×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

“Ka mbaruar çdo gjë”/ Zbulohet se çfarë diskutuan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez në darkën e parë pas ndarjes

Pas ndarjes së Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, fansat filluan të pyesnin nëse do të qëndronin vërtet miq. Kjo është ajo që ish-çifti deklaroi në njoftimin e tyre të përbashkët dhe kjo duket se është ajo që ata po përpiqen të bëjnë pavarësisht dramës që rrethon fundin e marrëdhënies së tyre. Kohët e fundit, ylli latin dhe ish-atleti u takuan në Los Angeles dhe darkuan së bashku, në restorantin ku kishin dalë në takimin e tyre të parë.

“Ata folën për punët dhe si të shkojnë përpara në një mënyrë miqësore” pa synuar të lidhen përsëri, thotë një burim në revistën People. “Jenifer dhe Alex po përpiqen të gjejnë një mënyrë për të qenë ish dhe për të qëndruar miq”.

Ne nuk e dimë cilat ishin përgjegjësitë e tyre profesionale, por ata me siguri kanë shumë për të zgjidhur, pasi përveç biznesit, ata gjithashtu kanë shtëpi të përbashkëta në Los Angeles, New York dhe Miami. Një burim i tha Radar Online se takimi i tyre dukej më profesional sesa romantik. “Nuk kishte asnjë tension ose grindje ose flirtim. Dukej si një darkë biznesi dhe asgjë tjetër. Megjithëse, ai e pagoi faturën”.

Sigurisht, kjo nuk do të thotë që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë të gatshëm të vazhdojnë më tutje. Një burim thotë se ARod i kërkoi JLo të darkojë sepse ai shpreson ta marrë përsëri. “Alex rregulloi darkën dhe madje prenotoi restorantin ku ata kishin takimin e tyre të parë. Nuk ka vend për keqinterpretim, por ai nuk është tipi i njeriut të cilit i thuhet “jo” dhe ai është 100% i sigurt se do ta fitojë përsëri”.

Sidoqoftë, duket se këngëtarja nuk është e interesuar të gjallërojë flakën me ish-in e saj. “Sapo të vendosë të lëvizë përpara, ka mbaruar”, i tha një burim Radar Online. “Nuk ishte një vendim i marrë për momentin. Nuk është se ata kishin një luftë të madhe dhe ai u largua. Jenifer nuk punon në atë mënyrë. Ajo mendon për gjërat për një kohë të gjatë para se të bëjë lëvizjen e saj”.

Burimi vazhdon: “Jenifer nuk është e paqëndrueshme në punët e saj të dashurisë, veçanërisht kur fëmijët janë të përfshirë. Fakti që ajo mund ta takonte atë tetë ditë pas njoftimit të ndarjes së tyre pa u bërë fakt, i thotë të gjitha. Ka mbaruar”.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arsyeja që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u ndanë menjëherë pak para se të ngjiteshin në shkallët e kishës

Arsyeja që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u ndanë menjëherë pak para se të ngjiteshin në shkallët e kishës

Publikuar më 07.05.2021
Nuk mund të kujtojnë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kishi...

Nuk mund të kujtojnë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kishin qenë kaq afër martesës. Por që nga dita kur JLo prishi fejesën e saj me Alex Rodriguez, historia e vjetër e dashurisë ka dalë në sipërfaqe. Takimet e tyre të përfolura gjithashtu ndihmuan për këtë. Duket se adhuruesit e tyre shpresojnë që ‘flaka e […]

Lexo më shumë

”Profesori” largohet nga ‘La Casa de Papel’, aktori emocionon me lamtumirën prekëse

”Profesori” largohet nga ‘La Casa de Papel’, aktori emocionon me lamtumirën prekëse

Publikuar më 07.05.2021
Një lajm i trishtë vjen për adhuruesit e serialit ‘La Casa d...

Një lajm i trishtë vjen për adhuruesit e serialit ‘La Casa de Papel’. Aktori Alvaro Morte i njohur me rolin e Profesorit i ka dhënë lamtumirën serialit që ka thyer rekorde. Me një video në lëvizje nga sheshxhirmi i sezonit të pestë të serialit, Alvaro ka zbuluar se sapo është larguar pas përfundimit të xhirimeve […]

Lexo më shumë

Salsano Rrapi i del në mbrojtje Aleksit dhe hedh thumba për Rezartin

Salsano Rrapi i del në mbrojtje Aleksit dhe hedh thumba për Rezartin

Publikuar më 06.05.2021
Përplasja mes Rezart Veleshnjas dhe Aleks Seitajt rrëmbeu me...

Përplasja mes Rezart Veleshnjas dhe Aleks Seitajt rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale. Ishte Rezarti ai që doli kundër Aleksit, për shkak të një parodie për të rritur, që ai ka publikuar pak kohë më parë. Rezarti u shpreh se këtë parodi nuk duhet ta shikojnë adoleshentët e madje ngriti pretendeimet se përmes […]

Lexo më shumë

“Aleksi është homoseksual”, aktori i humorit i përgjigjet Rezart Veleshnjas: Mirë që na bëhet moral, por nga kush na bëhet moral?

“Aleksi është homoseksual”, aktori i humorit i përgjigjet Rezart Veleshnjas: Mirë që na bëhet moral, por nga kush na bëhet moral?

Publikuar më 06.05.2021
Ditën e djeshme teksa ishte duke folur për banalitetin në ar...

Ditën e djeshme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë për kolegun e tij, Aleks Seitaj. Ai tha se një nga paroditë e Aleksit nuk duhet dëgjuar nga adoleshentët. Përveç kësaj Rezarti u shpreh se përmes kësaj parodie Aleksi tregon se […]

Lexo më shumë

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Publikuar më 05.05.2021
Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rr...

Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rrjete sociale. Edhe në muzikë ajo mungon prej muajsh dhe fansat po e presin me padurim një këngë të re prej artistes. Kjo mungesë e Samantës në rrjete sociale dhe muzikë, i ka bërë disa fansa të saj të mendojnë se ajo mund të ketë angazhime […]

Lexo më shumë

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Publikuar më 05.05.2021
Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutu...

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutuar mbi banalitetin e përdorur në skeçe, ka reaguar ashpër ndaj një skeçi të Agron Llakajt i cili duke imituar emisionin ‘Përputhen’ ka quajtur pederast personazhin që luante rolin e Arjan Konomit. Aktori i “Portokalli-së” u shpreh në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore […]

Lexo më shumë

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Publikuar më 04.05.2021
Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm...

Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm ajo di. Artistja publikoi albumin e saj të radhës dhe na solli plot 7 perla, që si gjithmonë u pritën mjaft mirë nga publiku. Këngët e mini albumit të saj janë kthyer të gjitha në hit dhe dëgjohen kudo, pavarësisht se janë shumë […]

Lexo më shumë

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

Publikuar më 02.05.2021
Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kan...

Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kanë dalë së bashku në publik ku kanë folur gjatë për njohjen dhe dashurinë e tyre. Ata kanë treguar se pas disa muaj njohje, u fejuan direkt dhe pas një viti fejese shkoi të jetonte tek familja e bashkëshortit pa martesë. Ardit Gjebrea: Kur ke shkuar […]

Lexo më shumë