×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Dashi

Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka.

Demi

Mos kërkoni më shumë nga sa partneri\ja mund t’iu japë, pasi shpesh sjellja juaj rebele është e pajustifikuar. Fatmirësisht mendimet tuaja të errëta, do të zhduken shumë shpejtë. Ata që janë vetëm, duhet të tregohen më të matur gjatë besimit të sekreteve miqve të tyre. Në punë do të ketë zhvillime të rëndësishme, ku do mund të kaloni disa pasiguri.

Binjakët

Të reja të bukura parashikohen në sferën sentimentale, edhe për gjithë ata që kanë lënë një histori pas shpine. Ka ardhur koha për të rinisur me ndjenja dhe dashuri të reja. Ata që janë vetëm dhe në kërkim të shpirtit binjak, do të kenë mundësi që të bëjnë njohje interesante. Në sferën profesionale do të ketë zhvillime të cilat duhet ti kapni fluturimthi, pasi është një fazë e rëndësishme.

Gaforrja

Mundohuni që t’iu kushtoni më shumë rëndësi gjërave të vogla të cilat mund të kenë më shumë vlerë. Dashuria është e përbërë pikërisht nga këto gjëra! Ata që janë vetëm, do të jetojnë momente eksituese me një person të veçantë, ndaj ka ardhur koha për të guxuar. Në punë do të ketë prirje parash në sajë të një bashkëpunimi të suksesshëm.

Luani

Mëngjesi nuk do të nisë me këmbën e duhur, por fatmirësisht me kalimin e orëve situata do të vijë duke u përmirësuar. Nëse jeni çift, intuita do ju ndihmojë për të zgjidhur një situatë në çift. Në punë raportet me kolegët do të jenë të përmirësuara.

Virgjëresha

Mos i zhgënjeni pritshmëritë e parnterit/es dhe mundohuni që të mos lëndoni ndjeshmërinë e tij. Flisni hapur, edhe pse mund të mos ndani të njëjtin mendim lidhur me disa çështje. Ata që janë vetëm do të kenë dëshirë për të jetuar eksperienca të reja dhe për të pasur takime interesante. Në punë, Hëna do të stimulojë gjetjen e zgjidhjes për disa situata financiare. Mërkuri dhe Saturni favorizojnë fitimet.

Peshorja

Dielli dhe Venusi do të sjellin optimizëm dhe do të sheshojnë çdo dyshim. Jini më të sjellshëm me njeriun e zemrës dhe do të shihni që keqkuptimet do të zhduken. Ata që janë vetëm, do të mundohen të reagojnë ndaj lodhjes me pesimizmin dhe do mundohen që të ndryshojnë situatën. Në punë raportet me kolegët do të jenë të tensionuara. Mundohuni që të qetësoheni dhe të çoni përpara projektet tuaja.

Akrepi

Dashuria dhe pasioni do të bëjnë që të kaloni një ditë përrallore. Çiftet e dashuruara do të jenë të privilegjuara nga yjet dhe çdo gjë do të shkojë më së miri. Edhe ata që janë vetëm, do të kenë tundime të tej. Në punë, kjo e shtunë parashikohet mjaft interesante, nëse jeni të vendosur për të çuar përpara projekte të rëndësishme.

Shigjetari

Do të jeni në humor të mirë dhe do të kaloni një ditë të qetë në shoqërinë e njerëzve tuaj të zemrës. Largoni çdo dyshim, pasi çdo gjë ecën më së miri. Ata që janë vetëm, do të kenë mundësi që të shkëlqejnë. Në sferën profesionale, premtohet sukses, ndaj bëni mirë që ti besoni intuitës.

Bricjapi

Do të jeni të pavendosur mes ndjekjes së një ëndrre romantike dhe mendimit për angazhimet tuaja. Me gjasë do të ndiheni konfuz, por rrini të qetë pasi çdo gjë do të rregullohet. Do të jetë një mbrëmje aspak interesante për gjithë ata që janë vetëm.

Në punë, do të keni mundësi të mira për të çuar përpara një projekt që e keni përzemër. Ka ardhur momenti për të bërë një zgjedhje të rëndësishme.

Ujori

Edhe pse kjo shtunë nuk do të nisë aspak mirë, humori do të vijë duke u përmirësuar gjatë pasdites. Në dashuri do të ketë surpriza të rëndësishme. Kjo është një ditë e shkëlqyer për ata që janë vetëm, pasi mundësitë nuk do të mungojnë. Në sferën profesionale do të keni shumë dëshirë për t’u përkushtuar maksimalisht dhe kjo gjë do të shpërblehet.

Peshqit

Jeni të dashuruar dhe kjo gjë ju bën të brishtë. Buzëqeshini një dashurie dhe do të keni mundësi që të bëni për vete dikë që për ju ka shumë rëndësi. Për ata që janë vetëm parashikohen një sërë ndryshimesh radikale. Në punë, duhet të përballni hapur çdo vështirësi dhe do të arrini të zgjidhni të gjitha çështjet me të cilat do të përballeni.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Publikuar më 09.05.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në d...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në disa momente të caktuara gjatë ditës. Megjithatë, kjo situatë do të kalojë dhe shumë shpejt do t’i ktheheni normalitetit. Përpiquni të shmangni grupet e mëdha të njerëzve apo të huajt. Ka gjasa që dikush të tentojë t’ju vjedhë. Demi Do të keni vëmendjen […]

Lexo më shumë

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 08.05.2021
Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi ...

Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi shëndeti juaj nuk do të jetë perfekt sot. Marrëveshjet e pronave do të materializohen dhe do të sjellin fitime përrallore. Ju do të prekeni nga dashuria e vëllait apo motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla. Demi Sot mund të keni shpenzime, […]

Lexo më shumë

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 07.05.2021
Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shen...

Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shenjën e tyre duke ju inkurajuar për problemet që keni pasur deri më tani. Në përgjithësi dita do ju shkojë mirë, por keni shumë punë për të bërë. Atmosfera në dashuri do jetë e bukur dhe përjetoni shumë gëzime. Demi Gropat dhe problemet praktike […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Publikuar më 06.05.2021
Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë ...

Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë dyert dhe do t’i bëjë njerëzit t’ju kujtojnë në një mënyrë shumë të favorshme. Një investim i pamenduar mirë mund t’ju hapë probleme në të ardhmen. Demi Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithnjë e më i ngadaltë, por për fat të mirë, detyrat që do […]

Lexo më shumë

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë