×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Ditë e veçantë për të lindurit e kësaj shenje, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Dashi

Një ditë që fillon mirë, sigurisht që do të jetë pozitive. Kot nuk thonë se fillimi i mbarë gjysma e punës, por kjo nuk do të thotë që të flini mendjen më pas. Mirë edhe punët e zemrës…

Demi

Edhe për ju kuadri yjor duket shumë pozitiv, por kujdes, nuk keni pse të kërkoni me çdo kusht të bëni ju “pararojën”. Një problem i vogël në punë duhet të zgjidhet me durim e maturi.

Binjakët

Sot duhet të tregoheni të vendosur, pasi nuk ju intereson më aspak të zvarritni një çështje shumë të rëndësishme për ju. Hëna negative sot është shkak që të mos jeni shumë të shoqërueshëm.

Gaforrja

Sektori i punës, i biznesit apo i aktivitetit ekonomik në përgjithësi duket se do të jetë më i favorizuari, duke pasur parasysh vendosjen e planetëve në orbitat përkatëse. Erotizmi në pikun e vet.

Luani

Edhe pse mund të keni ndonjë objeksion për atë që ju jep puna sot, nuk duhet të jeni shumë pretendues, kur e ndjeni vetë se keni bërë pak. Pse kaq “dorështërnguar” në dashuri?

Virgjëresha

Tashmë e keni mbështetjen totale të një Saturni më pozitiv se kurrë, por jeni aq konfuz (ndoshta për shkak të Hënës) saqë nuk dini nga t’ia filloni më parë. Mos u bëni të mërzitshëm me partnerin.

Peshorja

Me zbehjen e ndikimit të Marsit në shenjë duket se entsiazmi juaj është shuar disi e ndoshta kjo vjen ngaqë stresi i akumuluar ka filluar të ndjehet. Kujdes, ruhuni nga ndonjë provokacion.

Akrepi

Pas një rënie të vazhdueshme të energjive, duket se sot do të fillojë procesi i rritjes e ju dalëngadalë do të ripërtëriheni. Edhe fusha sentimentale duket se është më e gjallëruar.

Shigjetari

Ndoshta nuk do të jetë një periudhë e lehtë kjo, duke gjykuar nga pozicioni i yjeve në shenjë, ku veçanërisht një rol të dorës së parë luan Marsi negativ. Hiqni dorë nga një ide fikse.

Bricjapi

Te Mërkuri dhe Afërdita do të keni dy “aletë” shumë të fuqishëm, mbështetja te të cilët do t’ju japë rezultate shumë pozitive si në aspektin profesional, ashtu edhe në atë sentimental.

Ujori

Marsi në shenjë duket se “llapashitet” në orbitën e vet, aq e zbehtë do të jetë ndihma e tij për ju. Megjithatë, luftarakë sot do të ndjeheni me hyrjen e Saturnit në shenjë. Mirë erosi.

Peshqit

Reflekse të menjëhershme dhe një batutë e gatshme janë armët tuaja më të fuqishme, me të cilat do t’i bëni për vete edhe ata që janë kundërshtarët tuaj. Mos i mbani idetë për vete.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

Publikuar më 23.02.2021
Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçk...

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë për dashurinë, pasi ka shumë polemika dhe probleme, sidomos sa i takon lidhjeve që kanë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

Publikuar më 22.02.2021
Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qa...

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më shumë kohë bashkë. Shtyjini për më vonë problemet që mund të presin. Demi Horoskopi i kësaj të hëne sugjeron që ta shfrytëzoni […]

Lexo më shumë

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Paqartësi dhe probleme financiare, mësoni çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Publikuar më 17.02.2021
Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në plani...

Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në planin profesional, ashtu edhe në atë sentimental, por mbi të gjithë është Afërdita ajo që ju bën të ndjeheni më të gjallë e më aktivë. Demi Duke pasur parasysh kuadrin yjor shumë të përshtatshëm, ju këshillohet të lini mënjanë mëdyshjet dhe t’i futeni punës, sepse […]

Lexo më shumë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues, çfarë parashikojnë yjet për këtë të martë

Publikuar më 16.02.2021
Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat ka...

Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat kanë filluar të marrin një kthesë të mirë. Qoftë në dashuri apo në punë, vlerësoni momentin. Demi Është një situatë më e mirë për ndjenjat me të cilat do të përballeni. Ju duhet të jeni krenar për të, sepse keni ardhur këtu vetë. Binjakët […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, mësoni çfarë rezervojnë yjet pr ju sot

Publikuar më 15.02.2021
Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në...

Dashi Sot do jetë një ditë e mirë në të gjitha drejtimet. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve, ndoshta ka diçka që nuk ju përshtatet dhe dëshironi të sqaroheni. Në punë, nëse ka ndonjë problem, është më mirë ta zgjidhni atë sa më shpejt që të jetë e mundur. Demi Do të ketë disa momente tensioni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Publikuar më 14.02.2021
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të ...

Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. Demi Do të keni dëshirë për të ndryshuar ambient. Kjo nuk vlen vetëm për sferën […]

Lexo më shumë