E rëndë më Kukës, furgoni përplas një fëmijë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kukës. Informacionet paraprake bëjnë me dije se një furgon ka përplasur një fëmijë 12-vjeçar. Ndërkaq, identiteti i të miturit ende nuk bëhet me dije.

I mituri është transportuar me urgjencë në spital, por nuk dihet gjendja e tij. Policia është nisur drejt vendngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Lajmi në përditësim…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet