×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Dashi

Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë për dashurinë, pasi ka shumë polemika dhe probleme, sidomos sa i takon lidhjeve që kanë nisur gabim.

Demi

Parashikohet një e martë e mbushur me mundësi të shumta lidhur me realizimin e një projekti. Por kjo gjë vlen vetëm për ata që kanë punuar dhe që më në fund mund të kërkojnë shpërblim. Fizikisht nuk do të jeni në formën më të mirë.

Binjakët

Ky është momenti i duhur për ti bërë të qarta gjërat në dashuri. Pas problemeve dhe konflikteve të fundit, ka ardhur momenti për sqarim. Mjaft të favorizuara janë pajtimet. Edhe për ata që kanë probleme ligjore, ka ardhur momenti për pak qetësi.

Gaforrja

Gjatë kësaj të martë do ishte mirë që të mendoni për tu çlodhur dhe për të marrë veten me të mirë, duke kuptuar në të njëjtën kohë edhe gjërat që nuk funksionon. Dashuria nuk do të jetë në formën e duhur.

Luani

Dëshira juaj për të qenë personi që merr vendimet, do ju bëjë shumë të vështirë për tu pranuar. Por tashmë ka ardhur momenti që të lini mënjanë ndarjet dhe të ecni përpara. Për ata që janë në një lidhje të fortë, kjo ditë parashikon forcimin e mëtejshëm të saj.

Virgjëresha

Kjo ditë është mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Do të ndikoheni pozitivisht nga personat që ju rrethojnë. Problemi i vetëm i ditës janë financat, ndaj të cilave duhet të tregoni kujdes.

Peshorja

Të lindurit e kësaj shenje kërkojnë që të jenë korrekt dhe shpesh e gjejnë veten duke toleruar sjellje që në fakt nuk i durojnë dot. Duhet të ruani qetësinë, dhe të veproni në momentin e duhur.

Akrepi

Gjatë kësaj të martë, të lindurit e kësaj shenje do i japin më shumë hapësirë ndjenjave. Ka disa situata, të cilat kanë arritur në pikën kulmore dhe nuk mund të vazhdojnë më, ndaj jepuni drejtim. Po ashtu parashikohet përhumbje pas ëndrrave të reja.

Shigjetari

Ky është momenti për tu rikthyer në pistë! Për ata që janë vetëm, parashikohet një zhvillim i rëndësishëm. Gjithashtu parashikohet një periudhë shumë e mirë, për gjithë ata që janë aktualisht në një lidhje. Ky është momenti i projekteve!

Bricjapi

Dita nuk do të jetë në maksimumin e saj, ku të lindurit e kësaj shenje nuk do të kenë ndikim aspak pozitiv sa i takon dashurisë. Dikush do mundohet që t’iu nervozojë dhe t’iu nxjerrë nga kontrolli. Parashikohet një e shtunë e mbushur me stres, tension dhe acarim.

Ujori

Kjo është një ditë e mbushur me shumë luhatje për gjithë të lindurit e kësaj shenje. Këshillohet që të tregohet kujdes si për sa i takon ndjenjave, edhe raporteve miqësore dhe familjare, pasi mund të ketë probleme. Ndërkohë mjaft të favorizuara janë takimet dhe miqësitë e reja.

Peshqit

Kjo ditë fundjave ka si protagoniste dashurinë. Mund të dëgjoni diçka të pakëndshme, e cila nuk ju pëlqen që ta dëgjoni. Por e vërteta është se ju ndjeni nevojën për të hequr një peshë nga supet. Mund të përballeni me momente konfliktualiteti.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

Publikuar më 22.02.2021
Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qa...

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më shumë kohë bashkë. Shtyjini për më vonë problemet që mund të presin. Demi Horoskopi i kësaj të hëne sugjeron që ta shfrytëzoni […]

Lexo më shumë

Ditë e veçantë për të lindurit e kësaj shenje, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Ditë e veçantë për të lindurit e kësaj shenje, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 18.02.2021
Dashi Një ditë që fillon mirë, sigurisht që do të jetë pozit...

Dashi Një ditë që fillon mirë, sigurisht që do të jetë pozitive. Kot nuk thonë se fillimi i mbarë gjysma e punës, por kjo nuk do të thotë që të flini mendjen më pas. Mirë edhe punët e zemrës… Demi Edhe për ju kuadri yjor duket shumë pozitiv, por kujdes, nuk keni pse të kërkoni […]

Lexo më shumë

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Publikuar më 17.02.2021
Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në plani...

Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në planin profesional, ashtu edhe në atë sentimental, por mbi të gjithë është Afërdita ajo që ju bën të ndjeheni më të gjallë e më aktivë. Demi Duke pasur parasysh kuadrin yjor shumë të përshtatshëm, ju këshillohet të lini mënjanë mëdyshjet dhe t’i futeni punës, sepse […]

Lexo më shumë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Publikuar më 16.02.2021
Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat ka...

Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat kanë filluar të marrin një kthesë të mirë. Qoftë në dashuri apo në punë, vlerësoni momentin. Demi Është një situatë më e mirë për ndjenjat me të cilat do të përballeni. Ju duhet të jeni krenar për të, sepse keni ardhur këtu vetë. Binjakët […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Publikuar më 15.02.2021
Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në...

Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve, ndoshta ka diçka që nuk ju përshtatet dhe dëshironi të sqaroheni. Në punë, nëse ka ndonjë problem, është më mirë ta zgjidhni atë sa më shpejt që të jetë e mundur. Demi Do të ketë disa momente tensioni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Publikuar më 14.02.2021
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të ...

Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. Demi Do të keni dëshirë për të ndryshuar ambient. Kjo nuk vlen vetëm për sferën […]

Lexo më shumë