×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

I revoltuar nga konkurrentët e Për’puthen, Elgit Doda i bën një thirrje Edi Ramës: Degjenerimi ka kaluar kufijtë!

Menduam se i pamë të gjitha nga saga e konkurrentëve të “Për’puthen” në muzikë  por surpriza e vërtetë ishin Luljeta dhe Ndriçimi nga “Për’puthen +40”. Pak ditë më parë dyshja publikuan një këngë me titull “S’ta jap”, që nga një pjesë e madhe e publikut nuk u prit mirë pasi u kritikua edhe për tekstin e saj banal. Ndër ta është edhe artisti i mirënjohur Elgit Doda, i cili ka shprehur publikisht shqetësimin e tij.

Elgit ka postuar një pjesë të këngës në Instaatory dhe përkrah ka shkruar se degjenerimk ka kaluar kufijtë teksa me ironi i ka bërë thirrje Edi Ramës ta lejojë të jetë dy ditë kryeministër.

“Degjenerimi ka kaluar kufijtë. Edi Rama më le nja 2 ditë kryeministër sa të sistemoj nja 2 gjëra”.-ka shkruar ai.

Po ashtu, producenti i njohur i ka bërë thirrje produksionit të Për’puthen dhe Top Channel të seleksionojë personat që marrin pjesë në emision, duke vijuar më tej: “Mos na sillni llumin e shoqërisë që mendon se me një të dalë në TV mund të arrijë gjithçka.”

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arsyeja që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u ndanë menjëherë pak para se të ngjiteshin në shkallët e kishës

Arsyeja që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u ndanë menjëherë pak para se të ngjiteshin në shkallët e kishës

Publikuar më 07.05.2021
Nuk mund të kujtojnë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kishi...

Nuk mund të kujtojnë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kishin qenë kaq afër martesës. Por që nga dita kur JLo prishi fejesën e saj me Alex Rodriguez, historia e vjetër e dashurisë ka dalë në sipërfaqe. Takimet e tyre të përfolura gjithashtu ndihmuan për këtë. Duket se adhuruesit e tyre shpresojnë që ‘flaka e […]

Lexo më shumë

”Profesori” largohet nga ‘La Casa de Papel’, aktori emocionon me lamtumirën prekëse

”Profesori” largohet nga ‘La Casa de Papel’, aktori emocionon me lamtumirën prekëse

Publikuar më 07.05.2021
Një lajm i trishtë vjen për adhuruesit e serialit ‘La Casa d...

Një lajm i trishtë vjen për adhuruesit e serialit ‘La Casa de Papel’. Aktori Alvaro Morte i njohur me rolin e Profesorit i ka dhënë lamtumirën serialit që ka thyer rekorde. Me një video në lëvizje nga sheshxhirmi i sezonit të pestë të serialit, Alvaro ka zbuluar se sapo është larguar pas përfundimit të xhirimeve […]

Lexo më shumë

Salsano Rrapi i del në mbrojtje Aleksit dhe hedh thumba për Rezartin

Salsano Rrapi i del në mbrojtje Aleksit dhe hedh thumba për Rezartin

Publikuar më 06.05.2021
Përplasja mes Rezart Veleshnjas dhe Aleks Seitajt rrëmbeu me...

Përplasja mes Rezart Veleshnjas dhe Aleks Seitajt rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale. Ishte Rezarti ai që doli kundër Aleksit, për shkak të një parodie për të rritur, që ai ka publikuar pak kohë më parë. Rezarti u shpreh se këtë parodi nuk duhet ta shikojnë adoleshentët e madje ngriti pretendeimet se përmes […]

Lexo më shumë

“Aleksi është homoseksual”, aktori i humorit i përgjigjet Rezart Veleshnjas: Mirë që na bëhet moral, por nga kush na bëhet moral?

“Aleksi është homoseksual”, aktori i humorit i përgjigjet Rezart Veleshnjas: Mirë që na bëhet moral, por nga kush na bëhet moral?

Publikuar më 06.05.2021
Ditën e djeshme teksa ishte duke folur për banalitetin në ar...

Ditën e djeshme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë për kolegun e tij, Aleks Seitaj. Ai tha se një nga paroditë e Aleksit nuk duhet dëgjuar nga adoleshentët. Përveç kësaj Rezarti u shpreh se përmes kësaj parodie Aleksi tregon se […]

Lexo më shumë

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Samanta Karavella shtatzënë? Këngëtarja ju përgjigjet dyshimeve të fansave

Publikuar më 05.05.2021
Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rr...

Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rrjete sociale. Edhe në muzikë ajo mungon prej muajsh dhe fansat po e presin me padurim një këngë të re prej artistes. Kjo mungesë e Samantës në rrjete sociale dhe muzikë, i ka bërë disa fansa të saj të mendojnë se ajo mund të ketë angazhime […]

Lexo më shumë

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Quajti pederast “Arjan Konomin” në një skeç, Rezart Veleshnja shpërthen ndaj Agron Llakajt: Dhe ne dimë ca gjëra për ty, t’i themi?

Publikuar më 05.05.2021
Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutu...

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ndërsa ishte duke diskutuar mbi banalitetin e përdorur në skeçe, ka reaguar ashpër ndaj një skeçi të Agron Llakajt i cili duke imituar emisionin ‘Përputhen’ ka quajtur pederast personazhin që luante rolin e Arjan Konomit. Aktori i “Portokalli-së” u shpreh në “Shqipëria Live” se Agron Llakaj i bën ato humore […]

Lexo më shumë

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Hatërmbetje dhe ‘seen’ mes Elvana Gjatës dhe Alketa Vejsiut!

Publikuar më 04.05.2021
Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm...

Në 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm ajo di. Artistja publikoi albumin e saj të radhës dhe na solli plot 7 perla, që si gjithmonë u pritën mjaft mirë nga publiku. Këngët e mini albumit të saj janë kthyer të gjitha në hit dhe dëgjohen kudo, pavarësisht se janë shumë […]

Lexo më shumë

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”, Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

Publikuar më 02.05.2021
Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kan...

Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kanë dalë së bashku në publik ku kanë folur gjatë për njohjen dhe dashurinë e tyre. Ata kanë treguar se pas disa muaj njohje, u fejuan direkt dhe pas një viti fejese shkoi të jetonte tek familja e bashkëshortit pa martesë. Ardit Gjebrea: Kur ke shkuar […]

Lexo më shumë