“Maxim Magazine”: Kate Upton, femra më seksi në botë për vitin 2018 (FOTO)

Foto 1 nga 11 Pas Para

Revista e njohur “Maxim Magazine” ka shpallur Kate Upton femrën më seksi të vitit 2018.

Kate e ka bërë vet të ditur këtë përmes një postimi në “Instagram”, ku ka falënderuar revistën për zgjedhjen e saj.

“Faleminderit që më keni zgjedhur si femra më seksi për vitin 2018”, shkruan Kate.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet