×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa momente të pakëndshme. Ndoshta mund të përfshiheni në një konflikt teksa udhëtoni me transport publik ose mund të merrni kritika nga shefi/shefja juaj. Megjithatë do të ketë edhe momente të bukura, pasi mund të merrni një dhuratë nga partneri/partnerja juaj.

Demi

Do të jeni të rrethuar nga pozitiviteti. Do të keni çdo shans për të shënuar sukses në çdo fushë të jetës suaj. Ndërsa sa i përket marrëdhënies suaj në çift, duhet të bëni përpjekje maksimale për të arritur atë çfarë dëshironi.

Binjakët

Disa Binjakë do të bëjnë marrëveshje me ndërgjegjen. Mund t’ju ndodhë një situatë paksa pikante në jetën personale. Ka gjasa të harroni moralin në një moment të caktuar, kur bëhet fjalë për suksesin në karrierë.

Gaforrja

Disa Gaforre mund të lodhen nga një person, i cili ju acaron vazhdimisht. Tregohuni të duruar, mbi të gjitha nëse bëhet fjalë për dikë që ka ndikim në jetën tuaj. Do të kaloni një mbrëmje të qetë nën praninë e partnerit/partneres suaj.

Luani

Do të jeni të mbushur plot energji dhe kjo do t’ju ndihmojë që të zgjidhni një sërë problemesh pa u lodhur. Përpiquni që pjesën tjetër të ditës t’ia kushtoni vetes dhe do të ishte mirë të mendonit për mënyrat më të mira për t’u relaksuar.

Virgjëresha

Përpiquni të kontrolloni çdo fjalë këtë të hënë, pasi një fjalë e gabuar mund të çojë drejt një konflikti, i cili mund të ndikojë në të ardhmen tuaj. Nesër do të relaksoheni vetëm kur të jeni nën praninë e të afërmve. Shmangni bisedat delikate apo pyetjet provokuese.

Peshorja

Mos hiqni dorë nga eksperimentet në dashuri, por pa shkelur normat e moralit. Qëndroni me këmbë në tokë dhe mos i diskutoni të gjitha idetë tuaja. Parashikohet një mbrëmje mjaft romantike, nën praninë e personit tuaj të zemrës.

Akrepi

Disa Akrepë do të shqetësohen lehtë. Kjo mund të vijë për shkak të gjendjes emocionale dhe konfuzionit me mendimet tuaja. Mund ta largoni këtë gjendje duke dalë në natyrë, duke kaluar kohën me fëmijët ose duke menduar pozitivisht.

Shigjetari

Disa Shigjetarë më 5 prill do të jenë plot shpresa. Ka gjasa të fitoni një vend mjaft të mirë pune ose të ngriheni në detyrë. Mund të përjetoni një situatë të tensionuar në jetën personale. Një konflikt i vjetër në familje mund të përshkallëzohet.

Bricjapi

Rekomandohet ta shpenzoni në mënyrë sa më produktive këtë të hënë. Lini pas gjërat që nuk japin rezultate të menjëhershme. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni një çështjeje urgjente dhe të ndërmerrni vendime të rëndësishme.

Ujori

Disa Ujorë do të kenë sukses në marrëdhëniet profesionale. Mund të merrni shpërblim pas përfundimit të një projekti ose t’ju japin një pozicion më prestigjioz. Ngjarjet pozitive në sferën e ndjenjave janë gjithashtu të mundura.

Peshqit

Peshqit nuk janë imunë ndaj ndryshimeve të papritura. Ato mund të lidhen me fatin profesional ose me fatin e një biznesi personal. Mos u përfshini nga paniku nëse humbisni kontrollin e asaj çfarë po ndodh rreth jush.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë

Horoskopi i së premtes, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Horoskopi i së premtes, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Publikuar më 30.04.2021
Dashi Ditë shumë pozitive. Venusi vazhdon tranzitin e tij, d...

Dashi Ditë shumë pozitive. Venusi vazhdon tranzitin e tij, duke e bërë dashurinë më të thjeshtë dhe më të favorshme. Është koha e duhur për të prezantuar idetë dhe projektet tuaja, për të filluar. Në punë ka shumë mundësi të reja. Demi Në dashuri ka pak ngarkesë. Bëni kujdes me Luanin dhe Ujorin, ata mund […]

Lexo më shumë

Surpriza dhe të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Surpriza dhe të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 29.04.2021
Dashi Sot po ndiheni disi dyshues për partnerin tuaj dhe kjo...

Dashi Sot po ndiheni disi dyshues për partnerin tuaj dhe kjo po ju pengon të ecni përpara. Beqarët dëshirojnë dhe të jenë në lidhje por kërkojnë dhe liri. Jini më të vendosur. Ndiheni disi të dobët dhe shëndeti kërkon më shumë përkujdes . Karriera nuk do të jetë  e thjeshtë për tu krijuar. Demi Ju […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për ditën e sotme

Zbuloni surprizat e yjeve për ditën e sotme

Publikuar më 28.04.2021
Dashi Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Ju mund ta çoni ...

Dashi Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Ju mund ta çoni biznesin tuaj në lartësi të reja sot. Një ditë e mirë për të komunikuar me njerëz të cilët i takoni rrallë. Nëse përballeni me probleme, mos u shqetësoni. Ngritjet janë ciklike dhe të gjitha janë pjesë e jetës. Demi Do të jetë një […]

Lexo më shumë

Sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Publikuar më 27.04.2021
Dashi Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizua...

Dashi Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizuar atë që ju intereson. Shpirt vëzhgues, tërheqës në aftësinë për të bindur të tjerët. Argëtohuni një një festë apo diskotekë. Demi Nëse humori nuk është edhe aq i mirë, hiqni qafe shqetësimet dhe mendimet e zymta dhe lejojini vetes një pushim të këndshëm me […]

Lexo më shumë