×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Sociale

Ngacmoi dhe përndoqi infermieren e fshatit, arrestohet 65-vjeçari, i akuzuar më parë nga një grua tjetër

Ngacmoi dhe përndoqi infermieren e fshatit, arrestohet 65-vjeçari, i akuzuar më parë nga një grua tjetër

Publikuar më 25.11.2022
Burimet zyrtare të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat konf...

Burimet zyrtare të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat konfirmuan sot arrestimin e një 65-vjeçari, i cili akuzohet se kishte përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një 60-vjeçare. Ka qenë pikërisht 60-vjeçarja me inicialet M.K. ajo që ka denoncuar mbrëmjen e djeshme në polici shtetasin Gëzim Kosova që rezulton të jetë familjar i largët i saj. Gruaja që […]

Lexo më shumë

Vizioni i Vangjel Zhapës dhe Ballkani i “mbyllur” për turizmin nga Shqipëria

Vizioni i Vangjel Zhapës dhe Ballkani i “mbyllur” për turizmin nga Shqipëria

Publikuar më 03.11.2022
Pirro Naçi Sot flitet shumë për turizmin. Nuk e di në se bëh...

Pirro Naçi Sot flitet shumë për turizmin. Nuk e di në se bëhet po aq edhe sa flitet. Ajo që më shtiu të shkruajë këto rreshta është një event i ditëve të sotme dhe një histori e vjetër e 133 viteve të shkuara. E para në Greqi dhe e dyta në Shqipëri. Në pamje të […]

Lexo më shumë

Infermierja dhunon pacienten e moshuar, nënën e dëshmorit të UÇK-së (Pamje të rënda)

Infermierja dhunon pacienten e moshuar, nënën e dëshmorit të UÇK-së (Pamje të rënda)

Publikuar më 02.11.2022
Një video jashtëzakonisht shqetësuese ka postuar Kaltrinë Ze...

Një video jashtëzakonisht shqetësuese ka postuar Kaltrinë Zeneli, aktore e njohur e Kosovës. Në video shihet teksa keqtrajtohet një zonjë në moshë nga disa vajza të reja, të cilat duket sikur të jenë infermiere. Ajo nuk ka treguar se ku ka ndodhur rasti dhe në çfarë kohe. Infermierja shihet derisa e godet disa herë në fytyrë […]

Lexo më shumë

Prekjet në të pasme me të atin dhe trainerin dhe puthja në buzë, festa e 16-vjeçares trazon publikun (VIDEO+FOTO)

Prekjet në të pasme me të atin dhe trainerin dhe puthja në buzë, festa e 16-vjeçares trazon publikun (VIDEO+FOTO)

Publikuar më 01.09.2022
Tenistja çeke Sara Bejlek ka marrë pjesë për herë të parë në...

Tenistja çeke Sara Bejlek ka marrë pjesë për herë të parë në një turne të rëndësishëm. 16-vjeçarja merr pjesë në US Open dhe ka arritur të kalojë në një tur më tej, pas fitores së arritur në ditën e parë. Por festimet e saj kanë trazuar rrjetin. Pas fitores, Bejlek ka shkuar të takojë të […]

Lexo më shumë

Ceremonia e Ramës për Florian Markun, mesazhi për administratën: Të gjithë do të jeni prezent te trotuari

Ceremonia e Ramës për Florian Markun, mesazhi për administratën: Të gjithë do të jeni prezent te trotuari

Publikuar më 27.08.2022
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot në Bulevardin “Dësh...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” do të zhvillohet një ceremoni nderimi për kampionin e boksit Florian Marku. Ky i fundit, dy ditë më parë u ndesh në “Air Albania” dhe fitoi, duke mbetur i pamposhtur në kategorinë e tij prej 13 ndeshjesh. “Nesër, 27 gusht ora 11:00, nderojmë […]

Lexo më shumë

Hynë të zbuluara në kishën e Leusës, dënohet sjellja e vajzave nga Tirana

Hynë të zbuluara në kishën e Leusës, dënohet sjellja e vajzave nga Tirana

Publikuar më 26.08.2022
Kisha e Leusës në Përmet, është një ndër më të bukurat dhe t...

Kisha e Leusës në Përmet, është një ndër më të bukurat dhe të vjetrat në Shqipëri. Por së fundmi, në rrjet ka shpërthyer zemërimi për veshjen e disa vajzave nga Tirana, të cilat kanë shkuar të vizitojnë këtë kishë. “Objektet fetare si shtëpia e perëndisë kanë rregullat e tyre strikte. Shikoni si futen në kishën e […]

Lexo më shumë

U mbyt para syve të babait në Greqi, Amelia e vogël varroset sot në Shqipëri

U mbyt para syve të babait në Greqi, Amelia e vogël varroset sot në Shqipëri

Publikuar më 26.08.2022
Sot do të jepet lamtumira e fundit për 6-vjeçaren shqiptare,...

Sot do të jepet lamtumira e fundit për 6-vjeçaren shqiptare, e cila u mbyt në plazhin e Korinthit në Greqi më 23 gusht. Amelia e vogël do të varroset në Shqipëri. Ndërsa mësohet se babai i saj nuk do të jetë i pranishëm në ceremoni, pasi është nën hetim, e për pasojë nuk i lejohet […]

Lexo më shumë

Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Peshkatari që nxorri Amelian nga deti: Babai e la në ujë, shkoi në shtëpi për të karikuar celularin pastaj telefonoi për ndihmë

Publikuar më 25.08.2022
Mediet greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me vdek...

Mediet greke kanë publikuar detaje të reja në lidhje me vdekjen tragjike të 6-vjeçares shqiptare, e cila u mbyt më datë 23 gusht në plazhin e Korinthit në sy të babait. 6-vjeçarja është pikasur nga një peshkatar nën një varkë të ankoruar dhe është transportuar me ambulancën e EKAB në Spitalin e Përgjithshëm të Korinthit, ku është […]

Lexo më shumë
gif