Ja cilat janë shënjat më xheloze të horoskopit

Dashi

Kjo shenjë nuk është gjithmonë e mirë në dashuri. Por mos rrezikoni ta tradhtoni, përndryshe do të duhet të punoni shumë për t’u pajtuar me të.

Të shqetësuar dhe të padurueshëm, Dash-ët do të dëshironin që të tjerët të ishin po aq sa ata të dashuruar. Kështu që kur personat e kësaj shenje ndjejnë se nuk janë 100% të sinqertë nuk hezitojnë të bëjë akte xhelozie.

Demi

Reflektivë dhe të durueshëm me partnerët e tyre, ashtu si besojnë lehtësisht të tjerët, gjithashtu mund të prishin marrëdhëniet dhe të mos interesohen për personat që i tradhëtojnë.

Gaforrja

Zakonisht të qetë në marrëdhëniet e tyre, Gaforret mund të përgatiten shpejt për luftë nëse kanë arsye të jenë xhelozë.

Janë shumë besnikë në dashuri dhe kanë temperament zotërues në një marrdhënie. Kini kujdes nëse doni të luani me zemrën e Gaforres do të jetë e vështirë t’ju falë.

Akrepi

Kini kujdes, kjo shenjë mund t’ju ​​godasë! Në fakt, Akrepat janë romantikë në një marrëdhënie. Kur dashurojnë, e vendosin të gjithë pasionin e tyre në lidhje.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet