndë narkotike në Greqi. Autori i krimit u dënua me 12 vjet burg si anëtar i një organizate të trafikut të drogës që vepronte në Shqipëri […]

Lexo më shumë

Vrau 33 vjeçarin me thikë në zemër/ Zbulohet dëshmia e të riut: Jam penduar! Duhet ta kisha duruar,

Vrau 33 vjeçarin me thikë në zemër/ Zbulohet dëshmia e të riut: Jam penduar! Duhet ta kisha duruar,

Publikuar më 20.09.2020
Në pranga përfundoi Arbër Kote, i cili ka thënë në polici se...

Në pranga përfundoi Arbër Kote, i cili ka thënë në polici se i kishte kërkuar viktimës të lironte rrugën sepse kishte parkuar keq. “I kërkova të më lironte rrugën sepse kishte parkuar keq, ai reagoi shume ashpër. Me fyeu dhe me qëlloi me grushte. Për vetëmbrojtje nxora thikën dhe e qëllova pasi me goditi disa […]

Lexo më shumë

Plagosja në Unazën e Re/ Policia: Po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Plagosja në Unazën e Re/ Policia: Po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij.

Publikuar më 20.09.2020
Policia ka identifikuar tashmë autorin e plagosjes në Astir ...

Policia ka identifikuar tashmë autorin e plagosjes në Astir të Spartak Beqarajt. Autori është një 21- vjeçar me inicialet A.M, dhe u largua menjëherë pasi qëlloi me pistoletë në këmbë komshiun e tij. Konfirmohet se Beqaraj dhe 21-vjeçari jetonin në të njëjtin pallat, dhe nuk dihet ende nëse ishin komshinj apo jo. Njoftimi i policisë […]

Lexo më shumë

Ja kush është 45-vjeçari i plagosur me armë zjarri në zonën e “Unazës së Re”

Ja kush është 45-vjeçari i plagosur me armë zjarri në zonën e “Unazës së Re”

Publikuar më 20.09.2020
Mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re është raportuar për...

Mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re është raportuar për një person të plagosur. Sipas Ness24, bëhet fjalë për 45-vjeçarin e identifikuar si Spartak Beqaraj, i cili ka marrë plagë në gishtat e këmbës. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:45, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorit, i cili pasi plagosi 45-vjeçarin u largua. […]

Lexo më shumë

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 45-vjeçar

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 45-vjeçar

Publikuar më 20.09.2020
Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar këtë të dielë në kr...

Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar këtë të dielë në kryeqytet. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në “Astir” pranë një lokali, ku pas një konflikti të çastit  është plagosur me armë zjarri pistoletë në këmbë shtetasi S.B., 45 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për […]

Lexo më shumë

Konflikti mes fqinjësh në Shkodër/ 61-vjeçari përplasi qëllimisht me makinë komshien duke i thyer këmbët

Konflikti mes fqinjësh në Shkodër/ 61-vjeçari përplasi qëllimisht me makinë komshien duke i thyer këmbët

Publikuar më 20.09.2020
Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëng...

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe më pas kaloi nën rrotat e makinës komshien e tij, Katrina Hilën. Sipas uniformave blu Simoni ka goditur qëllimisht me automjetin tip ”Mitsubishi” Katrina Hilën duke ia thyer këmbët. E lënduara është dërguar për ndihmë […]

Lexo më shumë

Shkodër/ 54-vjeçari rreh komshien më pas e vendos nën rrotat e makinës, si nisi sherri mes tyre

Shkodër/ 54-vjeçari rreh komshien më pas e vendos nën rrotat e makinës, si nisi sherri mes tyre

Publikuar më 20.09.2020
Një 50-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi dhunoi komshi...

Një 50-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi dhunoi komshien e tij 54-vjeçaren Katrina Hila dhe e përplasi me makinë. Autori është identifikuar si Hilë Simoni. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Guri i Zi. Mëngjesin e sotëm, gruaja po shkonte në kishën e fshatit në mëngjes kur papritur komshiu i saj i doli para […]

Lexo më shumë

Shqiptari plagoset me armë zjarri në breg të detit, autorët ishin me motoçikletë

Shqiptari plagoset me armë zjarri në breg të detit, autorët ishin me motoçikletë

Publikuar më 20.09.2020
Momente paniku këtë mëngjes në bregdetin italian, në provinc...

Momente paniku këtë mëngjes në bregdetin italian, në provincën e Torvaianica, si pasojë e një të shtëne me armë zjarri që ndodhi në mes të ditës dhe në mes të turmës. Sipas një rindërtimi fillestar të Karabinierëve, të cilët ndërhynë në vend me sirena të forta, dy burra mbërritën pranë plazhit, në lartësinë e uzinës […]

Lexo më shumë