×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

E frikshme, avioni i Jennifer Aniston bën ulje emergjente

Jennifer Aniston, me rastin e 50 vjetorit të lindjes po udhëtonte drejt Meksikës me miqtë në avionin e saj privat. Por planet e saj për ditëlindje u shtynë për pak kohë pasi avioni i saj  u detyrua të bënte ulje emergjente.

Por për shkak të problemeve me një nga rrotat e aeroplanëve menjëherë pas ngritjes, fluturimi u transferua në Aeroportin Ndërkombëtar të Kanadasë në Kaliforni. Para uljes avioni kaloi disa orë duke fluturuar rreth aeroporti për të harxhuar karburantin pasi ulja në pistë e mjetit fluturues me serbatorin plot ishte shumë e rrezikshme.

Për fat të mirë avionin u ul në mënyrë të sigurtë dhe aktorja së bashku me miqtë e saj nisën udhëtimin e tyre drejt Meksikës me avion tjetër.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nicole Kidman: Jam lënduar nga Tom Cruise, nuk dua të shikoj prapa dhe ta analizoj

Nicole Kidman: Jam lënduar nga Tom Cruise, nuk dua të shikoj prapa dhe ta analizoj

Publikuar më 21.09.2021
Martesa e Nicole Kidman me Tom Cruise mund të dukej si një n...

Martesa e Nicole Kidman me Tom Cruise mund të dukej si një nga më të lumturat në Hollywood, por aktorja zbuloi se ishte shumë e lënduar nga ai. Në një intervistë të fundit në ‘Harper’s Bazaar’, aktorja 54-vjeçare hodhi një vështrim prapa dhe zbuloi shumë detaje në lidhje me lidhjen e saj me Tom Cruise. […]

Lexo më shumë

Historia e Ago Agajt, luftëtari dhe kronikani nga Vlora që ‘shkriu’ kufijtë etnikë

Historia e Ago Agajt, luftëtari dhe kronikani nga Vlora që ‘shkriu’ kufijtë etnikë

Publikuar më 20.09.2021
Nē emisionin “Autokton” të gazetares Anila Ahmat...

Nē emisionin “Autokton” të gazetares Anila Ahmataj u trajtua veprimtaria e Ago Agaj, që u largua nga atdheu atëherë kur u vendos diktatura sllavo-komuniste dhe mbeti përgjithmonë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Si një vlonjat pati fatin të jetë i pranishëm në ngritjen e flamurit më 1912, e ndërsa është luftëtar dhe kronikan për Luftën […]

Lexo më shumë

Johnny Depp/ Fëmijëria e vështirë, droga dhe “nëna e keqe” që e la atë në moshën 15-vjeçare

Johnny Depp/ Fëmijëria e vështirë, droga dhe “nëna e keqe” që e la atë në moshën 15-vjeçare

Publikuar më 17.09.2021
Dokumentet e reja të paraqitura në gjykatë për gjyqin kundër...

Dokumentet e reja të paraqitura në gjykatë për gjyqin kundër Amber Heard zbulojnë sesi Johnny Depp u rrit “vetëm” në moshën 15-vjeçare. Sipas dokumenteve të ‘Page Six’ dhe një postimi që daton në 1981, pasi prindërit e tij u divorcuan, nëna e tij – të cilën ai dikur e përshkroi si “njeriu më i keq […]

Lexo më shumë

Lamtumirë artistit dhe mikut të madh të Shqipërisë, Jon Karamitru!

Lamtumirë artistit dhe mikut të madh të Shqipërisë, Jon Karamitru!

Publikuar më 13.09.2021
Entela Binjaku Më 5 shtator 2021 ndërroi jetë aktori, regjis...

Entela Binjaku Më 5 shtator 2021 ndërroi jetë aktori, regjisori dhe profesori i artit dramatik Jon Karamitru (Ion Caramitru). Artisti i shquar rumun prej pak javësh ishte shtruar në spitalin “Elias” të Bukureshtit ku dhe po kurohej për një sëmundje që e mundonte kohët e fundit.  Njoftimet mediatike për shuarjen e tij ishin sa pikëlluese […]

Lexo më shumë

Tronditet bota e spektaklit, modelja e njohur arrestohet me Modelja Elena me 7.8 kilogramë kokainë!

Tronditet bota e spektaklit, modelja e njohur arrestohet me Modelja Elena me 7.8 kilogramë kokainë!

Publikuar më 10.09.2021
Modelja greke, Elena Polychronopoulou, e njohur për pjesëmar...

Modelja greke, Elena Polychronopoulou, e njohur për pjesëmarrjen e saj në reality show ‘Power of Love’, u arrestua me gati tetë kilogramë kokainë në posedim të saj dhe partnerit. Elena (Lenia) Polychronopoulou dhe partneri i saj Dimitris RegginidisPagratit, u zbulua se kishin drogë në një valixhe, ndërsa sipas njoftimit zyrtar të policisë, burri u përpoq […]

Lexo më shumë

Francezët i thonë sot lamtumirë legjendës së kinemasë Jean Paul Belmondo

Francezët i thonë sot lamtumirë legjendës së kinemasë Jean Paul Belmondo

Publikuar më 09.09.2021
Sot mbahet në Francë, ceremonia përfundimtare për aktorin e ...

Sot mbahet në Francë, ceremonia përfundimtare për aktorin e paharrueshëm Jean-Paul Belmondo. Kortezhi i varrimit do të bëhet këtë pasdite, në orën 17:30, në prani të presidentit francez, Emmanuel Macron, familjes së legjendarit “Bebel” dhe mijëra qytetarëve francezë të cilët do të vaksinohen plotësisht. Sipas gazetës franceze “Le Parisien”, gati 1.000 njerëz do të marrin […]

Lexo më shumë

‘I uroj çdo femre një burrë si ai’, deputetja marroset pas të dashurit: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti

‘I uroj çdo femre një burrë si ai’, deputetja marroset pas të dashurit: Për të gjithë urrejtësit kini kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti

Publikuar më 01.09.2021
Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shij...

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Ajo bashkë me të dashurin e saj, Keith Groeneveld, kanë zgjedhur bregdetin shqiptar, për të kaluar së bashku disa ditë joproduktive larg aktiviteteve të përditshme. Mbrëmjen e së martës, aktorja dhe deputetja Matoshi ndau me ndjekësit e saj në […]

Lexo më shumë

Aktorja e njohur ‘kthehet’ në vendlindje, Delvina zbulon bustin që përkujton Hajrie Rondon

Aktorja e njohur ‘kthehet’ në vendlindje, Delvina zbulon bustin që përkujton Hajrie Rondon

Publikuar më 13.08.2021
Pas vendimit të Këshillit Bashkiak për dhënien e titullit “Q...

Pas vendimit të Këshillit Bashkiak për dhënien e titullit “Qytetar Nderi” dhe vendimit për vendosjen e bustit të aktores Hajrie Rondo në qendrën e qytetit, në praninë e qindra qytetarëve delvinjotë, sot është mbajtur ceremonia e zbulimit të bustit të aktores me origjinë nga Delvina. Artistja lindi më 1 mars të vitit 1951 në Delvinë […]

Lexo më shumë