E frikshme, avioni i Jennifer Aniston bën ulje emergjente

Jennifer Aniston, me rastin e 50 vjetorit të lindjes po udhëtonte drejt Meksikës me miqtë në avionin e saj privat. Por planet e saj për ditëlindje u shtynë për pak kohë pasi avioni i saj  u detyrua të bënte ulje emergjente.

Por për shkak të problemeve me një nga rrotat e aeroplanëve menjëherë pas ngritjes, fluturimi u transferua në Aeroportin Ndërkombëtar të Kanadasë në Kaliforni. Para uljes avioni kaloi disa orë duke fluturuar rreth aeroporti për të harxhuar karburantin pasi ulja në pistë e mjetit fluturues me serbatorin plot ishte shumë e rrezikshme.

Për fat të mirë avionin u ul në mënyrë të sigurtë dhe aktorja së bashku me miqtë e saj nisën udhëtimin e tyre drejt Meksikës me avion tjetër.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet