×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush.

Demi

Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju mendonit se mund të kalonit jetën, do të dalë jashtë parashikimeve. Demët e martuar mund të dyshojnë në sjelljen e partnerit/partneres. Mos dilni në përfundim pa pasur prova.

Binjakët

Disa Binjakë do të shqetësohen për shkak të paraqitjes së jashtme. Ndoshta nuk do të ndiheni mirë prej peshës, akneve ose disa njollave në fytyrë. Megjithatë kini besim tek sharmi juaj natyral. Mund të dilni fitues në disa negociata të vështira me një investitor potencial.

Gaforrja

Gaforret mund të shfaqin interes për disa projekte të pazakonta, të cilat mund të sjellin përfitime të mëdha. Që të keni sukses, rekomandohet të bëni kujdes të veçantë ndaj çdo hapi që do të hidhni. Gjysma juaj e zemrës do t’ju falë kënaqësi në çdo moment.

Luani

Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të kenë besim vetëm tek sharmi i tyre nesër, pasi nuk do të arrini të realizoni synimet tuaja. Bëni kujdes në punë, pasi profesionalizmi juaj do të jetë nën vëzhgim. Në mbrëmje rekomandohet të qëndroni në qetësi duke lexuar një libër ose duke menduar.

Virgjëresha

Gjatë kësaj të enjte mos hezitoni të ndërmerrni vendime në aspektin profesional. Rriheni hekurin sa është i nxehtë. Nëse qëllimi juaj kryesor është të fitoni zemrën e dikujt, shprehni lirshëm ndjenjat. Partneriteti është i papranueshëm në çështje financiare dhe profesionale.

Peshorja

Peshoret nuk do të jenë mjaft mirë të orientuar rreth asaj çfarë po ndodh. Ka gjasa që dikush mund të përpiqet t’ju çorientojë. Tregohuni shumë të kujdesshëm si ndaj bisedave ashtu edhe gjatë korrespondencës me dikë. Mos harroni që edhe ato që shkruhen nëpër letra mund të modifikohen nga persona jo dashamirës ndaj jush.

Akrepi

Disa Akrepë realisht mund të admirohen. Ndoshta bukuria juaj mund të impresionojë dikë. Do të fitoni vëmendjen e dikujt nga e kaluara. Edhe në aspektin profesional gjithçka do të shkojë ashtu sikurse e dëshironi. E vetmja gjë që mund t’ju shqetësojë, do të jetë shëndeti juaj.

Shigjetari

Duke qenë më optimist dhe duke u treguar më të sjellshëm mund të arrini një qëllim të caktuar. Megjithatë, mos shpërfillni plotësisht gjithçka që ndodh në fatin tuaj personal ose në karrierë. Fillimisht duhet t’i kushtoni vëmendje problemeve tuaja, më pas mund të ndihmoni dikë.

Bricjapi

Disa Bricjapë do të mbërthehen nga një optimizëm i tepërt. Mund të shpresoni për më të mirën në marrëdhëniet profesionale ose në fatin personal. Por ka gjasa që të jenë thjesht iluzione. Është e rëndësishme të qëndroni me këmbë në tokë.

Ujori

Ujorët nuk duhet të rrezikojnë këtë të premte. Veçanërisht, kjo vlen për ata që kanë të ardhura financiare të qëndrueshme dhe një marrëdhënie harmonike. Mbrojini këto nga çdo stuhi apo turbulencë.

Peshqit

Do të zbuloni detaje të reja në profesionin tuaj, të cilat do të jenë të rëndësishme për ju. Mund të bëni miq të rinj nga një rreth i fuqishëm ose mund të gjeni mbështetje financiare për kreativitetin personal. Sa i përket aspektit personal, nuk parashikohen probleme.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 9 maj 2021

Publikuar më 09.05.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në d...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të ndihen të hutuar në disa momente të caktuara gjatë ditës. Megjithatë, kjo situatë do të kalojë dhe shumë shpejt do t’i ktheheni normalitetit. Përpiquni të shmangni grupet e mëdha të njerëzve apo të huajt. Ka gjasa që dikush të tentojë t’ju vjedhë. Demi Do të keni vëmendjen […]

Lexo më shumë

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 08.05.2021
Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi ...

Dashi Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi shëndeti juaj nuk do të jetë perfekt sot. Marrëveshjet e pronave do të materializohen dhe do të sjellin fitime përrallore. Ju do të prekeni nga dashuria e vëllait apo motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla. Demi Sot mund të keni shpenzime, […]

Lexo më shumë

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Kjo shenjë do të marrë një lajm të mirë, mësoni parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 07.05.2021
Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shen...

Dashi E premte plot premtime. Do bëni takime që do lënë shenjën e tyre duke ju inkurajuar për problemet që keni pasur deri më tani. Në përgjithësi dita do ju shkojë mirë, por keni shumë punë për të bërë. Atmosfera në dashuri do jetë e bukur dhe përjetoni shumë gëzime. Demi Gropat dhe problemet praktike […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Horoskopi ditor, e enjte 6 maj 2021

Publikuar më 06.05.2021
Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë ...

Dashi Përdorni bujarinë tuaj maksimalisht. Kjo do t’ju hapë dyert dhe do t’i bëjë njerëzit t’ju kujtojnë në një mënyrë shumë të favorshme. Një investim i pamenduar mirë mund t’ju hapë probleme në të ardhmen. Demi Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithnjë e më i ngadaltë, por për fat të mirë, detyrat që do […]

Lexo më shumë

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Parashikimi i horoskopit, 05 maj 2021

Publikuar më 05.05.2021
Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të ...

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një padrejtësi, mund të filloni të pohoni vetveten. Demi Hëna nuk është në anën e kundër, dhe po përpiqet të shmangë tensioned. Në punë çdo gjë do të varet nga ju, […]

Lexo më shumë

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Do të “digjni” zemrat, 4 shenjat e horoskopit që do krijojnë një lidhje dashurie në Maj

Publikuar më 03.05.2021
A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do t...

A je vetëm? Nëse i përkisni njërës nga katër shenjat që do të përmendim më poshtë, mund të ndaloni së qeni. Maji do të jetë muaji më i mirë për dashurinë tuaj dhe ndoshta do të ju ndihmojë të gjeni dikë që do t’ju rrëmbejë zemrën. Kështu që lexoni pak më poshtë dhe shikoni nëse u përkisni shenjave […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

Publikuar më 02.05.2021
Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të r...

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju nevojitet, gjeni disa njerëz të ngjashëm me të cilët ndani shpresat dhe ëndrrat tuaja. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Publikuar më 01.05.2021
Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shi...

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot! Demi Ka shumë gjëra që ju duken të paqarta. Si rezultat i kësaj, këshilloheni të mos merrni vendime […]

Lexo më shumë