×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e shtunë 5 qershor 2021

Dashi

Kjo e shtunë fillon mirë, Hëna është në shenjë dhe ju doni të ndani pozitivitetin e saj. Do të keni disa detaje interesante në takimet e reja. Në punë duhet të gjeni zgjidhjen e disa problemeve por mbase mënyra e vetme që mundeni është të flisni me kolegët tuaj.

Demi

Çiftet janë të favorizuar dhe mendojnë për verën. Nga ana tjetër, zemrat e vetmuara janë shumë reflektuese, ata mendojnë për të kaluarën. Puna është në rregull, edhe nëse jeni pak të lodhur, nuk ka asnjë problem.

Binjakët

Ju duhet t’i kujtoni zemrën tuaj që të jetoni në të tashmen, keni kaq shumë mundësi për të shfrytëzuar, por nuk mund të shkëputeni nga e kaluara. Në punë ka akoma probleme të cilat duhen zgjidhur.

Gaforrja

Periudhë e pafavorshme për dashurinë, mbase jeni shumë konfuzë mes asaj që dëshironi dhe asaj që keni. Ekziston nevoja për të ndaluar dhe reflektuar.

Luani

Sot është një e shtunë mjaft e lumtur për çiftet e reja, Afërdita është në shenjë dhe sjell lumturi. Në punë mëngjesi nuk fillon shumë mirë por pasdite gjithçka rregullohet.

Virgjëresha

Më në fund do të jeni në gjendje të përjetoni një fundjavë plot dashuri. Në këtë moment jeni shumë i shqetësuar, ndoshta për punën: do të dëshironit të ndryshonit jetën tuaj.

Peshorja

Hëna është e favorshme dhe ju fton të bëni diçka më shumë në dashuri, fundjavë me fat. Nëse diçka nuk shkon në punë, mos u dobësoni dhe qëndroni pozitivë – gjërat do të përmirësohen shumë shpejt, shijoni fundjavën.

Akrepi

Hëna dhe Venusi ndihmojnë dashuritë e reja dhe marrëdhëniet e reja. Mos lejoni që e kaluara të pengojë të tashmen, përpiquni ta largoni atë larg. Në punë, tani e tutje, ju filloni të shëroheni, por do të duhet të punoni shumë.

Shigjetari

Hëna në shenjë ju krijon disa probleme, por ju do të jeni në gjendje të përmbaheni. Venusi është akoma në shenjë, deri në fund të javës. Në punë keni nevojë për vëmendje, përpiquni të mos bëni gabime dhe mos harroni se sa vleni.

Bricjapi

Sot ju jeni të trazuar dhe ju këshilloj që t’i kushtoni vëmendje njerëzve të Peshores, mund të ketë keqkuptime. Familja juaj mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj. Puna funksionon por duhet të përpiqesh më shumë.

Ujori

Yjet janë paksa të ndarë për dashurinë, nëse po jetoni një marrëdhënie solide, pse ta vendosni atë në telashe me gjëra të kota? Mund të ketë disa ndryshime në punë.

Peshqit

Sot ju këshilloj të shmangni konfliktet, në dashuri nuk është dita më e mirë për të folur. Sidoqoftë, në punë, mund të keni një propozim nga një mik që do të dalë interesant.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë