×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e shtunë 12 qershor 2021

Dashi

Marsi në një shenjë zjarri nxit pasionet. Më në fund, pas një pritje të gjatë, është koha për të marrë masa. Nuk ka më nevojë për të ngecur duke menduar ose duke pritur për kushte më të mira, por është koha për të vepruar. Në muajt e fundit keni qëndruar të palëvizshëm për një kohë të gjatë edhe për shkak të shqetësimit fizik. Në dashuri, ka tensione sepse prisni më shumë nga partneri. Dashuritë e reja rrezikojnë të mos jenë veçanërisht tërheqëse.

Demi

Dashuria është e rëndësishme dhe kjo fundjavë mund të ndihmojë për të jetuar ndjenjat në një mënyrë më konstruktive. Demët në këtë periudhë janë të gatshëm të përfshihen më shumë, ata janë më të hapur ndaj ndryshimeve dhe nuk përjashtohet që të ketë një vendim revolucionar në afat të shkurtër.

Binjakët

Dy ditët e fundit kanë qenë mjaft interesante. Sidoqoftë, shumë njerëz ju bllokojnë ose ju detyrojnë të ngadalësoni. Nuk përjashtohet që ju gjithashtu të vendosni ose të gjendeni në një pozicion për të ndryshuar partnerë ose bashkëpunëtorë. Në dashuri duhet durim, mbani nën kontroll reagimet tuaja.

Gaforrja

Venusi është në shenjë dhe një pasion i fortë ka mbërritur. Shumë që kanë dashuri të bukur dhe një histori që funksionon, do të ndihen edhe më të përfshirë. Do të jetë një fundjavë e bukur për ndjenjat, do të jetë mirë të merrni frymë lehtësimi dhe të shpërqendroheni pas një periudhe mjaft të ngarkuar.

Luani

Marsi është në shenjë dhe është koha të kuptoni suksesin tuaj! Nuk ka më shpjegime, nuk ka më kompromise: nga sot bëhet siç thoni ju! Ju jeni të vendosur dhe të pagabueshëm, nuk doni të humbni kohë më. Qershori nuk ju gjen shumë të apasionuar, por shëroheni në korrik.

Virgjëresha

Është koha për të ecur përpara, ditët e fundit kanë qenë të rënda. Është një qiell më i mirë në fundjavë, do të jeni në gjendje të arsyetoni dhe t’i shihni gjërat më qartë. Por disa mund të humbin durimin shumë kollaj. Kujdes nga ky nervozizëm që rrezikon të bëjë që të shkoni nga e drejta në të gabuarën.

Peshorja

Rekomandohet të mos jeni shumë polemizues! Ka tensione dhe zhgënjime që kanë të bëjnë kryesisht me dashurinë. Nuk është e lehtë të merreni vesh në këtë periudhë, ka dallime dhe qëndrime armiqësore që e keni të vështirë t’i toleroni.

Akrepi

Mund të ngazëlleni këtë fundjavë. Është koha të dashuroheni, të kënaqeni me një histori pa shumë pretendime dhe mbi të gjitha të mësoni të jetoni për ditën dhe të shijoni të tashmen. Një ftesë, një shoqëri e këndshme apo edhe një shëtitje e thjeshtë do t’ju bëjë shumë më të qetë dhe të relaksuar.

Shigjetari

Më në fund shëroheni dhe është koha për të zgjidhur dyshimet dhe krizat. Një vonesë ose një keqkuptim mund të kapërcehet. Venusi në një aspekt më të mirë rindez dëshirën për të dashur. Qershori dhe Korriku do të jenë muajt e duhur për të rizbuluar hijeshinë dhe aftësinë tuaj për t’u entuziazmuar.

Bricjapi

Do të jenë ditë të luhatshme, do të kritikoheni ashpër, prandaj thuajini gjërat vetëm nëse është shumë e nevojshme. Dhe kur ju tregojnë, ju bëheni nervozë. Në dashuri mund të jetë e vështirë të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse ka pasur një krizë për disa kohë ose nëse ka shqetësime të tjera që ju bëjnë të mendoheni dhe të jeni mjaft pesimist dhe të dëshpëruar.

Ujori

Ka pasiguri dhe dyshime për të ardhmen, veçanërisht pasi burimet e disponueshme nuk janë të mjaftueshme për të arritur qëllimet tuaja. Disa mund të kenë nevojë të zvogëlojnë planet e tyre ose të përgatiten për momentet e sakrificës së madhe. Në dashuri keni një dëshirë të fortë për liri. Nëse pranë jush ka nga ata që janë në gjendje të ndajnë pikëpamjen tuaj për gjërat, atëherë nuk ka vështirësi të mëdha. Përndryshe vështirë se do t’i toleroni ata që përpiqen të vendosin kufij.

Peshqit

Ditët e fundit kanë qenë mjaft nervoze dhe të trazuara. Disa kanë folur edhe jashtë radhe, por kjo fundjavë do të jetë shumë interesante. Pra, nëse mund të rregulloni një debat, bëjeni tani sepse yjet e fundjavës do të shfrytëzohen. Jupiteri, Hëna dhe Venusi i favorshëm do t’i bëjnë orët e ardhshme tërheqëse dhe interesante.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë