×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

Dashi

Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më shumë kohë bashkë. Shtyjini për më vonë problemet që mund të presin.

Demi

Horoskopi i kësaj të hëne sugjeron që ta shfrytëzoni më mirë këtë ditë, për të planifikuar diçka të bukur për javën. Në dashuri është e rëndësishme që të bëni zgjedhje të arsyetuara mirë. Bëni mirë të rrini me këmbët në tokë.

Binjakët

Do të keni mundësi të shumta për të riparuar disa shkëputje në raportin në çift. Java duhet shfrytëzuar për të rikuperuar energjitë psikofizike. Angazhimi maksimal në punë, nuk ju ka lënë kohë për dashurinë. Bëni mirë që të rishikoni prioritetet tuaja.

Gaforrja

Do të jetë një ditë aspak e favorshme për të lindurit e kësaj shenje. Qëndroni sa më larg provokimeve pasi mund të humbni toruan. Në dashuri, duhet të jeni më shumë të përkushtuar.

Luani

Parashikohet një javë e mbushur me mundësi. Shfaqja e ndjenjave ndaj personit që keni pranë do ju bëj të ndiheni mirë. Në dashuri, duhet të tregoni kujdes me personat e komplikuar. Ndërsa nëse jeni në një histori të qëndrueshme, mund të vijoni qetësisht.

Virgjëresha

Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një e hënë plotë me të reja. Saturni do të jetë në anën tuaj. Mos iu shmangni ndryshimeve vetëm prej frikës, pasi rrezikoni që të humbni emocione të bukura. Nëse jeni vetëm, kjo ditë parashikon mundësi të shumta për njohje të reja.

Peshorja

Hëna do të ketë ndikim mjaft të favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Gjatë javës mund të përballeni me disa situata në pritje. Sa i takon ndjenjave, do të ndjeni nevojën për të riparë situatën tuaj dhe dyjëzimin mes punës.

Akrepi

Do të jeni gjithë ide të reja për të ardhmen, të cilat do nisni që ti vini në jetë qysh gjatë javës. Nëse ka persona apo situata që ju shqetësojnë, ky është momenti për qartësim. Mërzia mbetet armikja për të lindurit e kësaj shenje.

Shigjetari

Gjatë kësaj jave duhet të shkëputeni nga çdo ngarkesë. Do të jeni të mbushur me konfuzion dhe nervozizëm si pasojë e zhvillimeve të ditëve të fundit. Do të përballeni me disa vështirësi ekonomike, ndaj mbani nën kontroll shpenzimet.

Bricjapi

Në sferën profesionale do të keni konfrontime. Të bërit e çdo gjëje vetëm është rruga që të mëson se asgjë nuk është e pamundur. Venusi do ju ofrojë mundësi të shumta sa i takon sferës së ndjenjave. Bëni kujdes ndaj personave të shenjës së dashit, gaforres dhe shigjetarit, pasi mund të keni probleme.

Ujori

Gjatë kësaj dite duhet t’iu përkushtoheni më shumë çështjeve familjare. Duhet të rrini sa më larg një tensioni të akumuluar në punë. Lodhja mund t’iu pengojë të bëni gjithë çfarë dëshironi.

Peshqit

Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një javë e frytshme. Ankthi dhe tensioni i akumuluar gjatë ditëve të fundit do të zhduket dhe ju do e gjeni veten më të fuqishëm. Do të kaloni çdo pengesë, pavarësisht se do tentojnë që t’iu vendosin shkopinj nën rrota. Nëse në punë keni një projekt me rëndësi, mundohuni ta shtyni për pak më vonë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Publikuar më 23.02.2021
Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçk...

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë për dashurinë, pasi ka shumë polemika dhe probleme, sidomos sa i takon lidhjeve që kanë […]

Lexo më shumë

Ditë e veçantë për të lindurit e kësaj shenje, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Ditë e veçantë për të lindurit e kësaj shenje, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 18.02.2021
Dashi Një ditë që fillon mirë, sigurisht që do të jetë pozit...

Dashi Një ditë që fillon mirë, sigurisht që do të jetë pozitive. Kot nuk thonë se fillimi i mbarë gjysma e punës, por kjo nuk do të thotë që të flini mendjen më pas. Mirë edhe punët e zemrës… Demi Edhe për ju kuadri yjor duket shumë pozitiv, por kujdes, nuk keni pse të kërkoni […]

Lexo më shumë

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Publikuar më 17.02.2021
Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në plani...

Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në planin profesional, ashtu edhe në atë sentimental, por mbi të gjithë është Afërdita ajo që ju bën të ndjeheni më të gjallë e më aktivë. Demi Duke pasur parasysh kuadrin yjor shumë të përshtatshëm, ju këshillohet të lini mënjanë mëdyshjet dhe t’i futeni punës, sepse […]

Lexo më shumë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Publikuar më 16.02.2021
Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat ka...

Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat kanë filluar të marrin një kthesë të mirë. Qoftë në dashuri apo në punë, vlerësoni momentin. Demi Është një situatë më e mirë për ndjenjat me të cilat do të përballeni. Ju duhet të jeni krenar për të, sepse keni ardhur këtu vetë. Binjakët […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Publikuar më 15.02.2021
Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në...

Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve, ndoshta ka diçka që nuk ju përshtatet dhe dëshironi të sqaroheni. Në punë, nëse ka ndonjë problem, është më mirë ta zgjidhni atë sa më shpejt që të jetë e mundur. Demi Do të ketë disa momente tensioni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Publikuar më 14.02.2021
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të ...

Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. Demi Do të keni dëshirë për të ndryshuar ambient. Kjo nuk vlen vetëm për sferën […]

Lexo më shumë