Frikësohet nga vdekja, Taylor Swift merr masa

Taylor Swift shprehet se është e shqetësuar për sigurinë e saj. Duke qenë se ndihet e pasigurt, gjatë gjithë kohës mban me vete pajisjet e ndihmës së shpejtë të ushtarakëve.

“Kam patur mjaft ndjekës që janë përpjekur të hyjnë në shtëpi dhe po filloj të përgatitem për gjërat e këqija”, shkruan ylli i popit në revistën “Elle”.

Vitin e kaluar, Taylor fitoi gjyqin ndaj një burri të armatosur me thikë që u përpoq të hyjë në shtëpinë e saj. Një tjetër u arrestua shkurtin e 2018 pasi sulmoi derën e saj me një lopatë.

Për këtë arsye, këngëtarja mban me vete pajisje urgjence që të trajtohet në rast se plagoset apo lëndohet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet