×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ja 10 fatlumët e shorteut të Spar që do ta nisin vitin me një Fiat Panda

Tetori i vitit 2019 shënoi 3 vjetorin e Spar Albania në Shqipëri.

Me rastin e festimeve, Spar nisi fushata intensive me oferta e me surpriza fantastike për të shpërblyer klientët e tij në mbarë vendin. Një prej këtyre surprizave ishte dhe fushata “Ktheji blerjet në fitore”, e cila ju ofronte mundësinë të gjithë klientëve të fitonin 10 makina Fiat Panda 2019.

Kjo fushatë që nisi fuqishëm në të gjithë rrjetin e supermarketeve Spar dhe Interspar, përfshiu një numër shumë të madh konsuamtorësh, të cilët në çdo blerje të tyre në vlerë mbi 1,000 lekë, plus një nga brandet pjesmarrëse në fushatë, u bënë pjesë e lojës me mundësinë për të fituar super çmimet e mëdha. Shorteu i shumëpritur, përmbyllës i fushatës në fjalë u hodh ditën e diel më 12 janar 2020, live në TV Klan, tek programi “E diela Shqiptare”.

Fituesit e përzgjedhur në mënyrë rastësore, morën dhuratë nga një makinë Fiat Panda 2019, duke e nisur vitin me begati dhe pozitivitet. Fituesit nga Tirana, Elbasani, Lushnja, Kopliku, Vlora e Shkodra, u lumturuan gjatë ditës së diel, si 10 fatlumët e përzgjedhur midis qindra mijëra kuponave të mbledhur nga çdo dyqan i rrjetit të Spar Albania.

Ishin plot 59 dyqane, tek të cilat çdo blerës provoi mundësitë e fatit duke hedhur kuponat e shorteut në kutitë e vendosura dedikuar kësaj fushate. Mekanizmi i lojës ishte shumë i thjeshtë. Menjëherë pasi klienti plotësonte kushtet e fushatës, mjaftonte që në kuponat e marrë në kasë, të plotësonte të dhënat e tij personale si emër, mbiemër, numër telefoni dhe numrin e faturës që e bënte pjesë të shorteut. Duhej vetëm kaq dhe pastaj i lihej në dorë gjithçka rastësisë dhe fatit.

Fituesit e shpallur të këtij shorteu sëbashku me numrin e faturës përkatëse, janë të renditur si më poshtë:

  1. Enxhi Sulja – 12011190372
  2. Marsida Shahinaj – 12211190355
  3. Borana Gjikocaj – 11011190059
  4. Francis Zisi – 20912190080
  5. Dashurie Shehu – 61312190041
  6. Jonida Manelli – 10312190251
  7. Elsa Gega – 140612190046
  8. Igli Gjoni – 11210190234
  9. Fatmir Kurtaj – 11911190213
  10. Arben Pelushi – 30311190140

Spar Albania është rrjeti lider i supermarketeve në vend dhe si i tillë, nuk ndalet në shpërblimet, ofertat dhe dhuratat fantastike që jep për klientët e tij besnikë. Viti 2020 pritet të jetë edhe më i begatë, edhe më i mbushur me oferta, promocione e dhurata të panumërta për të gjithë ata që zgjedhin çdo ditë të bëjnë pazaret e tyre vetëm në dyqanet që mbajnë emrin e Spar Albania.

Spar Albania është pjesë e Grupit Balfin, grupi më i madh dhe inovator i investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon, i njohur për investimet në qendrat tregtare TEG, QTU, SEG, zhvillimet e zonave rezidenciale dhe tregtare, në turizëm me projekte si Green Coast Resort dhe Vala Mar Residences, në industrinë e fashion-it dhe atë minerare, në aktivitetet e shitjeve me pakicë me rrjetin e dyqaneve Neptun, Jumbo, etj. /Shkrim Promocional/

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

NJOFTIM/Liga Profesioniste e Futbollit kërkon një sponsor gjeneral për tre sezonet 2021-2024 të Kategorisë Superiore

NJOFTIM/Liga Profesioniste e Futbollit kërkon një sponsor gjeneral për tre sezonet 2021-2024 të Kategorisë Superiore

Publikuar më 23.04.2021
NJOFTIM Liga Profesioniste e Futbollit njofton se po kërkon ...

NJOFTIM Liga Profesioniste e Futbollit njofton se po kërkon një sponsor gjeneral për tre sezonet në vijim të Kampionatit të Futbollit “Kategoria Superiore” 2021/22/23/24. Sponsori Gjeneral përfiton ndër të tjera të drejtën e emrit të Kategorisë Superiore (Superligës) dhe shumë përfitime të tjera të cilat janë pjesë e një pakete të kompletuar sponsorizimi. Kompanitë e […]

Lexo më shumë

S’ka më vuajtje për motrat Çokaj në Malësinë e Madhe, ja kush do t’i bëjë me shtëpi të re

S’ka më vuajtje për motrat Çokaj në Malësinë e Madhe, ja kush do t’i bëjë me shtëpi të re

Publikuar më 03.04.2021
Vuajtjet e tre motrave Çokaj, të cilat jetojnë në një godinë...

