Fotografi të peshkaqenëve gjatë natës (FOTO)

Foto 1 nga 5 Pas Para

Një zhytës francez ka realizuar disa foto të mrekullueshme mes një tufe peshkaqenësh që po ushqehen me peshq.

Laurent Ballesta ka 4 vite që shkrep foto të mahnitshme nën ujë, por pamjet nga darka e peshkaqenëve janë nga më të rrallat e arkivës së tij.

“Kam një varësi: zhytjet natën në mes të tufës së peshkaqenëve”, thotë fotografi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet