×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e martë 1 qershor 2021

Dashi
Dikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni për të. Në aspektin profesional, gjërat do ju shkojnë me sukses.
Demi
Gjithkush do të jetë dakord me çdo gjë që ju thoni, madje edhe ndonjë bashkëpunëtor apo mik, i cili gjithmonë pëlqen të luajë avokatin e djallit! Mos u bëni shumë ambicioz për qëllimet tuaja. Shkoni për gjërat që mund të arrini.
Binjakët
Shqyrtoni sa energji po vendosni drejt atyre projekteve që kanë rëndësi për ju. Ju duhet të merreni me karrierën tuaj, familjen dhe gjëra të tjera jetike, por gjithashtu ju duhet të bëni vend në jetën tuaj edhe për aspektin sentimental.
Gaforrja
Keni një mendje shumë të mprehtë, por edhe ju keni ditët tuaja të pushimit në këtë aspekt. Përqendrohuni në detyra më të thjeshta që kërkojnë më pak vëmendje në detaje. Aktivitetet sociale duhet të shkojnë shumë mirë për ju.
Luani
Në një situatë të vështirë, të tjerët mund të reagojnë në mënyrë emocionale. Do t’ju duhet të jeni ju, ai që do t’i qetësoni ata. Mund të mësoni shumë gjëra interesante rreth një personi që keni menduar se e njihni mirë.
Virgjëresha
A ndiheni sikur jeni duke u shtyrë apo duke u tërhequr nga dikush që është shumë i rëndësishëm për ju? Kjo çështje e marrëdhënies suaj duhet të trajtohet me kujdes nga ju. Çdokush që ju shtyn të merrni një vendim për të cilin nuk jeni gati nuk është personi i duhur në jetën tuaj.
Peshorja
Fitimi i një betejë nuk është aq e rëndësishme krahasuar me përpjekjen. Nxiteni veten sepse ju nuk duhet vetëm të provoni veten, por edhe të vazhdoni të bëni atë që është e drejtë për ju.
Akrepi
Tani ndjeheni të mbyllur nga bota, që do të thotë se i gjithë kreativiteti juaj do të jetë i fshehur nga të tjerët. Nëse doni të jeni vetëm, ashtu qoftë. Por nëse jeni duke pritur që dikush t’ju ndihmojë të dilni në botë, po humbni kohë.
Shigjetari
Përgjigjet janë të lehta për ju, pjesërisht për shkak se po dëgjoni të tjerët më shumë nga zakonisht. Duke i kushtuar vëmendje asaj që po ndodh rreth jush ju jo vetëm ju argëton, por ju furnizon me mësime të rëndësishme që mund të aplikoni për jetën tuaj.
Bricjapi
Ndonjëherë, nuk është krejtësisht e qartë kur ke bërë përparim në një marrëdhënie. Personi tjetër nuk jep nota, kështu që mund të jetë e vështirë të thuash, nëse jeni bërë të rëndësishëm për ta apo jo. Ju do të vërtetoni se jeni të besueshëm dhe bujar.
Ujori
Kur dikush që është afër jush kërkon të bëni diçka që duket se i komprometon vlerat tuaja, mendoni dy herë. Çfarë duhet të bëni vërtet është të rivlerësoni pse ky person është në jetën tuaj! Ashtu siç ju hiqni zakonet që janë të këqija për ju, duhet të hiqni edhe energjinë negative nga jeta juaj.
Peshqit
Nëse jeni të vetëdijshëm për këtë ose jo, karriera juaj po kalon një transformim interesant tani. Për t’i kuptuar këto ndryshime, bisedoni me një ose dy bashkëpunëtorë të ngushtë. Duhet të jeni të përgatitur për të bërë më shumë hulumtime se si të shfrytëzoni më shumë lidhjet që po ndërtoni me të tjerët.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë