×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Lifestyle

Nora Istrefi ndryshon look, ja si duket këngëtarja

Nora Istrefi ndryshon look, ja si duket këngëtarja

Publikuar më 30.09.2020
Nora Istrefi gjithmonë ka marrë vëmendjen e publikut jo vetë...

Nora Istrefi gjithmonë ka marrë vëmendjen e publikut jo vetëm për këngët e realizuara. Por edhe për pamjen e saj të kuruar në detaje. Njihet si një nga artistet shqiptare mjaft sensuale por që i qëndron besnike stilit të saj. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram të publikuar nga parukieri i saj, Nora shihet […]

Lexo më shumë

Rrëfeu se ishte homoseksual, zbulohet shuma e majme që mori Gabriel Garko për të thënë të vërtetën

Rrëfeu se ishte homoseksual, zbulohet shuma e majme që mori Gabriel Garko për të thënë të vërtetën

Publikuar më 30.09.2020
Disa ditë më parë, aktori i famshëm italian, Gabriel Garko g...

Disa ditë më parë, aktori i famshëm italian, Gabriel Garko gjatë emisionit “Grante Fratello VIP”, ku ishte i ftuari special i mbrëmjes, pranoi se është homoseksual. Ai rrëfeu gjithçka teksa i lexonte një letër ish-partneres së tij, Adua Del Vesco, me të cilën ishte i fejuar nga viti 2015 deri në vitin 2018 ku e cilësonte […]

Lexo më shumë

Ndalimi i muzikës, këngëtari shqiptar: Unë dhe grupi im kemi humbur 60 dasma, jemi me borxhe

Ndalimi i muzikës, këngëtari shqiptar: Unë dhe grupi im kemi humbur 60 dasma, jemi me borxhe

Publikuar më 30.09.2020
Mëngjesin e sotëm në emisionin “ABC e Mëngjesit” është disku...

Mëngjesin e sotëm në emisionin “ABC e Mëngjesit” është diskutuar lidhur me mbylljen e lokaleve të natës. Administratorët e disa prej tyre janë shprehur se ndodhen si kurrë më parë në një krizë jetike. Ndërkohë në një lidhje me Skype nga Zvicra, këngëtari Labinot Rexha ka deklaruar se në këtë shtet lokalet e natës janë […]

Lexo më shumë

Muzika në zi! Ndahet nga jeta këngëtarja e himnit feminist “I Am Woman”

Muzika në zi! Ndahet nga jeta këngëtarja e himnit feminist “I Am Woman”

Publikuar më 30.09.2020
Është ndarë nga jeta këngëtarja e famshme që krijoi himnin e...

Është ndarë nga jeta këngëtarja e famshme që krijoi himnin e famshëm “I Am Woman” (Unë jam grua). Mediat ndërkombëtare raportojnë se Helen Reddy, këngëtarja nga Australia, ka ndërruar jetë ketë të mërkurë në moshën 78-vjeçare. Mediat e huaja raportojnë se Reddy vdiq në Los Angeles, dhe lajmi është bërë bërë publik nga familja e […]

Lexo më shumë

“Duhet të ishin shqiptarë që të kishin sukses në këto lloj punësh”, këngëtarja e famshme thumbon keq kolegët (Foto)

“Duhet të ishin shqiptarë që të kishin sukses në këto lloj punësh”, këngëtarja e famshme thumbon keq kolegët (Foto)

Publikuar më 30.09.2020
Pa dyshim që kënga e fundit e Jennifer Lopesh dhe Maluma-s ë...

Pa dyshim që kënga e fundit e Jennifer Lopesh dhe Maluma-s është hiti i radhës ndërkombëtar, ndërsa duket se nuk ka rënë pa u dëgjuar edhe nga artistët shqiptar. Kënga e titulluar “Pa Ti”, është mjaft ritmike, ritmi dhe performanca e dy artistëve i ka lënë të tërë pa fjalë. Për projektin e ri ka […]

Lexo më shumë

“Askush nuk më njeh si ti”, Rozana Radi përlot me urimin për motrën e saj

“Askush nuk më njeh si ti”, Rozana Radi përlot me urimin për motrën e saj

Publikuar më 29.09.2020
Rozana Radi ka një lidhje më shumë se të ngushtë me motrën e...

Rozana Radi ka një lidhje më shumë se të ngushtë me motrën e saj, Andetën, e cila është forcuar akoma më shumë për shkak të ngjarjeve të hidhura të jetës. Këngëtarja ka treguar se e motra ka qenë gjithmonë si një nënë e dytë dhe se nuk do e kishte pasur jetën të lehtë pa […]

Lexo më shumë

Georgina Rodriguez ‘nuse për shtëpi’, poston foto duke hekurosur, detaj që kapin fansat

Georgina Rodriguez ‘nuse për shtëpi’, poston foto duke hekurosur, detaj që kapin fansat

Publikuar më 29.09.2020
Georgina Rodriguez, e fejuara e Cristiano Ronaldos postoi në...

Georgina Rodriguez, e fejuara e Cristiano Ronaldos postoi në “Instastory” një foto ku shfaqej duke hekurosur rrobat. Veshur me një kostum të thjeshtë që i nxirrte në pah format e saj bombastike, Georgina Rodriguez mori vëmendjen e të gjithëve. Të shumtë ishin komentet pozitive për Georginën si një shtëpiake e përkushtuar, por sytë e të […]

Lexo më shumë

“Dëgjoj zëra demonësh dhe kam parë një burrë me kapele”, shokon këngëtarja shqiptare, tregon eksperiencën e frikshme

“Dëgjoj zëra demonësh dhe kam parë një burrë me kapele”, shokon këngëtarja shqiptare, tregon eksperiencën e frikshme

Publikuar më 29.09.2020
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj nëpërmjet disa postimev...

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj nëpërmjet disa postimeve në rrjetin social ‘Instagram’, tregon se po kalon disa parregullsi me gjumin.  “Jam shumë e inatosur kam probleme me gjumin prej javësh. Nuk kam pasur probleme me paralizën e gjumit prej muajsh, por çdo mbrëmje është ende një luftë. Kam shmangur fjetjen me kurriz prej muajsh për […]

Lexo më shumë