×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Dhuna në ndeshjen Tirana – Kastrioti, shoqëron 6 persona në polici (Video)

Disa zyrtarë të klubit të Kastriotit kanë përfunduar në polici.

Sherri në stadiumin “Selman Stërmasi” ka bërë që policia të ndërhyjë dhe të shoqërojë në komisariat 6 persona.

Vlen të theksojmë që stadiumi është blinduar nga forcat e rendit pasi ndodhi incidenti. Forcat e sigurisë ne stadium e kishin të pamundur të qetësonin situatën pasi drejtuesit e Kastriotit u futën në fushë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Jam mirë,” u tha Eriksen shokëve të tij të skuadrës dhe ata dolën përsëri në fushë –Rënia në tokë dhe tronditja botërore

“Jam mirë,” u tha Eriksen shokëve të tij të skuadrës dhe ata dolën përsëri në fushë –Rënia në tokë dhe tronditja botërore

Publikuar më 12.06.2021
Skenat që u zhvilluan pak para finales së pjesës së parë në ...

Skenat që u zhvilluan pak para finales së pjesës së parë në Danimarkë-Finlandë shkaktuan një tronditje globale! Në një moment, Christian Eriksen u shemb në fushë! Futbollistët përreth tij menjëherë thirrën stafin mjekësor që nxituan në fushë. Skenat ishin tronditëse, me lojtarët danezë që formuan një mur njerëzor rreth tij në mënyrë që të mos […]

Lexo më shumë

“Unë pashë Eriksen duke ngritur dorën në barelë”/ Gjendja e tij është e qëndrueshme, thotë UEFA – momenti në kohën e transportit të tij në spital

“Unë pashë Eriksen duke ngritur dorën në barelë”/ Gjendja e tij është e qëndrueshme, thotë UEFA – momenti në kohën e transportit të tij në spital

Publikuar më 12.06.2021
Raporti i një fotografi të Reuters se “Unë pashë Eriks...

Raporti i një fotografi të Reuters se “Unë pashë Eriksen duke ngritur dorën në barelë” krijoi buzëqeshjet e para pas tronditjes së kolapsit të mesfushorit danez gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë për Euro 2020. Pak më vonë, fotografia me asin e Interit që dukej se ishte pa ndjenja qarkulloi në internet dhe buzëqeshjet u rritën. Eriksen aktualisht […]

Lexo më shumë

Euro 2020: Christian Eriksen shembet në fushë, po lufton për jetën e tij, UEFA: Qëndroni në vendet tuaj, nuk dihet gjendja e tij!

Euro 2020: Christian Eriksen shembet në fushë, po lufton për jetën e tij, UEFA: Qëndroni në vendet tuaj, nuk dihet gjendja e tij!

Publikuar më 12.06.2021
Ora në Kopenhagë Parken po shënonte minutën e 43-të kur sytë...

Ora në Kopenhagë Parken po shënonte minutën e 43-të kur sytë e spektatorëve papritmas lanë rrjedhën e topit dhe u gozhduan në cep të fushës ku sapo kishte rënë Christian Eriksen. Mesfushori danez ra i vetëm në fushë dhe menjëherë shokët e tij të skuadrës u afruan duke kërkuar që ekipi mjekësor të vraponte. Danezët […]

Lexo më shumë

Video shokuese/ Ndeshja Danimarkë-Finlandë, Eriksen pa ndjenja në fushë

Video shokuese/ Ndeshja Danimarkë-Finlandë, Eriksen pa ndjenja në fushë

Publikuar më 12.06.2021
Në “Parken Stadium” të Kopenhagenit po luhet takimi i parë i...

Në “Parken Stadium” të Kopenhagenit po luhet takimi i parë i Grupit B të “Euro 2020” mes Danimarkës dhe Finlandës. Momente tmerri në fund të pjesës së parë, ku Christian Eriksen humbet ndjenjat dhe qëndron i shtrirë në fushë për disa minuta. Ndeshja është ndalur dhe nuk dihet ende gjendja e mesfushorit të Interit. Christian […]

Lexo më shumë

Turqi-Itali/ Shpërthen festa në “Olimpico”, Çiro Imobile trefishon rezultatin (Video)

Turqi-Itali/ Shpërthen festa në “Olimpico”, Çiro Imobile trefishon rezultatin (Video)

Publikuar më 11.06.2021
Gjahtari i golit, Ciro Immobile, ka realizuar golin e dytë d...

Gjahtari i golit, Ciro Immobile, ka realizuar golin e dytë dhe të qetësisë. Italianët gjuajtën nga larg, ndërsa ishte Imobile ai që realizoi edhe golin e dytë për të kaltrit. Çakir ndali mbrojtësin Spinazzola në goditjen e parë, më pas sulmuesi nuk fali. Shënon edhe Lorenco Insinje. Festë spektakolare në “Olimpico”. Dominim i frikshëm i […]

Lexo më shumë

Pamjet magjike, shikoni ceremoninë speciale të hapjes së Europianit

Pamjet magjike, shikoni ceremoninë speciale të hapjes së Europianit

Publikuar më 11.06.2021
“Euro 2020” ngriti siparin teksa ata që do të shkelmojnë top...

“Euro 2020” ngriti siparin teksa ata që do të shkelmojnë topin e parë të këtij kompeticioni madhështor do të jenë italianët pritës dhe turqit. Për evenimentin e shtyrë për një vit dhe të pritur me padurim nga tifozët e sportdashësit, u organizuar një ceremoni spektakolare, duke nisur nga mikpritja përpara hyrjes në stadium. Ata që […]

Lexo më shumë

Rilind përsëri futbolli, sot nis Kampionati Europian, ja ndeshja e parë

Rilind përsëri futbolli, sot nis Kampionati Europian, ja ndeshja e parë

Publikuar më 11.06.2021
Sot në mbrëmje nis Kampionati Europian që ishte planifikuar ...

Sot në mbrëmje nis Kampionati Europian që ishte planifikuar të zhvillohej vitin e kaluar, por u shty për shkak të pandemisë. Nga ora 21:00 (sot 11 qershor), kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Italisë luajnë ndeshjen e parë hapëse të “EURO 2020”, në stadiumin e Romës. Në Europianin 2020 do të marrin pjesë 24 skuadra […]

Lexo më shumë

‘Tërmet’ në futbollin italian/ Akuzat për biznes të paligjshëm dhe rolin e ‘Ndrangheta’-s në bastet sportive, Igli Tare: Unë nuk kam lidhje

‘Tërmet’ në futbollin italian/ Akuzat për biznes të paligjshëm dhe rolin e ‘Ndrangheta’-s në bastet sportive, Igli Tare: Unë nuk kam lidhje

Publikuar më 07.06.2021
Një ‘tërmet’ i vërtetë ka goditur Lazion orët e fundit. Një ...

Një ‘tërmet’ i vërtetë ka goditur Lazion orët e fundit. Një ngjarje ku ndërthuret biznesi i paligjshëm, konflikti i interesit dhe depërtimi i krimit të organizuar: e gjithë kjo është në qendër të hetimit të ‘Raportit’, programit të kryer nga Sigfrido Ranucci dhe transmetuar çdo të martë në mbrëmje në Rai 3. Sipas Raportit, do […]

Lexo më shumë