Vuajtjet e tre motrave Çokaj, të cilat jetojnë në një godinë të shkatërruar, të sëmura dhe në varfëri ekstreme, në Grudë-Fushë të Gruemirës, në Malësi të Madhe, duket se do të marrin fund. Ato i kishin bërë thirrje bashkisë së Malësisë së Madhe, institucioneve shtetërore, shoqatave të ndryshme dhe shoqërisë civile, në mënyrë që t’i […]

Lexo më shumë

Bli një vilë në Green Coast Resort&Residences, për të pushuar gratis në destinacionet më interesante nëpër botë

Bli një vilë në Green Coast Resort&Residences, për të pushuar gratis në destinacionet më interesante nëpër botë

Publikuar më 03.04.2021
Media ndërkombëtare, jehonë për përfshirjen e Green Coast Re...

Media ndërkombëtare, jehonë për përfshirjen e Green Coast Resort & Residences në Interval International. Interval International ka promovuar me entuziazëm anëtarësimin e Green Coast Resort & Residences në një prej dy platformave më të mëdha në botë të shkëmbimit të pushimeve. Lider në industrinë e turizmit, Interval International përfshihen një rrjet prej 3200 resortesh e […]

Lexo më shumë

NJOFTIM/ Liga Profesioniste e Futbollit hap konkurrimin për kryetarin e ri, kriteret dhe dokumentet për aplikantët

NJOFTIM/ Liga Profesioniste e Futbollit hap konkurrimin për kryetarin e ri, kriteret dhe dokumentet për aplikantët

Publikuar më 26.03.2021
NJOFTIM PËR PËRZGJEDHJEN E KANDIDATËVE PËR KRYETAR TE LIGËS ...

NJOFTIM PËR PËRZGJEDHJEN E KANDIDATËVE PËR KRYETAR TE LIGËS PROFESIONISTE TË FUTBOLLIT Në bazë të vendimit të Mbledhjes së Pëgjithshme të Anëtarëve të datës 18.03.2021, Liga Profesioniste e Futbollit njofton se pas dorëheqjes së Kryetarit aktual, mirëpret kandidaturat për pozicionin e Kryetarit të ri të Ligës. Konkurrimi është i hapur për personat që plotësojnë disa […]

Lexo më shumë

Kryeministri maqedonas viziton qendrën tregtare më të madhe në Ballkan që po ndërtohet nga BALFIN

Kryeministri maqedonas viziton qendrën tregtare më të madhe në Ballkan që po ndërtohet nga BALFIN

Publikuar më 11.03.2021
Përfaqësues të lartë të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë...

Përfaqësues të lartë të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, të udhëhequr nga Kryeministri, z. Zoran Zaev, Zëvendës Kryeministri për Çështjet Ekonomike dhe Koordinimin me Sektorët Ekonomikë, z. Fatmir Bytyqi, Ministri i Ekonomisë, z. Kreshnik Bekteshi, Ministri i Transportit dhe Rrugëve, z. Blagoj Bochvarski, si dhe Kryetari i Komunës Gazi Baba, vizituan dje East […]

Lexo më shumë

Tirana Bank thotë “PO”

Tirana Bank thotë “PO”

Publikuar më 08.03.2021
Sot, më 8 Mars, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Tirana Bank...

Sot, më 8 Mars, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Tirana Bank ka zgjedhur të përcjellë një mesazh konkret, me shpresën se do të nxisë shoqërinë, të reflektojë për cështje që lidhen me botën femërore, me mundësitë e barabarta dhe hapat e ndërmarra për të kapërcyer boshllëqet që ende ekzistojnë. Si një institucion me 75% të […]

Lexo më shumë

Njoftim për punë/ “Abissnet” kërkon të punësojë një dizajner

Njoftim për punë/ “Abissnet” kërkon të punësojë një dizajner

Publikuar më 27.02.2021
Shoqëria “ABISSNET” sh.a. është shoqëri në fushë...

Shoqëria “ABISSNET” sh.a. është shoqëri në fushën e komunikimeve elektronike dhe ofron lidhje të shërbimit të internetit, telefonisë së palevizsshme dhe shërbimeve audiovizive nëpërmjet internetit. Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Dizajner. Detyrat Kryen prodhimin e reklamave, koopertinave të librave, modeleve grafike, imazheve, logove, broshurave, posterave dhe materialeve të […]

Lexo më shumë

Njoftimi për punë/ “Abissnet” kërkon specialistë për marketingun dixhital

Njoftimi për punë/ “Abissnet” kërkon specialistë për marketingun dixhital

Publikuar më 25.02.2021
Shoqëria “ABISSNET”sh.a. ofron shërbime në fushë...

Shoqëria “ABISSNET”sh.a. ofron shërbime në fushën e komunikimeve elektronike, në lidhje me ofrimin e shërbimit të internetit, telefonisë së palëvizshme dhe shërbimeve audiovizive nëpërmjet internetit. Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Specialistë për Marketingun Dixhital. Detyrat – Planifikon dhe ekzekuton të gjithë marketingun dixhital, përfshirë SEO/SEM, bazën e të […]

Lexo më shumë