×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Alban Skënderaj publikon foto nga deti, zbulon pak nga projekti i ri

Alban Skënderaj ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor në formën më të veçantë. Këngëtari ka publikuar një foto nga deti dhe ka treguar se shumë shpejt do të publikojë një këngë të re.

Skënderaj ka zbuluar një pjesë nga teksti, gjë që i ka shtuar akoma më shumë kureshtjen fansave të tij.

“Je spirancë në detin tim. Je kripë e verës sime. Së shpejti”, ka shkruar këngëtari në postimin e tij.

Fotoja e tij ka marrë me mijëra pëlqime, por artisti nuk ka zbuluar më shumë detaje për projektin e tij. Fansat kanë nisur të dyshojnë se ai mund të ketë bashkëpunuar me Elgit Dodën, sepse ky i fundit i ka lënë një koment në postim, duke treguar se ai e ka dëgjuar këngën.

“Bukur fotoja dhe teksti, por dhe kënga nuk është keq”, ka komentuar Elgiti. “Ja ta shohim”, i është përgjigjur Albani.

Kujtojmë se Skënderaj ka publikuar përgjatë këtij viti dy këngë, secila në muajin shkurt, ku më e fundit është “Ki mëshirë”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Po pres të vijë koha e duhur”, Bebe Rexha ju kërkon publikisht falje fansave të saj

“Po pres të vijë koha e duhur”, Bebe Rexha ju kërkon publikisht falje fansave të saj

Publikuar më 09.07.2020
Bebe Rexha prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe siç du...

Bebe Rexha prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe siç duket ajo e ka një arsye për këtë gjë. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar se ajo ka gati shumë këngë të reja dhe album, por po pret kohën e duhur për t’i publikuar. Për këtë arsye ajo ju ka kërkuar publikisht falje fansave […]

Lexo më shumë

“Covid-19 nuk është SIDA”, partneri i këngëtares së infektuar reagon i revoltuar: Tregoni nëse jeni prekur

“Covid-19 nuk është SIDA”, partneri i këngëtares së infektuar reagon i revoltuar: Tregoni nëse jeni prekur

Publikuar më 09.07.2020
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, konfirmoi ditë...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Thaçi, konfirmoi ditën e djeshme se ishte infektuar me koronavirus. Adelina u shpreh se nuk kishte simptoma të rënda të virusit dhe se mund ta ketë marrë për shkak të papërgjegjshmërisë së njerëzve. Ajo ju bëri thirrje të gjithë atyre që janë të infektuar ta zbulojnë këtë gjë publikisht, sepse […]

Lexo më shumë

Aktorja zhduket papritur në liqen, djali i saj 4-vjeçar gjendet i vetëm në varkë

Aktorja zhduket papritur në liqen, djali i saj 4-vjeçar gjendet i vetëm në varkë

Publikuar më 09.07.2020
Aktorja 33-vjeçare Naya Rivera ka shqetësuar të gjithë fansa...

Aktorja 33-vjeçare Naya Rivera ka shqetësuar të gjithë fansat e saj, pasi ajo është zhdukur dhe mendohet se ka vdekur. Autoritetet kanë deklaruar se mbrëmjen e së mërkurës është gjetur i vetëm në një varkë djali 4 vjeçar i aktores, ndërkohë që ajo vetë nuk ishte e pranishme. Oficerët e policisë konfirmuan se Rivera mund […]

Lexo më shumë

Olta Gixhari feston 34-vjetorin, partneri e surprizon në mënyrën më romantike

Olta Gixhari feston 34-vjetorin, partneri e surprizon në mënyrën më romantike

Publikuar më 09.07.2020
Ditën e djeshme Olta Gixhari festoi 34-vjetorin e lindjes dh...

Ditën e djeshme Olta Gixhari festoi 34-vjetorin e lindjes dhe për aktoren kjo ishte një nga ditëlindjet më speciale. Ajo po jeton momentet më të bukura si grua shtatzënë dhe përveç kësaj është surprizuar në mënyrën më të bukur nga partneri i saj. Olta ka treguar se për 34-vjetorin ai i ka bërë dhuratë një […]

Lexo më shumë

Rishfaqet Ledion Liço, moderatori nuk njihet më me ndryshimin në pamje (FOTO)

Rishfaqet Ledion Liço, moderatori nuk njihet më me ndryshimin në pamje (FOTO)

Publikuar më 09.07.2020
Ledion Liço ka disa vite që është shkëputur nga ekrani e po ...

Ledion Liço ka disa vite që është shkëputur nga ekrani e po ashtu nga jeta publike. Ndryshe nga ç’ bënte më parë Ledioni nuk shfaqet në asnjë event dhe qëndron i tërhequr nga rrjetet sociale. Pavarësisht se pak kohë më parë ai hapi një llogari në “Instagram” nuk ka qenë aspak aktiv. Megjithatë sot ai […]

Lexo më shumë

“Plogështi, ethe, temperaturë dhe kollë”, këngëtarja e njohur shqiptare infektohet me koronavirus dhe e thotë publikisht

“Plogështi, ethe, temperaturë dhe kollë”, këngëtarja e njohur shqiptare infektohet me koronavirus dhe e thotë publikisht

Publikuar më 08.07.2020
Një nga këngëtaret e njohura dhe të dashura, në mbarë trojet...

Një nga këngëtaret e njohura dhe të dashura, në mbarë trojet shqiptare ka bërë të ditur publikisht se është infektuar me koronavirus. Bëhet fjala për Eliza Hoxhën, e cila ka treguar për fansat dhe ndjekësit e saj se ka e ripërsëritur testin dhe ka rezultuar pozitive. Këngëtarja e bëri të ditur lajmin publikisht, ku tregon […]

Lexo më shumë

“Me gjithë dëshirën e madhe për famë e para”, Jurgen Malaj refuzon rolin e Fatmirit në serialin “Haklajt”, ja arsyet

“Me gjithë dëshirën e madhe për famë e para”, Jurgen Malaj refuzon rolin e Fatmirit në serialin “Haklajt”, ja arsyet

Publikuar më 08.07.2020
Ditën e sotme u bë e ditur se shumë shpejt do të nisë puna p...

Ditën e sotme u bë e ditur se shumë shpejt do të nisë puna për të filmuar një serial mbi familjen Haklaj, ku personazh kryesor do të jetë Fatmiri. Duket se organizatorët dhe regjisorët e serialit kishin nisur punën për gjetjen e aktorit kryesor, të atij që do të interpretonte Fatmir Haklajn. Ata ia kishin […]

Lexo më shumë

Shifra të frikshme për një postim në “Instagram”, Lura Elezi zbulon sa paguhen VIP-at shqiptarë

Shifra të frikshme për një postim në “Instagram”, Lura Elezi zbulon sa paguhen VIP-at shqiptarë

Publikuar më 08.07.2020
“Instagrami” është shndërruar në një mjet mjaft fitimpru...

“Instagrami” është shndërruar në një mjet mjaft fitimprurës për personazhet shqiptare. Por sa fitojnë VIP-at tanë për një postim apo story në rrjetin social “Instagram”? E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites”, Lura Elezi, Dj dhe realizuese eventesh, ka zbuluar për herë të parë shifrat e frikshmë që marrin personazhet përmes llogarive të tyre në […]

Lexo më shumë