×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Dashi
Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare.
Demi
Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e tyre. Bëni shumë kujdes gjatë bisedave ditën e nesërme. Mos ndani sekrete familjare me të huajt. Jepini prioritet sporteve dhe aktiviteteve fizike.
Binjakët
Disa Binjakë duhet të lënë mbresa të paharrueshme tek një person i seksit të kundërt. Ka gjasa që diçka mos t’ju shkojë ashtu siç duhet. Ata që janë në kërkim të dashurisë nuk duhet të flirtojnë me persona që janë në një marrëdhënie. Nuk rekomandohet të merrni para borxh.
Gaforrja
Detyra kryesore për Gaforret nesër mund të jetë lufta për pastërti në hapësirën personale. Mos hezitoni të hidhni gjërat që nuk i përdorni më. Kujdesuni për fizikun tuaj. Nuk rekomandohet të qëndroni gjatë në shtrat apo të kaloni shumë kohë para televizorit.
Luani
Luanët duhet të tregojnë zgjuarsi dhe takt me këdo në komunikim. Ka gjasa që këta persona do t’ju mbështesin në zgjidhjen e disa çështjeve serioze. Ka gjasa që të tundoheni e të flirtoni me dikë, por bëni kujdes pasi për të martuarit e kësaj shenje kjo është shumë e rrezikshme.
Virgjëresha
Mbani veten nën kontroll dhe shmangni inatin. Nëse do të keni dëshirë dhe vullnet, mund të arrini fitore të mëdha në marrëdhëniet personale dhe në punë nesër. Ata që merren me biznes rekomandohen të mos braktisin idetë e tyre. Mbrëmjen mund ta kaloni vetëm duke u relaksuar.
Peshorja
Peshoret nesër do të tregohen mjaft të kufizuar dhe fjalëpak. Në punë do të jeni shumë të ngarkuar. Sa i përket financave, do të jenë të kënaqshme. Ndoshta këto para do të vijnë nga shitja e disa artikujve tuaj. Të martuarit e kësaj shenje mund të mendojnë edhe për zgjerimin e familjes.
Akrepi
Akrepët do të befasohen nga një dhuratë që do të marrin nga një person i panjohur. Sportet ekstreme apo udhëtimet e lodhshme nuk janë të mirëpritura gjatë kësaj kohe. Në mbrëmje do të ndiheni të lodhur. Mënyra më e mirë për ta kaluar këtë gjendje është një mbrëmje me miqtë ose një shëtitje.
Shigjetari
Disa Shigjetarë do të shijojnë eventet e kësaj dite. Në marrëdhëniet personale gjithçka do të shkojë mirë. Mund të bashkoheni me një ish partner/partnere ose të nisni një marrëdhënie shumë të bukur dashurie. Bëni shumë kujdes teksa ngisni makinën.
Bricjapi
Bricjapët mund të tregojnë bujari të paprecedentë. Ndoshta mund të shpenzoni një shumë të madhe parash për një dhuratë për një familjarin tuaj. Ka gjasa që një projekt të kërkojë kujdes të veçantë. Në mbrëmje do të përballeni me plane të papritura.
Ujori
Nesër mund të konfuzoheni për shkak të sjelljes së dikujt pranë jush. Rekondohet në fokusoheni në planet për të ardhmen. Ata që janë në kërkim të dashurisë do të ishte e udhës t’i përkushtoheshit partnerit/partneres me të cilin/cilën keni kaluar një kohë të gjatë. Mos flisni hapur me persona që nuk i njihni mirë.
Peshqit
Mund të përballeni me një konflikt me një mik të ngushtë apo me indiferencën e partnerit/partneres suaj. Mos lejoni pesimizmin t’ju prishë planet e mirëmenduara për këtë ditë. Në mbrëmje do të jeni nën praninë e miqve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Publikuar më 09.05.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në d...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në disa momente të caktuara gjatë ditës. Megjithatë, kjo situatë do të kalojë dhe shumë shpejt do t’i ktheheni normalitetit. Përpiquni të shmangni grupet e mëdha të njerëzve apo të huajt. Ka gjasa që dikush të tentojë t’ju vjedhë. Demi Do të keni vëmendjen […]

Lexo më shumë

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 08.05.2021
Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi ...

Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi shëndeti juaj nuk do të jetë perfekt sot. Marrëveshjet e pronave do të materializohen dhe do të sjellin fitime përrallore. Ju do të prekeni nga dashuria e vëllait apo motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla. Demi Sot mund të keni shpenzime, […]

Lexo më shumë

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 07.05.2021
Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shen...

Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shenjën e tyre duke ju inkurajuar për problemet që keni pasur deri më tani. Në përgjithësi dita do ju shkojë mirë, por keni shumë punë për të bërë. Atmosfera në dashuri do jetë e bukur dhe përjetoni shumë gëzime. Demi Gropat dhe problemet praktike […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Publikuar më 06.05.2021
Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë ...

Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë dyert dhe do t’i bëjë njerëzit t’ju kujtojnë në një mënyrë shumë të favorshme. Një investim i pamenduar mirë mund t’ju hapë probleme në të ardhmen. Demi Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithnjë e më i ngadaltë, por për fat të mirë, detyrat që do […]

Lexo më shumë

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë